Προς το περιεχόμενο

Point of View GT210 HDMI 17€


john_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι διαθέσιμη για αγορά στα 12 ευρώ με την ενδειξη "Τελευταία κομμάτια" ...

ευχαριστώ για την ενημέρωση! πρόλαβα μία!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η τιμή ισχύει για αγορά, εφόσον βγουν 1-2 ή περισσότερα τεμάχια, καλό είναι για όποιον προλάβει. Αν η τιμή αυτή δεν χρησιμοποιηθεί πονηρά για έκδοση πιστωτικού σε χαμηλή τιμή σε περίπτωση RMA, όπως κάνει γνωστό μεγάλο μαγαζί σε κάποιες περιπτώσεις, δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά τι γίνεται με την συνεχόμενη πτώση τιμής? Περίεργα πράγματα

Αυτο για καποιο λογο το κανει το συστημα τους αυτο σε σχεδον ολα τα εξαντλημενα προϊοντα. Απο την στιγμη που παιρνουν παντως αυτην την συγκεκριμενη "κατηφορα" δεν υπαρχει περιπτωση να το ξαναδουμε "διαθεσιμο" (κανονικα δεν εμφανιζεται καν στο site απλα το βλεπεις απο το ιστορικο παραγγελιων σου ή το καλαθι σου και ειμαι 99,9% σιγουρος οτι αν τους παρεις αυτη τη στιγμη τηλεφωνο στα κεντρικα και τους δωσεις τον κωδικο προϊοντος της GT210 αυτης θα σου πουν οτι δεν βλεπουν απολυτως τιποτα!), δεν ξερω απλα αν καταφερει καποιος να "κανονισει" κατι με καποιο καταστημα που ισως εχει στοκ που ΔΕΝ φαινεται online (υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις ---γενικα μιλαω, δεν ξερω για την GT210---), αλλά κι αυτο πολυ δυσκολο το κοβω γιατι το καταστημα θα χτυπησει τις δικες του τιμες (λογικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το e-public σου λένε δεν έχει σχέση με τα καταστήματα. δεν κάνουν price match, έχουν άλλες τιμές. υποπτεύομαι ότι έχει σχέση με τις επιστροφές και τις ακυρώσεις η πτώση τιμής. δηλαδη αν παραγγείλουμε όλοι ένα προιον και το ακυρ΄ψσουμε, θα πέσει η τιμή του, πρέπει να είναι αυτόματο...μετα αυτο θα ξαναγίνει διαθέσιμο, αφού κανείς δεν παρέλαβε στη χαμηλότερη τιμή :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε μία 210. Ε στα 10€ την πήρα(????) για το μαμώτο. Αλλά βγήκαν και 3 κομμάτια POV 620 για όποιον θέλει μικρή καρτούλα. Αυτά δεν τα άγγιξα. Δικά σας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε μία 210. Ε στα 10€ την πήρα(????) για το μαμώτο. Αλλά βγήκαν και 3 κομμάτια POV 620 για όποιον θέλει μικρή καρτούλα. Αυτά δεν τα άγγιξα. Δικά σας :P

 

Ε όχι,  από το πρωί είμαι μπάστακας, και την πρόλαβες...έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, παραγγελία έβαλα, δεν λέω ότι την πρόλαβα κιόλας. Αυτά τα δύο διαφέρουν. Εδώ το 32άρι USB των 12€ με άλλα 75 κομμάτια διαθέσιμα και πολλούς που βάλανε μετά από μένα παραγγελία να το έχουν στα χέρια τους εδώ και μέρες, ακόμα δεν μου το στείλανε για να μην πω ότι βλέπω να πέφτει 200% άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να πω ο,τι πρόλαβα κι εγώ σήμερα το τελευταίο κομμάτι στα 9,90. Οι πιθανότητες να παραλάβω φαντάζομαι είναι ελάχιστες κι ακόμα λιγότερες να παραλάβω vga-210-c1-1024. Λογικά κάποια επιστροφή έβαλαν μήπως βρουν κάποιο θύμα.

 

@john_dr τι έγινε με τη δική σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να πω ο,τι πρόλαβα κι εγώ σήμερα το τελευταίο κομμάτι στα 9,90. Οι πιθανότητες να παραλάβω φαντάζομαι είναι ελάχιστες κι ακόμα λιγότερες να παραλάβω vga-210-c1-1024. Λογικά κάποια επιστροφή έβαλαν μήπως βρουν κάποιο θύμα.

 

@john_dr τι έγινε με τη δική σου;

 

παιζει να ειναι η δικη που που αρνηθηκα να την παραλαβω καθως δεν ειχε hdmi!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...