Προς το περιεχόμενο

SONY ERICSSON MH1 8.80 € @e-shop [ΤΕΛΟΣ]


leo06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις παρέλαβα. Η συσκευασία είναι bulk μέσα σε σακουλάκι, περιέχει όμως 7 earpads, 4 πράσινα και 3 μαύρα + ένα κλιπσάκι . Με το τηλ μου (ZTE V967s) λειτουργούν κανονικά και τα κουμπιά.  

Ευχαριστώ και πάλι τον TS.

 

Σε σακουλάκι και όχι κουτί; Γιατί αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 444
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επειδή έχω ένα θέμα με τα in ear γιατί έχω στενή ακουστική τρύπα ( lol το ξέρω ότι ακούγεται κάπως αυτό^^) και δε μου κάθονται καλά, μπορεί να μας πει κάποιος αν στη συσκευασία έχουν και πολύ μικρού μεγέθους σιλικονάτα πρόσθετα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σακουλάκι και όχι κουτί; Γιατί αυτό;

Κάπου διάβασα ότι αυτά τα έδιναν μαζί με κάποια κινητά και κάποιοι είχαν υποψία πως από εκεί προερχόντουσαν αυτά χωρίς συσκευασία και μόνο σακουλάκι. (αναφερόντουσαν για παραγγελίες από deal extreme)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω σήμερα.

 

Μετά από δοκιμή σε samsung gs3 και σε laptop, ο ήχος είναι χάλια.

Δεν έχω κάποιο sony Κινητό ή κάποιο ipad για να δοκιμάσω αν φταίνε τα ακουστικά ή απλά δεν είναι συμβατά με τα παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω σήμερα.

 

Μετά από δοκιμή σε samsung gs3 και σε laptop, ο ήχος είναι χάλια.

Δεν έχω κάποιο sony Κινητό ή κάποιο ipad για να δοκιμάσω αν φταίνε τα ακουστικά ή απλά δεν είναι συμβατά με τα παραπάνω

δοκίμασες να κρατήσεις πατημένο το κεντρικό κουμπί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασες να κρατήσεις πατημένο το κεντρικό κουμπί?

διάβασα ότι το κρατάς πατημένο καθώς βάζεις το βίσμα και μετά το αφήνεις. αυτό για iphone βεβαια.

 

edit: μάλλον κάνω λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διάβασα ότι το κρατάς πατημένο καθώς βάζεις το βίσμα και μετά το αφήνεις. αυτό για iphone βεβαια.

οχι,το κρατάς συνέχεια πατημένο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το δοκίμασα.

 

Έβαλα το βύσμα κρατώντας το κουμπί και ακουγόταν κανονικά. Το θέμα είναι ότι μόλις άφησα το κουμπί ο ήχος πάλι ακουγόταν χάλια.

Άρα πρέπει με κάποιο τρόπο να είναι πατημένο το κεντρικό κουμπί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το δοκίμασα.

 

Έβαλα το βύσμα κρατώντας το κουμπί και ακουγόταν κανονικά. Το θέμα είναι ότι μόλις άφησα το κουμπί ο ήχος πάλι ακουγόταν χάλια.

Άρα πρέπει με κάποιο τρόπο να είναι πατημένο το κεντρικό κουμπί....

 

Με μια δεστρα εισαι κομπλε.

408015.jpg

 

EDIT: με προλαβε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου διάβασα ότι αυτά τα έδιναν μαζί με κάποια κινητά και κάποιοι είχαν υποψία πως από εκεί προερχόντουσαν αυτά χωρίς συσκευασία και μόνο σακουλάκι. (αναφερόντουσαν για παραγγελίες από deal extreme)

 

Και έτσι απλά θα το δεχτούμε αυτό;

Μόλις το δοκίμασα.

 

Έβαλα το βύσμα κρατώντας το κουμπί και ακουγόταν κανονικά. Το θέμα είναι ότι μόλις άφησα το κουμπί ο ήχος πάλι ακουγόταν χάλια.

Άρα πρέπει με κάποιο τρόπο να είναι πατημένο το κεντρικό κουμπί....

 

απο ήχο είσαι ευχαριστημένος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα. Η συσκευασία είναι bulk μέσα σε σακουλάκι, περιέχει όμως 7 earpads, 4 πράσινα και 3 μαύρα + ένα κλιπσάκι . Με το τηλ μου (ZTE V967s) λειτουργούν κανονικά και τα κουμπιά.  

Ευχαριστώ και πάλι τον TS.

Από ποιότητα τι λένε; Αξίζουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αν γίνομαι κακός, αλλά ρωτάω από πραγματική περιέργεια.

Στις προηγούμενες σελίδες γράφουμε τα πάντα σχετικά με πατημένα κουμπάκια,omtp to ctia, κολλητήρια, αλλαγές καλωδίων, δέστρες, ανταπτοράκια, δεν τα διαβάσατε πριν αγοράσετε; Πώς τα επιλέξατε, είδατε την χαμηλή τιμή στο e-shop και τα χτυπήσατε ή μπήκατε εδώ, τα είδατε στο forum των προσφορών και τα πήρατε;

Τί εννοείς hackertom αν θα το δεχτούμε αυτό έτσι απλά; Τί να κάνουμε, να ζητήσουμε αποζημίωση επειδή μας πούλησαν bulk; μας δίνουν ακουστικά/hansdfree τόσο υψηλής αξίας σε τιμή που δεν βρίσκεις ούτε noname-που λέει ο λόγος- και θα τους την πούμε κιόλας; Αν δεν είναι κλεμμένα ή προϊόν άλλης τσαχπινιάς (να έχουν βγει από κουτιά κινητών και να πωλούνται χώρια), πού είναι το κακό; Αυτό πάντως δεν συμβαίνει, γιατί τα ίδια ακουστικά πωλούνται ως bulk και στο εξωτερικό.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδία, μόλις παρέλαβα και εγώ. Με Sony Xperia T υπάρχει το θέμα της ασυμβατότητας, οπότε για την ώρα είμαι με τη λύση του tire up και δουλεύουν άψογα. Βέβαια με ψήνει πολύ να τα ανοίξω και να δοκιμάσω να κάνω τη κόλληση. Όταν βρω χρόνο ίσως ποστάρω και φωτογραφίες (αν πετύχει η επέμβαση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...