Προς το περιεχόμενο

SONY ERICSSON MH1 8.80 € @e-shop [ΤΕΛΟΣ]


leo06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 444
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

100 ώρες περίπου στρώσιμο και μετά δεν πίστευα στα αυτιά μου, τα έχω κανένα 6μηνο και σε σύγκριση με τα beats audio in ear monitor και πραγματικά τα mh1 αξίζουν για αρκετά περισσότερα ευρώ. Χτύπησα δύο ζευγάρια να υπάρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 ώρες περίπου στρώσιμο και μετά δεν πίστευα στα αυτιά μου, τα έχω κανένα 6μηνο και σε σύγκριση με τα beats audio in ear monitor και πραγματικά τα mh1 αξίζουν για αρκετά περισσότερα ευρώ. Χτύπησα δύο ζευγάρια να υπάρχουν.

να ρωτήσω σαν άσχετος πως τα έστρωσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον τα αυτια του θα εστρωσαν!!!!!!!!!!!!!!με τα λεγομενα των προηγουμενων,θα τα ακυρωσω........εχει στα γνωστα παιδικα καταστηματα με 2 ευρω ακουστικα με τετοια αποδοση................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον τα αυτια του θα εστρωσαν!!!!!!!!!!!!!!με τα λεγομενα των προηγουμενων,θα τα ακυρωσω........εχει στα γνωστα παιδικα καταστηματα με 2 ευρω ακουστικα με τετοια αποδοση................

Αν δεν εχεις ιδεα καλα θα ηταν να μην μιλουσες και να εψαχνες λιγο(head-fi,avclub).

 

να ρωτήσω σαν άσχετος πως τα έστρωσες;

το "στρωσιμο"aka burn-in γινεται παιζοντας μουσικη η μπορεις να βρεις στο youtube burn in track η π.χ εδω http://www.tekfusiontechnologies.com/burn-in/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον τα αυτια του θα εστρωσαν!!!!!!!!!!!!!!με τα λεγομενα των προηγουμενων,θα τα ακυρωσω........εχει στα γνωστα παιδικα καταστηματα με 2 ευρω ακουστικα με τετοια αποδοση................

αυτα καταλαβες εσυ δλδ, απο τις 7 προηγουμενες σελιδες, οπου το 90% των ποστ αφορουσαν την συνδεσμολογια και οχι την αποδοση των ακουστικων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω ενα x10 mini για native sony ericsson υποστηριξη, τωρα δεν ειμαι σιγουρος αν η custom rom και τα ακουστικα τα βρουν μεταξυ τους αλλα πιστευω οτι θα παιξουν μια χαρα... Τωρα για το pc θα βρω κατι να κανω ωστε να παιζουν και εκει καθαρα... Αλλα μαλλον παμε για ανταπτορακι απο e-bay τι ψυχη εχουν τα 3€ που κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά στα δικά μου το μπάσο δεν υφίσταται καθόλου σε σημείο να με ενοχλεί πολύ γρήγορα ο τόσο επίπεδος και υψηλής συχνότητας ήχος. Ίσως να είναι πρόβλημα των ακουστικών, τι να πω.

Στο Nokia 920 που τα έχω δοκιμάσει για την ώρα, στην αρχή όντως ακούγονταν πολύ "ρηχά", και δεν υπήρχε ακουστή διαφορά όταν πάταγα το μεσαίο κουμπί. Τελικά το πρόβλημα ήταν ότι δεν είχε μπει τέρμα το βύσμα, ενώ ήμουν σίγουρος ότι είχε πατήσει καλά (δε φαινόταν λόγω του case). Φυσικά, μετά εμφανίστηκαν και οι χαμηλές συχνότητες (αν και άστρωτα) που απουσίαζαν εντελώς, και πλέον αν δεν είναι πατημένο το μεσαίο κουμπί η διαφορά είναι πολύ έντονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον τα αυτια του θα εστρωσαν!!!!!!!!!!!!!!με τα λεγομενα των προηγουμενων,θα τα ακυρωσω........εχει στα γνωστα παιδικα καταστηματα με 2 ευρω ακουστικα με τετοια αποδοση................

 

Παρε απο τα γνωστα παιχνιδαδικα με 2ευρω και παρε και αυτα, πατα και το κουμπακι που σου λενε και ακου διαφορες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις τα πηρα.ερχομαι απο sennh μχ 760...για να δω.


ΤΡΕΧΤΕ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. εμαθα πως ακουνε μουσικη. απλα αφωνος. επειδη το κινητο μου ειναι china λειτουργει κανονικα χωρις να παταω το κεντρικο κουμπι,το οποιο απανταει κλησεις. τα κουμπια εντασης ωστοσο δεν δουλευουν,κατι το οποιο δεν με ενοχλει καθολου... οταν τα βαζω στο pc ειναι ακομα καλυτερα αλλα χρειαζεται πατημενο το κουμπι. θελω το ανταπτορακι για το pc!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stenlibi επειδή είπες πως δουλεύουν τα κουμπιά κανονικά στο κινητό σου, μπορείς να μου πεις αν στο ZTE 967 το κουμπί που δέχεται κλήσεις τις τερματίζει επίσης; Ή απλα τις γυρνάει σε αναμονή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις τα πηρα.ερχομαι απο sennh μχ 760...για να δω.

ΤΡΕΧΤΕ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ. εμαθα πως ακουνε μουσικη. απλα αφωνος. επειδη το κινητο μου ειναι china λειτουργει κανονικα χωρις να παταω το κεντρικο κουμπι,το οποιο απανταει κλησεις. τα κουμπια εντασης ωστοσο δεν δουλευουν,κατι το οποιο δεν με ενοχλει καθολου... οταν τα βαζω στο pc ειναι ακομα καλυτερα αλλα χρειαζεται πατημενο το κουμπι. θελω το ανταπτορακι για το pc!!!!!

χαίρομαι φίλε μου που εσένα δουλεύουν κανονικά ,εμένα δουλεύουν κανονικά αλλά με χαμηλή σχετικώς ένταση,εσένα σου δουλεύουν ως handsfree?

 

Επίσης ποιο κινέζικο κινητό έχεις γιατί και εγώ κινεζάκι έχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πήρα και εγώ μην χάσω. Φαίνονται και ακούγονται τέλεια. Εδώ πως έκανα εγώ την πατέντα με το κουμπί για να παίξουν σε LG L9II.

 

DSC_7845a.jpg
 
DSC_7846a.jpg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stenlibi επειδή είπες πως δουλεύουν τα κουμπιά κανονικά στο κινητό σου, μπορείς να μου πεις αν στο ZTE 967 το κουμπί που δέχεται κλήσεις τις τερματίζει επίσης; Ή απλα τις γυρνάει σε αναμονή;

Σε ZTE V967s τις τερματίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...