Προς το περιεχόμενο

SONY ERICSSON MH1 8.80 € @e-shop [ΤΕΛΟΣ]


leo06

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαίρομαι φίλε μου που εσένα δουλεύουν κανονικά ,εμένα δουλεύουν κανονικά αλλά με χαμηλή σχετικώς ένταση,εσένα σου δουλεύουν ως handsfree?

 

Επίσης ποιο κινέζικο κινητό έχεις γιατί και εγώ κινεζάκι έχω...

 οταν τα βαλω στο pc ακουγονται πιο δυνατα σαφως.στο κινητο δεν τα λες και χαμηλα. αν δεν ηταν ΙΕΜ θα υπηρχε προβλημα.ομως επειδη ειναι απομονωνει τους εξωτερικους ηχους και ειναι οτι πρεπει. δοκιμασε να κατεβασεις καποιο media player απο play store. κατεβασα το n7 και παιζει ελαχιστα πιο δυνατα αλλα και πιο ποιοτικα.

 

ως handsfree κανονικα. μικροφωνο και μεσαιο κουμπι. της εντασης και αυτο με το βελακι ΝΟΤ! εχω το blade v της ZTE. οταν παταω κουμπια εντασης αναβει η οθονη του κινητου αλλα δεν κανει κατι αλλο.

τωρα ψαχνω ενα τετοιο απο ελλαδα,φυσικα οχι τοσο μακρυ,για να τα βαζω και στο pc. καμια βοηθεια; :)

 

http://www.showmecables.com/product/iPhone-Head-Set-Breakout-Cable-3-5mm-TRRS-Jack-to-Dual-3-5mm-Stereo-Plug-6-IN.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 444
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επειδή έχω ένα θέμα με τα in ear γιατί έχω στενή ακουστική τρύπα ( lol το ξέρω ότι ακούγεται κάπως αυτό^^) και δε μου κάθονται καλά, μπορεί να μας πει κάποιος αν στη συσκευασία έχουν και πολύ μικρού μεγέθους σιλικονάτα πρόσθετα;

με τα τόσα καλά σχόλια πήρα και εγώ ένα ζευγαράκι.

 

Έχουν 8 ζευγάρια σιλικόνες διαφόρων μεγεθών και τολμώ να πω ότι επιτέλους βρήκα σιλικόνη που να κάθετε καλά στα αυτιά μου!

 

Ο ήχος καλός (πολύ καλύτερος σε σχέση με διάφορα σάπια no name που πάνε πακέτο με διάφορα κινητά αλλά και τα silvercrest του lidl).

 

Δυστυχώς στο κινητό μου (THL W100) θέλει πάτημα το κουμπάκι για να ακούγεται φουλ ο ήχος.

Με βλέπω να παίρνω το ανταπτοράκι γιατί τα θέλω και για ομιλία.

Στο laptop παίζουν κανονικά χωρίς να χρειάζεται κουμπί και ιστορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος δεν θελει adapter κτλπ και πιανει το χερι του για συγκολιση μπορει να κοιταξει στην 3-4η σελιδα(ισως πιο πριν ισως πιο μετα) ενα παιδι το εκανε και ποσταρε και εικονες διχνει ευκολο :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για το oftopic και καλές ακροάσεις...

 

Στην απίθανη περίπτωση όπου σε κάποιον δεν κάνουν/περισσεύουν κλπ, θα μου ήταν πολύ χρήσιμα για το δικό μου κινητό (όχι σε καμιά τρελή τιμή βέβαια...), χτες βράδυ που πήγα να τα τσιμπήσω, τα πήγαν 19 γιούρια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για το oftopic και καλές ακροάσεις...

 

Στην απίθανη περίπτωση όπου σε κάποιον δεν κάνουν/περισσεύουν κλπ, θα μου ήταν πολύ χρήσιμα για το δικό μου κινητό (όχι σε καμιά τρελή τιμή βέβαια...), χτες βράδυ που πήγα να τα τσιμπήσω, τα πήγαν 19 γιούρια

 

 

Εμένα που δε μου άρεσαν αν θες στα δίνω όσο τα πήρα...

Αθήνα θα μαι από αύριο και για μια βδομάδα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τα ακουστικά μου δημιούργησαν και "προβλήματα".Έβγαλαν στην επιφάνεια ψεγάδια αρκετών MP3s που έχω, ακόμη και σε 320kbps...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τα ακουστικά μου δημιούργησαν και "προβλήματα".Έβγαλαν στην επιφάνεια ψεγάδια αρκετών MP3s που έχω, ακόμη και σε 320kbps...

Εγω ακουσα το recording signal σε ενα τραγουδι επαθα πλακα xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα που δε μου άρεσαν αν θες στα δίνω όσο τα πήρα...

Αθήνα θα μαι από αύριο και για μια βδομάδα :)

κάνουν για samsung galaxy s2 είπαμε?

Μάλλον μας πουλάνε από το ebay ακουστικά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα.Πολύ καλός ο ήχος.

Ετσι πριν 2 χρονια αγόραζα ex-700 sony απότο ebay, και πραγματικά 

 

κάνουν κάτι μαιμούδες που βγάζουν μπάσο.

Γιατί δε πιστεύω ότι ειναι αληθινά

Τωρα στην περίπτωση σας και αληθινά να μην είναι ας είναι με καλό μπάσο και ... να τα χαρείτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι πριν 2 χρονια αγόραζα ex-700 sony απότο ebay, και πραγματικά 

 

κάνουν κάτι μαιμούδες που βγάζουν μπάσο.

Γιατί δε πιστεύω ότι ειναι αληθινά

Τωρα στην περίπτωση σας και αληθινά να μην είναι ας είναι με καλό μπάσο και ... να τα χαρείτε 

Τα έχεις δοκιμάσει; Το να λέμε αυθαίρετα ότι είναι μαιμούδες δεν κάνουμε δουλειά, παραπληροφορούμε μόνο...εκτός αν ξέρεις απο που αγοράζει το e-shop και μας πλασάρει μπανάνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχεις δοκιμάσει; Το να λέμε αυθαίρετα ότι είναι μαιμούδες δεν κάνουμε δουλειά, παραπληροφορούμε μόνο...εκτός αν ξέρεις απο που αγοράζει το e-shop και μας πλασάρει μπανάνες.

 

Από την στιγμή που δεν είναι στην συσκευασία που πρέπει να είναι.... !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μπορώ να πιστεψω οτι στο ebay είναι αληθινά, ποιος μίλησε για το εσοπ;;;

Τέλος πάντων τα ακουστικά είναι αρκετά καλά

στο avclub τα συσχετίζουν με το ebay... λάθος μου που τοαανέφερα

απο τα λινκσ. ψάχνοντας έφτασα στο συμπέρασμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούγεται πολύ λογικό το e-shop να ρισκάρει την φήμη του πουλώντας μούφα ακουστικά για να βγάλει το πολύ 5 ευρώ κέρδος από κάθε παραγγελία!

 

 

Τα ίδια πράγματα σε κάθε προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...