Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μου είπαν ότι οι αποθήκες τους έχουν μόνο άσπρο πάντως. Πόσο χάλια μπορεί να είναι! Με την θήκη ασύρματης φόρτισης σώζεται κάπως η κατάσταση χα χα χα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οποιος ξανακανει προμοσιον αγγελιας εμμεσα ή αμεσα, θα εχει κυρωσεις! 2 φορες εσβησα απο 10 οφτοπικ ποστς. Σε καθε θεμα τα ιδια και τα ιδια διαβαζουμε και ξαναδιαβαζουμε. :mad:

Κανω quote το μηνυμα του matrixxx απλα σαν υπενθυμιση σε οτι αφορα τις αγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα χτες κατά τις 12 ένα HTC 8S και μου ήρθε σήμερα mail ότι η παραγγελία είναι έτοιμη να πάω να παραλάβω από το κατάστημα. Θα πάω αύριο και με φοιτητικό κωδικό μήπως δεχτούν και 10% έκπτωση και ότι γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βρηκα παλικαρι εδω να με εξηπηρετησει, μιας και δεν το θελει ο ιδιος, και μου βαλε η δικια μου το μικροβιο για το ασπρο..

 

Oh lord.. Help!

 

Καποιος που να τα χει δει και τα 2 απο κοντα να μας πει γνωμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενημερωστε οσοι δοκιμασετε με φοιτητικο κωδικο γιατι δεν ειναι και λιγο -10% ακομα...


Εγω βρηκα παλικαρι εδω να με εξηπηρετησει, μιας και δεν το θελει ο ιδιος, και μου βαλε η δικια μου το μικροβιο για το ασπρο..

 

Oh lord.. Help!

 

Καποιος που να τα χει δει και τα 2 απο κοντα να μας πει γνωμη?

 

εμενα στο μαυρο δε μου αρεσει που δεν ξεχωριζει η καμερα, το οποιο υπο αλλες συνθηκες θα ηταν καλο (πχ το σχεδιο των παλιων lumia 800/900 κλπ το θεωρω πολυ ομορφο που ειναι μονοχρωμο και μονοκοματο) αλλα επειδη εξεχει αρκετα η καμερα μου φαινεται σαν παραμορφωμενο το κινητο οταν ειναι ολο μαυρο και δεν διακρινεται η καμερα...ειναι σαν να εχει "ογκο" στο κεφαλι :P

 

Κατα τ'αλλα παντα θεωρουσα ατου των lumia τα ζωντανα χρωματακια που αναδυκνειουν πολυ αυτο το unibody polycarbonate look που εχουν, και δεν καταλαβαινω γιατι τα κοψανε, οποτε μονη επιλογη για χρωμα ειναι το κιτρινο και γι'αυτο το θεωρω και το καλυτερο (κανει και καλο συνδιασμο με το μαυρο της καμερας). Το λευκο ομως ειναι το δευτερο καλυτερο που παλι κανει ωραια αντιθεση με το μαυρο της καμερας...

 

Παντως το καλο ειναι οτι ειναι ετσι η κατασκευη που με ενα silicone case το κανεις οτι χρωμα θες πρακτικα...και παιρνεις και προστασια απο γρατζουνιες...οποτε white wins!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To (μαυρο (σκριλεξ:P)) 1020 κανει την 1η του φορτιση. Ευχαριστω τον TS για την ενημερωση και την Vodafone για τα ονειρα που βλεπει τωρα τελευταια και κανει ανεκδιηγητες προσφορες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι μ αρεσε η απαντηση του φιλου Thrylos7 και αρχισα να γλυκοκοιταω το λευκο.. μου φαινεται θα ξαναπαρω τηλ στα κεντρικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορα το χρωμα, οποιος εχει τοσο ακριβο κινητο και ειναι διατεθιμενος να μην του εχει θηκουλα και ζελατινα, μπραβο του... αλλα εγω δεν παιζει να το αφησω ακομα και 1% ρισκο να υπαρχει. Οποτε.. ελαχιστο ρολο παιζει το χρωμα πιστευω. Παρηγγειλα ηδη sc.protector και τωρα γλυκοκοιταζω αυτη: http://www.speckproducts.com/candyshell-grip-for-nokia-lumia-1020.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που εχω δει και τα 3 χρωματα το μαυρο δειχνει πιο ακριβη κατασκευή απο μπροστα γιατι δεν φαινεται εντονα το πλαστικο . απο πισω τα αλλα δυο ειναι πιο ομορφα αλλα απο μπροστα φανταζομαι κοιτας το κινητο σου :) . εγω εχω το μαυρο και με 30 ευρω το καλοκαιρι θα αλλαξω σε nokia care το καπακι και θα το κανω κιτρινακι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...