Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους,

πιστευω ειναι το καταληλο μερος να αναφερω ενα προβλημα που αντιμετωπιζει ο ξαδερφος μου, καθως παταει να ξεκινησει το παιχνιδι , γραφει οτι ξεκιναει , δειχνει οτι τρεχει αλλα δεν ανοιγει ποτε, το παιχνιδι ομως του δειχνει οτι τρεχει απο πισω, σε αλλα παιχνιδια στο steam δεν αντιμετωπιζει τετοιο προβλημα, δοκιμασε επαληθευση αρχειων , απεγκατασταση-εγκατασταση αλλα το προβλημα παραμενει.

Καμια βοηθεια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά καλησπέρα, είχα να παίξω καιρό το παιχνίδι έχει κάποιους μήνες που το άρχισα πάλι άλλα επειδή παιζω μόνο deathmach εχει αλλαξει κατι;  ειναι παρα πολυ δυσκολο πλεον με την μια με σκωτονουν, βλεπω εχει αλλαξει και το συστημα με τους ποντους ειναι ολοι μαζει οι παικτες τωρα, αλλα εγινε τρομερα δυσκολο, δεν προλαβαινω να πετυχω τιποτα, πριν ενα χρονο επαιζα μια χαρα και ανετα εγινε κατι; αναβαθμιστηκε το παιχνιδι; 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ..είμαι παλιός στο παιχνίδι και πρόσφατα μπήκα στο τρυπάκι να παρακολουθώ τα fps...έχω μια rx 580 μαζί με έναν ryzen 5 2600 και 16gb ram ....παρατήρησα πως είτε βάλω στα max όλα τα settings είτε στα medium έχω γύρω στα 110-130 fps. Διάφορα βιντεάκια  στο yt με τύπους να χτυπάνε 200+ fps με παρόμοια συστήματα  με βάλαν σε σκέψεις για το σύστημα μου...Έχω ενημερωμένους τους drivers και έχω απενεργοποιημένο τον περιορισμό των fps.Τι μπορεί να φταίει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 5/3/2019 στις 3:22 ΠΜ, gianniskou είπε

Καλησπέρα ..είμαι παλιός στο παιχνίδι και πρόσφατα μπήκα στο τρυπάκι να παρακολουθώ τα fps...έχω μια rx 580 μαζί με έναν ryzen 5 2600 και 16gb ram ....παρατήρησα πως είτε βάλω στα max όλα τα settings είτε στα medium έχω γύρω στα 110-130 fps. Διάφορα βιντεάκια  στο yt με τύπους να χτυπάνε 200+ fps με παρόμοια συστήματα  με βάλαν σε σκέψεις για το σύστημα μου...Έχω ενημερωμένους τους drivers και έχω απενεργοποιημένο τον περιορισμό των fps.Τι μπορεί να φταίει;

Δοκίμασε να βάλεις κάποια launch options. Επίσης πολλόι προ παίκτες παίζουν με όλα τα γραφικά χαμηλά .Αυτά είναι παλιά γραφικά που χρησιμοποιούσα. Βάλε και το global shadow quality low !?interpolation=lanczos-none&output-format=jpeg&output-quality=95&fit=inside%7C1024:768&composite-to=*,*%7C1024:768&background-color=black

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους.

 

Έκανα εχθές αίτηση για μια 200άρα γραμμή στον ΟΤΕ (έχω 50άρα). Γνωρίζετε εάν μπορώ να περιμένω κάποια βελτίωση στο ping μου στους official servers του csgo? Για την ώρα έχω γύρο στο 47 με την 50άρα.

 

Ευχαριστώ :)

Επεξ/σία από artipia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/3/2019 στις 9:21 ΠΜ, stylianosst είπε

Δοκίμασε να βάλεις κάποια launch options. Επίσης πολλόι προ παίκτες παίζουν με όλα τα γραφικά χαμηλά .Αυτά είναι παλιά γραφικά που χρησιμοποιούσα. Βάλε και το global shadow quality low !?interpolation=lanczos-none&output-format=jpeg&output-quality=95&fit=inside%7C1024:768&composite-to=*,*%7C1024:768&background-color=black

Τελικά έφταιγε το chill της AMD...:lol::lol: πρέπει να το είχα ενεργοποίησα καταλάθως και να μην το χα πάρει πρέφα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
55 λεπτά πριν, GoDRiC- είπε

Το Danger Ζone ήταν ένα joke! Πραγματικά απορώ αν υπάρχουν ακόμα άτομα που παίζουν ακόμα... Απορώ πως και δε το έχουν βγάλει ακόμα.

Ισχύει μάπα br ειναι. Εάν το κάνανε σε μεγαλύτερο χαρτι τότε θα άξιζε. Και φυσικά με περισσότερους παίχτες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε adsl σύνδεση 24άρα χρειάζεται να κάνω port forwording στον δρομολογητή το CSGO; Θα δω καμιά σημαντική διαφορά; Σε ελληνικούς servers προφανώς το ping θα είναι πολύ μικρότερο αλλά θέλουν κάποια μικρή συνδρομή, έ; Υπάρχει κανένας τρόπος να αποφεύγω τους cheaters; Κάποιος είχε αναφέρει κάποιους servers για αυτόν τον λόγο αλλά έχασα την ανάρτηση του εδώ!

Fastpath μπορώ να ζητήσω από τον πάροχο (Wind) και σε 24άρα ADSLv2;

Επεξ/σία από Krusty
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Krusty είπε

Σε adsl σύνδεση 24άρα χρειάζεται να κάνω port forwording στον δρομολογητή το CSGO; Θα δω καμιά σημαντική διαφορά; Σε ελληνικούς servers προφανώς το ping θα είναι πολύ μικρότερο αλλά θέλουν κάποια μικρή συνδρομή, έ; Υπάρχει κανένας τρόπος να αποφεύγω τους cheaters; Κάποιος είχε αναφέρει κάποιους servers για αυτόν τον λόγο αλλά έχασα την ανάρτηση του εδώ!

Fastpath μπορώ να ζητήσω από τον πάροχο (Wind) και σε 24άρα ADSLv2;

Τους cheaters δεν νομιζω μονο εαν το αγορασεις το παιχνιδι θα τυχαινεις λιγοτερους cheaters (τουλαχιστον ετσι ειχε πει η εταιρεια και ο κοσμος) .Τωρα το fast path αξιζει γενικα για online παιχνιδια .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

Τους cheaters δεν νομιζω μονο εαν το αγορασεις το παιχνιδι θα τυχαινεις λιγοτερους cheaters (τουλαχιστον ετσι ειχε πει η εταιρεια και ο κοσμος) .

Έχοντας αγοράσει χρόνια πριν το παιχνίδι, μου δώθηκε κι εμένα το "prime" όπως και στους υπόλοιπους. Μια χαρά cheaters με prime συναντάω 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, billsnake21 είπε

Έχοντας αγοράσει χρόνια πριν το παιχνίδι, μου δώθηκε κι εμένα το "prime" όπως και στους υπόλοιπους. Μια χαρά cheaters με prime συναντάω 😂

Έλα ρε αδελφέ εγώ δεν έχω πετύχει ποτέ. Βέβαια είμαι χαμηλό rank. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...