Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Ερώτηση: Σε περίπτωση μπαν (λόγο υψηλής παραβατικότητας) χωρίς καμία επιπλέον πληροφορία για χρόνο κλπ μπορεί να φύγει το μπαν;

Ειναι το πρώτο μπαν από τα τρία που είθιστε να έρχεται το μόνιμο. 

Καμια ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για cheat αν εννοεις αυτο ειναι VAC ban και ειναι μονιμο στο account. τωρα το "παραβατικοτητα" μου ακουγεται πολυ γενικο , για πιο λογο το εφαγες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, txcellas είπε

Δεν θα ανάφερε ότι είναι μόνιμο το μπαν αν είναι έτσι;; Αν θεωρήσουμε το μπαν μόνιμο υπάρχει κάποιος τρόπος να ανατραπεί;;

Αν γραφει VAC ban τοτε ειναι μονιμο, μη διαπραγματευσιμο. Συνηθως προκειται για cheat

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω μια βοηθεια σας! Εχω premium στο ESEA και στο προφιλ μου μου εβγαλε να κανω καποιες επαληθευσεις στον λογαριασμο μου, και αργοτερα να κατεβασω το google authenticator ωστε να εχω εναν στανταρ κωδικο για το MFA verification code και να τον βαζω σε καθε φορα που συνδεομαι στην σελιδα του ESEA. Ελα ομως που για λαθος μου, το εβγαλα απο το κινητο, και τωρα δεν μου εχει τους κωδικους, οπως και προσπαθησα να τους παρω απο τον λογαριασμο μου απο το google, και δεν μου δεχεται! Καποια βοηθεια για να ανακτησω τον λογαριασμο για το MFA verification code? Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

έχω πολυ καιρό να το χρησιμοποιήσω αλλά διάβαζα οτι θα τους κόψουνε τα bots από valve οπότε ό,τι κάνεις με προσοχή
για αγορά δε φαντάζομαι να έχεις πρόβλημα αλλά ποτέ δεν ξέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...