Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το iOS 7.1. Ταχύτερο στο iPhone 4, διορθώνει bugs και με CarPlay


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από την γάγγραινα που λέγεται iTunes (σε PC τουλάχιστον) πότε θα μας απαλλάξει η Apple;!!!

 

Είπα να κάνω το update μέσω iTunes (clean install φάση και τα ρέστα) και κατάφερε να μπει σε boot loop το iPhone 5 και παρόλο που το έβαζα σε recovery mode, ο υπολογιστής να μην το βλέπει!

 

Τυχερός που έχω άλλα 2 PC στο σπίτι και κατάφερε να το δει το δεύτερο PC για να κάνει επιτέλους το update...

 

Έλεος μαρή Apple με την αρρώστια...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά τώρα ΜΗΝ κάνουμε και αυτο το θεμα vs. Ο φίλος παραπάνω δεν ανέφερε μόνο τα εφέ... Ξέρουμε άλλωστε πόσο smooth και απροβλημάτιστα τρέχουν και άλλες ναυαρχιδες με ίδια τιμή (όταν πρωτοκυκλοφόρησαν), δεν θελουμε να μάθουμε και για αυτές με τη μισή τιμή.

On topic.

Το iPad 2 πετάει παρότι απο τη στιγμή που το αγόρασα ζήτημα εχω κάνει έστω μια φορά setup as new. Πάντα OTA περνούσαν τις αναβάθμισεις και ακόμα αντέχει το άτιμο.

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πέρασα στο iPad 2. Αισθητά βελτιωμένο στην ταχύτητα και σταθερο. Σταμάτησαν επιτέλους τα κρασαρισματα στο safari σε σελίδες blogspot. Συγχαρητήρια στην apple που δίνει παράταση ζωής στις συσκευες μας. Ειναι απλα οτι καλυτερο εχω αγοράσει σε gadget.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οι περισσότερες αλλαγές όπως ήταν λογικό ήταν για τον 64μπιτο Α7 μιας και έπρεπε να "στρώσουν" περισσότερο κάποιες λεπτομέρειες. Γι'αυτό και για το 5C το update ήταν κάπου στα 400mb ενώ για το 5S 1.5gb!

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω εχω μείνει σε iPhone 4s παει σφαίρα, όχι ότι δεν πήγανε και πριν απλά τωρα ΠΕΤΑΕΙ ουαου. Βάλτε το παιδιά! Θα παρακαλέσω τα παιδιά απο το insomnia να κάνουν μια παρουσιάσει για την ενημέρωση και να έχουν και ένα βίντεο. Ευχαριστώ εκ τν προτέρων. :)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγω τώρα το έβαλα ειναι πολυ πιο γρήγορο Στις μεταβίβασεις του... Γενικά παει αρκετά καλα...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Παιδιά εγω τώρα το έβαλα σε 4αρι ειναι πολυ πιο γρήγορο Στις μεταβίβασεις του... Γενικά παει αρκετά καλα... <br><br> Sent from my iPhone using Insomnia

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Παιδιά εγω τώρα το έβαλα σε 4αρι ειναι πολυ πιο γρήγορο Στις μεταβίβασεις του... Γενικά παει αρκετά καλα...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Κάθε φορά που δουλεύω το iPhone 5, καταλαβαίνω τι χάνω χρησιμοποιώντας καθημερινά το android. Τί απίστευτα εφέ, τί απίθανα καλοσχεδιασμένα γραφικά, τί σμουθ μεταβάσεις... τα χαζεύω. Ο dialer από μόνος του είναι έργο τέχνης!</p>

Ακριβώς ..

Για μενα δυο πραγματα ειναι που δε θα τα εχω βρει στο android με τπτ ..

Πρώτον τα καλοφτιαγμενα γραφικά απο τα εικονίδιο εώς και το πιο απλό πράγμα που θα συναντήσεις.

Και το δεύτερο ειναι η σμουθ μετάβαση απο εφαρμογή σε εφαρμογή και γενικα οτι και να ανοίγεις παει σα νεράκι χωρις lag και χωρις ανομοιογενια οπως στα android ..

 

Αλλα δεν ας μην ανοίξουμε ξανα κουβέντα ανάμεσα στα δυο λειτουργικά.

Δεν ειναι της ώρας ...

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...