Προς το περιεχόμενο

PC Gaming (Συζήτηση)


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μου αρεσουν τα βιντεο που κανει ο τυπος το συγκεκριμενο εχει αφορμη το cyberpunk (κατανοω πως δεν ειναο 100% gaming αλλα θεωρω πως εχουν ενδιαφερον)

ενα bonus
 

Spoiler

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Andromeda δεν ήταν αυτό που περιμέναμε αλλά ...fuck. Με πιάνει πάλι το hype και ας είναι η BioWare φάντασμα του εαυτού της μέχρι στιγμής...
Liara (πού 'ναι η Tali :P ), post Mass Effect 3 story...

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ασυλληπτα αυτα που δειξαν σε αυτο το τρειλερ, προφανως και υπαρχουν επιφυλαξεις λογω της εταιρειας, αλλα σαν τρειλερ μου επεσαν τα σαγωνια.

Το ενδιαφερον της υποθεσης ειναι οτι δε φαινεται να ειναι mmo αποκλειστικα, αλλα θα εχει και single player κομματι.

Επεξ/σία από xavier
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Το Andromeda δεν ήταν αυτό που περιμέναμε αλλά ...fuck. Με πιάνει πάλι το hype και ας είναι η BioWare φάντασμα του εαυτού της μέχρι στιγμής...
Liara (πού 'ναι η Tali :P ), post Mass Effect 3 story...

 

αυτη η bioware θα πιασει στα χερια της την liara....κριμα...μονο κριμα!
Βγαλανε και dragon age
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα ασχολείστε με την bioware? 😁 Πόση πατάτα πρέπει να φάτε ακόμα για να σταματήσετε. Εγώ τους έχω ξεγράψει από την εποχή του Dragon Age 2. Και με την turtle rock κρατάω μικρό καλάθι μετά την φώλα που έφαγα με το preorder του evolve. Μακάρι να πέσω έξω και να είναι καλό spiritual παιδάκι του l4d το back 4 blood.

Για μένα το πιο ενδιαφέρον game ήταν αυτό.

Από τους original δημιουργούς του Dead Space.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

μου αρεσουν τα βιντεο που κανει ο τυπος το συγκεκριμενο εχει αφορμη το cyberpunk (κατανοω πως δεν ειναο 100% gaming αλλα θεωρω πως εχουν ενδιαφερον)

ενα bonus
 

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

 

Ύπνος

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ilos είπε

Ακόμα ασχολείστε με την bioware? 😁 Πόση πατάτα πρέπει να φάτε ακόμα για να σταματήσετε. Εγώ τους έχω ξεγράψει από την εποχή του Dragon Age 2.

 

Δεν γινεται μανιτσαμ.. Φετιχ ειναι αυτα οσο μας πληγωνει τοσο μας πορωνει 🤣😛

 

4 ώρες πριν, xavier είπε

ασυλληπτα αυτα που δειξαν σε αυτο το τρειλερ, προφανως και υπαρχουν επιφυλαξεις λογω της εταιρειας, αλλα σαν τρειλερ μου επεσαν τα σαγωνια.

Το ενδιαφερον της υποθεσης ειναι οτι δε φαινεται να ειναι mmo αποκλειστικα, αλλα θα εχει και single player κομματι.

Τρομερα gfx αλλα σερνεται το συμπαν και ειδικα σε τετοιο genre αυτο ειναι no no..Ελπιζω να κανω λαθος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, d4ydr33m3r είπε

Δεν γινεται μανιτσαμ.. Φετιχ ειναι αυτα οσο μας πληγωνει τοσο μας πορωνει 🤣😛

 

Τρομερα gfx αλλα σερνεται το συμπαν και ειδικα σε τετοιο genre αυτο ειναι no no..Ελπιζω να κανω λαθος..

Και εγω αυτο παρατήρησα γινεται να έδειξαν τετοιο gameplay video? Ουτε 10 frames δεν κρατούσε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, xavier είπε

ασυλληπτα αυτα που δειξαν σε αυτο το τρειλερ, προφανως και υπαρχουν επιφυλαξεις λογω της εταιρειας, αλλα σαν τρειλερ μου επεσαν τα σαγωνια.

Το ενδιαφερον της υποθεσης ειναι οτι δε φαινεται να ειναι mmo αποκλειστικα, αλλα θα εχει και single player κομματι.

επιτέλους ένα rpg με τα όλα του!. Νομίζω πρέπει να ανοίξουμε ξεχωριστό νήμα για το game.

ρε σεις αυτό το έπος δεν βάλατε

 

εντάξει απίστευτη μουσική και gameplay

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άφησα και στο νημα του, το αναρτω και εδώ για όποιον ενδιαφερόμενο..

Μόνο με τις προπαραγγελιες καλύφθηκαν ήδη, τα δεδομένα δυσθεώρητα κόστη ανάπτυξης και προωθησης του Cyberpunk 2077 σύμφωνα με την CDPR..

https://www.dsogaming.com/news/cyberpunk-2077s-sales-have-already-exceeded-its-huge-development-and-marketing-costs/

Ενω το 59% αυτων αφορούσε στο PC και τα ρέστα στις κονσόλες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/12/2020 στις 3:55 ΠΜ, GhostRiderLSOV είπε

Το Andromeda δεν ήταν αυτό που περιμέναμε αλλά ...fuck. Με πιάνει πάλι το hype και ας είναι η BioWare φάντασμα του εαυτού της μέχρι στιγμής...
Liara (πού 'ναι η Tali :P ), post Mass Effect 3 story...

 

Τι το σπουδαίο έχει πια αυτό το Λιακη δεν έχω καταλάβει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...