Προς το περιεχόμενο

A4TECH BLOODY GAMING V3 MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACK@E-Shop 14,49€ [ΤΕΛΟΣ-ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ποντικάκι το έχω 3 μήνες , όντως αρκετά καλό για call of duty, προσοχή όμως το software πωλείται εξτρά 15usd = 12ευρώ.

Στην συσκευσία το software δουλεύει μόνο για 1000 κλικ και μετά κλειδώνει. Απ'οτι έχει πάρει το αυτί μου  υπάρχει και σπαστήρι για να γλυτώσετε τα 12 ευρώ. Το έχει βάλει φίλος και δουλεύει. Έχει πλάκα να έχεις five-seven και να ρίχνει σαν cap40!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταφορικα;ποσο παει μετα;

εχεις δικιο δεν ειδα οτι ειναι στη ροδο το μαγαζι :P

 Έχει πλάκα να έχεις five-seven και να ρίχνει σαν cap40!!!!

δλδ? :wacko:

Τι χρησιμότητα έχουν τα 3 κουμπάκια πάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή ανέβηκε ...! Στο τσακ πρόλαβα και γω μια παραγγελία χθες το βράδυ!

Thanks TS .. :-)

Υ.γ. Προφανώς και είναι τυπογραφικό λάθος οι μπαταρίες, εκτός και αν χρειάζονται για τον κόκκινο φωτισμό που έχει!
Όπως και να έχει, κάντε ένα print screen την σελίδα του eshop και αν δεν μας αρέσει το ποντίκι σε λειτουργία θα το κάνουμε επιστροφή γιατί το προϊόν ΔΕΝ ταιριάζει με την περιγραφή!! χαχαχα... ;)

Υ.γ. 2 ... περίεργο, πάλι η τιμή δείχνει 14.49, ενώ πριν που έκανα κλικ ήταν πολύ παραπάνω! Άβυσσος το eshop! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα κ εγώ μιας και το g400 άφησε χρόνους.

Για τους αγγλομαθείς της παρέας ένα ωραίο review εδώ.

Όπως θα δείτε στο review υπάρχουν 3 cores.

Στο πρώτο γίνεται προγραμματισμός όλων των πλήκτρων(και της ροδέλας).

Στο δεύτερο γίνονται όσα και στο πρώτο + ρύθμιση του dpi + κάποιες μακροεντολές για την εναλλαγή εφαρμογών.

Στο τρίτο που είναι και το paid έχει κάποιες λειτουργίες για τους gamers της παρέας.Δεν ασχολούμαι και δεν μπορώ να βοηθήσω περαιτέρω.

Νομίζω στα 14 ευρώ από αυτά που διαβάζω πρέπει να είναι vfm ποντίκι και χωρίς τα premium features.

Ελπίζω να βοήθησα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποντικάκι το έχω 3 μήνες , όντως αρκετά καλό για call of duty, προσοχή όμως το software πωλείται εξτρά €11 = 12ευρώ.

Στην συσκευσία το software δουλεύει μόνο για 1000 κλικ και μετά κλειδώνει. Απ'οτι έχει πάρει το αυτί μου  υπάρχει και σπαστήρι για να γλυτώσετε τα 12 ευρώ. Το έχει βάλει φίλος και δουλεύει. Έχει πλάκα να έχεις five-seven και να ρίχνει σαν cap40!!!!

μπορεις να μας πεις σε πμ τον τροπο να γλυτωσουμε τα 12 ευρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...