Προς το περιεχόμενο

A4TECH BLOODY GAMING V3 MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACK@E-Shop 14,49€ [ΤΕΛΟΣ-ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν λίγο τηλ στο eshop γιατι ηταν για σημερα και δεν εχει ενημερωθεί τίποτα στην εξέλιξη παραγγελίας. περιμένουμε παραλαβή απο τον προμηθευτή 9/06. Μια χαρά μας φτιάξαν πάλι

 

Μου είπαν θα είναι η τελευταία παρτίδα δεν ξαναφέρνουν

 

Κρατα μικρο καλαθι απο τη στιγμη που δεν ειναι διαθεσιμο.

Μπορει στις 9/6 ο προμηθευτης τους να μην εχει παλι :P

 

Εμενα ειναι σε κατασταση ελεγχου διαθεσιμοτητας, οποτε και εγω κραταω ακομα μικροτερο καλαθακι ;)

 

Τελευταια παραγγελια που ειχα κανει απο αυτους ή το μακρινο 2007 (τελος), κατι TAYO-YUNDEN dvd γιατι ηταν οι μονοι που τα ειχαν Ελλαδα σε αξιοπρεπη τιμη

Για να δουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εγω εκει ειμαι, αναμονη παραλαβης λεει θα διξει αν δεν μου το φερουν θα τους βαλω να μου δοσουν αλλο στα ιδια λεφτα αλλιως γραμματεια του καταναλωτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τωρα μου εστειλαν και εμενα email:

 

σας αποστέλλουμε αυτό το e-mail ώστε να σας πληροφορήσουμε πως το (PER.571285) A4TECH BLOODY GAMING V3 MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACK που έχετε επιλέξει στην παραγγελία σας, δυστυχώς έχει πρόβλημα διαθεσιμότητας, έχει εξαντληθεί και δεν είναι διαθέσιμο, παρά τις προσπάθειες μας για την εύρεση του. Μπορείτε εναλλακτικά να επιλέξετε το (PER.571286) A4TECH BLOODY GAMING V3A MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACKT στα 19,99€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τωρα μου εστειλαν και εμενα email:

 

σας αποστέλλουμε αυτό το e-mail ώστε να σας πληροφορήσουμε πως το (PER.571285) A4TECH BLOODY GAMING V3 MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACK που έχετε επιλέξει στην παραγγελία σας, δυστυχώς έχει πρόβλημα διαθεσιμότητας, έχει εξαντληθεί και δεν είναι διαθέσιμο, παρά τις προσπάθειες μας για την εύρεση του. Μπορείτε εναλλακτικά να επιλέξετε το (PER.571286) A4TECH BLOODY GAMING V3A MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACKT στα 19,99€.

 

Μια απο τα ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω εκει ειμαι, αναμονη παραλαβης λεει θα διξει αν δεν μου το φερουν θα τους βαλω να μου δοσουν αλλο στα ιδια λεφτα αλλιως γραμματεια του καταναλωτη

 

Αφού δεν είναι στο σκρουτζ, να του ρίχναμε καμια αρνητική ε?

 

btw τι θα τους πεις δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λίγο τηλ στο eshop γιατι ηταν για σημερα και δεν εχει ενημερωθεί τίποτα στην εξέλιξη παραγγελίας. περιμένουμε παραλαβή απο τον προμηθευτή 9/06. Μια χαρά μας φτιάξαν πάλι

 

Μου είπαν θα είναι η τελευταία παρτίδα δεν ξαναφέρνουν

 

Πριν λιγο μιλησα μαζι τους τηλεφωνικα και μου ειπαν πως δεν γνωριζουν τιποτα για καινουρια παραλαβη και πως γενικοτερα δεν μπορουν να γνωριζουν τιποτα για προιοντα που δεν εχουν διαθεσημοτητα

 

Τρεις λαλουν κοινως

Εσυ θυμασαι με ποιον ακριβως μιλησες (ονομα)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν είναι στο σκρουτζ, να του ρίχναμε καμια αρνητική ε?

 

btw τι θα τους πεις δηλαδή?

 

το τη θα πω, δικο μου θεμα

 

 

:P :p :P

 

clint_eastwood_by_donchild-d2z22ls.png

 

 

 

 

Πριν λιγο μιλησα μαζι τους τηλεφωνικα και μου ειπαν πως δεν γνωριζουν τιποτα για καινουρια παραλαβη και πως γενικοτερα δεν μπορουν να γνωριζουν τιποτα για προιοντα που δεν εχουν διαθεσημοτητα

 

Τρεις λαλουν κοινως

Εσυ θυμασαι με ποιον ακριβως μιλησες (ονομα)?

 

δεν μου ειπε ονομα

 

 

Αυτό που δίνουν δεν είναι καλό;

 

το ιδιο ειναι, αλλα για καποιο λογο ειναι ποιο ακριβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...