Προς το περιεχόμενο

A4TECH BLOODY GAMING V3 MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3 BLACK@E-Shop 14,49€ [ΤΕΛΟΣ-ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


GiannisWalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκανα και εγω μια παραγγελία αλλα λεει σε 2 με 3 μερες για να δουμε, ας ελπιζω αυριο μεσημέρι θα έρθει όπως πάντα για να μην τρέχω συνεχεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το mouse "φοράει" έναν αρκετά καλό sensor (Pixart 3305DK-H), αρκετά branded names όπως Roccat, Steelseries & Zowie έχουν σε αρκετά mouse τους αυτόν τον sensor, επίσης τα Switches(Click buttons) είναι huano που και αυτά είναι γενικά καλής ποιότητας.

Για την τιμή του είναι Killer deal.

Ευχαριστώ τον Thread starter, παράγγειλα και εγώ αν και έχω το αθάνατο mx518.

Επειδή και εγώ το mx518 έχω και μετά από 6 χρόνια σχεδόν και μιας και ήταν καλή προσφορά είπα να αλλάξω. Ε ακόμα με το mx518 είμαι μιας και δεν με βόλεψε καθόλου το συγκεκριμένο, καμιά σχέση, είναι και πιο μεγάλο και άβολο στο χέρι μου και όσο και να έπαιξα με τον sesnitivity δεν μπόρεσα να το κάνω όπως του logitech. Μάλλον θα πάω αργότερα στο g400s που ειναι ο αντικαταστατης του mx518. Αν κάποιος το θέλει το δίνω μαζί με απόδειξη και το συγκεκριμένο mousepad που είναι τεράστιο στα 20ε http://www.e-shop.gr/a4tech-x7-500mp-gaming-mouse-pad-p-PER.570572, είναι δουλεμένα 1-2 ώρες το πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλικα ποια version να του περάσουμε γτ το περιμένω και εγώ απο ώρα σε ωρα ποιο να προτιμήσουμε.Αππ τι έψαξα έχει κάποια σπασμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλικα ποια version να του περάσουμε γτ το περιμένω και εγώ απο ώρα σε ωρα ποιο να προτιμήσουμε.Αππ τι έψαξα έχει κάποια σπασμένα.

πιπερι.......δεν μιλαμε για τετοια εδω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε ακυρωτικό mail λόγω διαθεσιμότητας σήμερα. Μου κάναν αντιπρόταση για 19,99 αυτό που μου φαίνεται το ίδιο ακριβός αλλά +5€ γιατί?

 

Σε site σαν μόνη διαφορά βλέπω στο τίτλο "non-activated" και "activated". Σημαίνει κάτι αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον ειναι το λογισμικο για το core 3

 

εμενα δεν μου ηρθε ακομα αλλα θα αν τολμισουν η θα μου δοσουν αυτο που λες στα 15 ευρώ η θα μου φερουν το ιδιο στα 15

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολλις πειρα στο eshop και μου ειπαν Δευτερα θα ειναι στο καταστημα που το ζητησα

πότε κάνατε την παρραγελία?

εγω χθες 19,40 την εκανα και τιποτα δεν μου εχει ερθει

ο σύνδεσμος του γιατα 14,49 που κάναμε την παραγγελία πλέον δεν λειτουργεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σημερα το πρωι εκανα παραγγελια  και το μεσημερακι μου ηρθε το ακυρωτικο email.

νομιζω οτι και αυτο με τα 19 που μας δινουν ειναι καλη περιπτωση στο skroutz το εχει στα 41

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...