Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε να δουμε τι θα κανουν..ελπιζω να παίζει καλά όταν θα ερθει στο PC..*crosses fingers*. Ειδικά αμα είναι το πράγμα με το max Payne 3 και φαει πολύ optimisation. (Το ετρεχα με την gts 450 τότε και επαιζε καλά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Indeed!

Πάντως σοβαρά τώρα, δε νομίζω να έχουμε τόσο μεγάλο θέμα, και ούτε να χρειαστούμε αναβαθμίσεις.

Η R* φάνηκε να έμαθε πολλά με το ΜΡ3. Δε νομίζω να μας δώσουν άλλο ένα GTA IV.

Ναι σιγά που θα κάνουμε αναβαθμίσεις για να τους κάνουμε τη χάρη.

Αν θέλουν μπορούν να το κάνουν να παίζει σε κανονικά, ούτε καν High End συστήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να ανακοινωθούν και τα επίσημα σύντομα να ξέρουμε που βρισκόμαστε..

 

Και τα επίσημα να ανακοινωθούν αν δε βγει το παιχνίδι δε μπορεί να ξέρει κανείς με σιγουριά.

 

 

Τώρα για τη vram που απλώνει που βλέπω από κάποιους...η vram δεν είναι τραχανάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν βγάλει άπειρα φράγκα οποτε άμα θέλουν κάνουν επικό optimize, θα το κάνουν όμως? Το port τελικά ποιος το κάνει develop?

Εγώ το μονο που θέλω είναι να τρέχει με 60 fps κολλημένο στα ίδια graphs του PS3 and im happy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα ειναι πιο ομορφο το game στο pc απο καθε κονσολα, με ενδιαφερει επισης η ps4 version που θα βγει, αλλα απο την αλλη, σκεφτομαι τα οργια που θα κανουν οι modders με το game στο pc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα θα ειναι πιο ομορφο το game στο pc απο καθε κονσολα, με ενδιαφερει επισης η ps4 version που θα βγει, αλλα απο την αλλη, σκεφτομαι τα οργια που θα κανουν οι modders με το game στο pc.

 

Τα mods θα αργησουν πολυ στο pc, απελπιστικα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα mods θα αργησουν πολυ στο pc, απελπιστικα πολυ

Nαι δεν μπορω να διαφωνησω.Αλλα φανταζεσαι και εσυ το αποτελεσμα που θα βγαλουν, B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες που πρέπει να βάζεις τόνους; Ήμουν έτοιμος να σε παρηγορήσω "there - there".

 

Ενα δικιο το εχεις, το σκεφτηκα ενω το εγραφα αλλα υπαρχει μια διαφορα που την σκεφτομαι προτου βαλω τονο.

 

Απελπίστηκα = Γραφεται με η μετα το στ

 

Απελπιστικά = Γραφεται με ι μετα το στ

 

BOOM. Did i just blow your mind?

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα δικιο το εχεις, το σκεφτηκα ενω το εγραφα αλλα υπαρχει μια διαφορα που την σκεφτομαι προτου βαλω τονο.

 

Απελπίστηκα = Γραφεται με η μετα το στ

 

Απελπιστικά = Γραφεται με ι μετα το στ

 

BOOM. Did i just blew your mind?

 

Για τα ελληνικα καλα σκεφτεσαι, για τα αγγλικα παλι... :devil:

 

 

 

 

blow*

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα mods θα αργησουν πολυ στο pc, απελπιστικα πολυ

 

MODs τυπου iCEnhancer λογικο ειναι να κανουν λιγους μηνες να βγουν. Αλλα πιο απλα mods θα αρχισουν να βγαζουν αμεσως.

Εγω το μονο που θελω αρχικα ειναι ενα trainer για να μπορω να spawnαρω οχηματα κ.λ.π.

MODs ετσι κι αλλιως θα αρχισω να βαζω αφου πρωτα ευχαριστηθω και τερματισω το original game. Το ιδιο εκανα και με το GTA IV και με το SA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...