Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο ονλινε μου λεει οτι δεν μπορει να συνδεθει με rockstar server.ειναι down?επισης με borderless παιζει ακομα πιο καλα

 

Σιγά μη δεν ήτανε. Μπήκε όλη η γη μαζί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι τωρα μου εγραψε οτι ξεκλειδωθηκε το heist,επισης δεν μου εχει κρασαρει καθολου μονο το benchmark εχει bug,εβγαλα και μια screenshot απο ψηλα

 

 

30a9ys1.jpg

 


Λοιπόν, όλα max σε 1440P συν τα Advanced Settings με 2xMSAA τρώει 3950MB το παιχνίδι.

εγω με dsr 1440p msaa 4x και reflection msaa 4x + advanced settings full μου τρωει 3892,με κλειστο blur k post fx normal


το online δε γίνετε να το παίξετε αν δε τελειώσετε το πρόλογο του campaign... 

 

ακομα το ιδιο μου λεει unable to connect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε και πως τα πάει σε frames. Όχι ότι βλέπετε με τα μάτια σας.Ανοίξτε με fraps ή afterburner και πείτε νούμερα. Στην οδήγηση θα φανεί πως θα πάει όλη η δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλε. Άλλο ένα launch φιάσκο. Έχει γεμίσει το support forum απο άτομα με το ίδιο θέμα με το zlib. Πραγματικά δεν περίμενα τίποτα καλύτερο. Εγώ φταίω που δεν τα περιμένω σπασμένα γαμω για εταιρείες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε και πως τα πάει σε frames. Όχι ότι βλέπετε με τα μάτια σας.Ανοίξτε με fraps ή afterburner και πείτε νούμερα. Στην οδήγηση θα φανεί πως θα πάει όλη η δουλειά.

 

60 σταθερα στον δρομο

xckbyg.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ξανακοίτα τα settings, με όλα τέρμα δεν πάει βήμα το παιχνίδι σε SingleGPU. Το παιχνίδι έχει και Ultra, και NVIDIA PCSS.

Βγάλε ρε συ το AA τελείως και δοκίμασε με όλα τα υπόλοιπα ultra.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, εξού και τα 60FPS που πιάνει :D Από ότι λένε το NVIDIA PCSS στα Soft Shadows είναι αρκετά βαρύ, το περνάω στον SSD μία τώρα και θα κάνω δοκιμές. Με όλα max στην κυριολεξία θες SLI άνετα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...