Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το ds4, το bt adapter πρεπει να λεει EDR απο διπλα? Δηλαδη στο skroutz οσα λενε EDR ειναι συμβατα?
Επισης το ds4 ειναι plug n play για το gtav?

 

Πρέπει να είναι bluetooth 3.0 το adapter που θα πάρεις. Το ds4 κάνει pair μόνο με class 3 BT.

 

Version 2.1 (και πανω) με EDR πρεπει να ειναι το Bluetooth Adapter για να δουλεψει με το DS4.

 

Εχω αυτο εδω της Hama και ειναι πολυ καλο: http://www.skroutz.gr/s/2338675/HAMA-Nano-Bluetooth-USB-v2-1-EDR-class2-49232.html

Εχω και αυτο εδω για το laptop, δουλευει μια χαρα αλλα δεν εφαρμοζει τοσο καλα λογω μεγεθους και αν το ακουμπησεις λιγο χανει την επαφη.

Και για πιο φθηνο αυτο: http://www.cosmodata.gr/product/224150/

 

Απο τη στιγμη που θα περασεις το προγραμματακι που σου ειπα και θα κανεις το pair, θα ειναι plug 'n' play για ολα σου τα παιχνιδια και δεν θα ξαναχρειαστει να κανεις τιποτα αλλο.

 

Αυτο που ανεφερε ο Titanomaxos ειναι V2.0 με EDR, αφου δουλευει σε αυτον θα δουλευει και σε εσενα.

Ενα v2.0 με EDR ειχα για το DS3 παλιοτερα, αλλα δεν το δοκιμασα ποτε με το DS4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα.θέλω να το αγοράσω, εμένα τώρα θα το παίζει το gta 5;;;

κάτι παραπάνω από τα ελάχιστα χαρακτιριστηκα που αναφέρει εχω.

 

Επεξεργαστής: Intel Core 2 quad cpu q9650 - 3,00 ghz (4 πύρινο)

Μνήμη ram: 6 gb

Κάρτα γραφικών: gigabyte geforce gt740 - μνήμη 2 gb - ταχ. επεξεργαστή 993 mhz - ταχ.μνήμης 1800 mhz - τύπος gddr3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.θέλω να το αγοράσω, εμένα τώρα θα το παίζει το gta 5;;;

κάτι παραπάνω από τα ελάχιστα χαρακτιριστηκα που αναφέρει εχω.

 

Επεξεργαστής: Intel Core 2 quad cpu q9650 - 3,00 ghz (4 πύρινο)

Μνήμη ram: 6 gb

Κάρτα γραφικών: gigabyte geforce gt740 - μνήμη 2 gb - ταχ. επεξεργαστή 993 mhz - ταχ.μνήμης 1800 mhz - τύπος gddr3

 

Ναι σε Normal-High settings στα 1080p θα το παιξει.

Και το PC σου ειναι πανω απο τις ελαχιστες απαιτησεις του παιχνιδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1080p, FXAA on, Τρεις μπαρες η πρωτη 100% δευτερη 0% τριτη 50%, Refl MSAA x2, Water High, Particles Very high, Grass High...

 

Δεν μπορω να το πιστεψω ποσο καλα μου παιζει με αυτες τις ρυθμισεις

 

60αρια πολυ συχνα στην πολη και το λιγοτερο 40αρια

 

Μονο προβλημα που παραμενει και μετα τα update να χανεις καμια 15αρια fps οταν παιζεις τον self radio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Το laptop μου φοράει intel core i3 - 3217u 1,8 Ghz (2 cores, 4 threads) και Nvidia GT710m 1gb.

Πιστεύετε ότι μπορεί να το σηκώσει;

 

Στα χαμηλοτερα settings (ολα Normal - OFF) σε 720/768p καπως θα το τρεξει, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα το ευχαριστηθεις.

 

@GIOVINCO Κλεισε το Reflection MSAA, αχρηστο σου ειναι.

Με τη δευτερη μπαρα (Population Variety) στο 0% θα βλεπεις πολυ συχνα τα ιδια οχηματα και τους ιδιους πεζους, δοκιμασε να την ανεβασεις λιγο. (Δεν εχει επιπτωση στις επιδoσεις, αλλα θελει VRAM).

Μια χαρα σου τρεχει κατα τ'αλλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.θέλω να το αγοράσω, εμένα τώρα θα το παίζει το gta 5;;;

κάτι παραπάνω από τα ελάχιστα χαρακτιριστηκα που αναφέρει εχω.

 

Επεξεργαστής: Intel Core 2 quad cpu q9650 - 3,00 ghz (4 πύρινο)

Μνήμη ram: 6 gb

Κάρτα γραφικών: gigabyte geforce gt740 - μνήμη 2 gb - ταχ. επεξεργαστή 993 mhz - ταχ.μνήμης 1800 mhz - τύπος gddr3

 

Ούτε γι'αστείο δεν θα παίξει με playable framerate σε αυτό το setup, θα σου σπάσει τα νεύρα και δεν θα το ευχαριστηθείς όσο και να πειράξεις τα settings.

Πρέπει να αλλάξεις και κάρτα και επεξεργαστή (συνεπώς και motherboard, been there..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο nuuvem το ειχα παρει, και ακολουθω την ιδια διαδικασια τωρα αλλα σκαει το εξης μηνυμα

Unfortunately your purchase may not be finalized. 

Please contact us on our support pages. 

επικοινώνησε μαζί τους στο skype ντυμένος έτσι και πες ότι κάποια παρεξήγηση έγινε

 

product_43.jpg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εαν και εστειλα πιο πριν ξανα μήνυμα για το ιδιο θέμα έχω και φοτο τώρα

http://prntscr.com/6xiy20

crasharei παντα σε αυτο το σημειο ... μόλις τελειώνω την mission και πατάω continue (και παει να αλλάξει στον franklin ) crasharei ...

 

Η mission με το plane crash

 

Λίγη βοήθεια ; (επίσης η φοτο είναι απο όταν έτρεχα το γαμε σε safe mode) (το έχω κανει και run as administator αλλα τα ίδια ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ολα αυτα με το performance αλλα εγω εχω αλλη απορια.Εχει παιξει κανεις στο ονλαιν στο free mode με 30 ατομα session και να μην lagarei?Τα jobs τα παιζω κανονικα χωρις λαγκ χωρις τιποτα περιεργο.Μονο στο free mode λαγκαρω.

Ξερω οτι ειναι πολλα τα δεδομενα,πολλοι παιχτες npc αμαξια κλπ.Επισης φανταζομαι οτι οι σερβερς της rockstar ισως ειναι στου διαολου την μανα.

Αλλα επειδη ξερω οτι σε αυτη τη χωρα που ζουμε θα εχουμε σε ολα τα παιχνιδια lag (με fastpath στην καλυτερη 55ping σε ολα τα παιχνιδια) αλλα δεν ειναι ενοχλητικο στα αλλα παιχνιδια.Στο gta ολοι τηλεμεταφερονται στο FREE MODE.Εσας σας κανει το ιδιο?Ειναι προβλημα χωρας η δικο μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...