Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω ενα προβλημα.Ενω παιζω μεσα στην πολη και δεν χανω καθολου fps σταθερα 59,παρατηρω ενα μικρο κοψιμο οταν γυρναω την καμερα ειτε περπαταω ειτε ειμαι μεσα στο αυτοκινητο χωρις το ξαναλεω να πεφτει κανενα fps.Τωρα τελευταια μου το κανει.

Τι ειναι αυτο  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν γίνετε να drop όπλο perm έτσι?!

Κι εμενα μου εχει σπασει τα νευρα. Στα πιστολια και στις καραμπινες χρησιμοποιω μονο απο ενα οπλο και καθε φορα καταληγω να εχω 3 καραμπινες και 4 handguns, και χανω σημαντικο χρονο μεχρι να επιλεξω αυτο που θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ελεος ///

 

Χωρις λογο πλεον δεν με αφηνει να παιξω στο παιχνιδι μου ξαναζητησε το activation code  και τρωω ακυρο .Τους ανοιξα ticket μπας και βγαλω ακρη.. Εχει κανεις δει τιποτα παρομιο .. Για κανα ban  δεν εχω κανει απολυτως τιποτα με κανενα mod

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και ενα βιντεακι απο εμενα σε πρώτο πρόσωπο, δείχνοντας τις ομορφιές της εξοχης του gta. Βαλτε μια καλη λιστα να παιζει και παμε βόλτα.

 

Part 2

Επεξ/σία από Neo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Possibility of Trojan Downloader/Spyware installed via GTA V Mod?

http://gtaforums.com/topic/794383-possibility-of-trojan-downloaderspyware-installed-via-gta-v-mod/?do=findComment&comment=1067463416

 

Προσοχή στα mods που κάνετε εγκατάσταση.

Αυτήν την στιγμή υπάρχουν 2 mods που αναφέρουν για malware είναι το NoClip και Angry Planes που περιέχουν ένα "fade.exe" το οποίο είναι μάλλον keylogger.

 

Και πως να σβήσετε το malware:

 

To remove the malware follow these steps:
Use windows search and type in "%appdata%", go into the local folder, temp and then the folder will most likely be random letters/numbers, some guy reported it being inside a folder call BAE2BCEE, so if you have that check if the malware is there.

Inside the folder you should find an exe called fade.exe and a folder called data, delete both of them and make sure you delete the .asi is deleted too next time you boot up GTA V. After all of that is done, change all of your passwords, since none of them is safe anymore, including your Steam password.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Possibility of Trojan Downloader/Spyware installed via GTA V Mod?

http://gtaforums.com/topic/794383-possibility-of-trojan-downloaderspyware-installed-via-gta-v-mod/?do=findComment&comment=1067463416

 

Προσοχή στα mods που κάνετε εγκατάσταση.

Αυτήν την στιγμή υπάρχουν 2 mods που αναφέρουν για malware είναι το NoClip και Angry Planes που περιέχουν ένα "fade.exe" το οποίο είναι μάλλον keylogger.

 

Και πως να σβήσετε το malware:

 

To remove the malware follow these steps:

Use windows search and type in "%appdata%", go into the local folder, temp and then the folder will most likely be random letters/numbers, some guy reported it being inside a folder call BAE2BCEE, so if you have that check if the malware is there.

 

Inside the folder you should find an exe called fade.exe and a folder called data, delete both of them and make sure you delete the .asi is deleted too next time you boot up GTA V. After all of that is done, change all of your passwords, since none of them is safe anymore, including your Steam password.

 

Επίσης, πηγαίνεται στην registry: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon στο Shell string - μετά το "explorer.exe" δεν πρέπει να γράφει τίποτε άλλο:

 

bBtk8HM.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 6ο δισκάκι μου έκανε πρόβλημα και ακυρώθηκε όλη η εγκατάσταση. Ευτυχώς μου το είχε δώσει φίλος πειρατικό.
Το εγκατέστησα από τον δίσκο που το είχα USB 3.0 και έκανε σχεδόν μίαμιση ώρα. Έβαλα το Social Club και τώρα κάνει Update. Για να δούμε...

Update:
Δεν δούλεψε τελικά με το πειρατικό. Δοκιμάζω πάλι το δισκάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...