Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως τρέχει κάτι στο background; antivirus ή κάποιο άλλο πρόγραμμα;

Tρέχει το Bitdefender αλλά πάντα το έχω ανοιχτό και δεν είχα ξανά κάποιο παρόμοιο πρόβλημα στο gta online ούτε σε κάποιο άλλο game.

Kατέβασα και τους τελευταίους drivers της Nvidia αλλά δεν άλλαξε κάτι. Ίσως να φταίει που άλλαξα πάροχο ή απλά να έχει κάποιο θέμα το online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφορά απο SSD se HDD και τούμπα έχει δεί κανείς;

εγω παντως που τωρα το εγκατεστησα σε hdd εχω δει ελαχιστη διαφορα στο φορτωμα του παιχνιδιου μονο. πριν το ειχα στον Samsung 840 pro. ως C ομως εξακολουθω να εχω τον ssd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προσπαθώ να καταλάβω την ειρωνεία

Μιας και αυτό το πρόβλημα έχω αυτό ρωτάω

 

Η "ειρωνεία" είναι στο ότι πέταξες μεγάλο spoiler για την ιστορία, χωρίς να βάλεις σε

spoiler tags.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η "ειρωνεία" είναι στο ότι πέταξες μεγάλο spoiler για την ιστορία, χωρίς να βάλεις σε

spoiler tags.

 

ευτυχώς δε διάβασα προηγούμενες σελίδες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμο το βίντεο με το Prison break heist από το crew του insomnia NGRP.

 

Όνομα και πράγμα λοιπόν (Noob Greek Players) , καταφέραμε να χάσουμε αρκετές φορές στο συγκεκριμένο heist , παρόλο που ο καθένας από εμάς το έχει ξαναπέξει αρκετές φορές. Τουλάχιστον το διασκεδάζουμε και βγάζει και γέλιο θέλω να πιστεύω!

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμο το βίντεο με το Prison break heist από το crew του insomnia NGRP.

 

Όνομα και πράγμα λοιπόν (Noob Greek Players) , καταφέραμε να χάσουμε αρκετές φορές στο συγκεκριμένο heist , παρόλο που ο καθένας από εμάς το έχει ξαναπέξει αρκετές φορές. Τουλάχιστον το διασκεδάζουμε και βγάζει και γέλιο θέλω να πιστεύω!

 

ακομα γελαω με την πορτα χαχαα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα πω τίποτα για να μη φάω μόνιμο ban...Δε τοχω τερματησει το παιχνίδι ακόμα και διάβασα το spoiler που είπε ο GiannisWalker .

Θα πω μόνο οτι αισθάνομαι πολύ άσχημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω βοηθεια!!Ηθελα να αλλαξω τα windows μου και μετεφερα τα αρχεια του GTA στον 2 δισκο μου με αποκοπη και επικολιση για να μην τα χασω!!Πηρε αρκετη ωρα!!Οταν ομως πηγα να ανοιξω το GTA δεν μου το επαιζε και μου εγραφε αυτο:Adminstrator rights are needed to insall game data,Please click Retry below to restart the launcher with the required privileges.You may be asked to sing in to Social Club again after restarting.Παταω το retry αλλα δεν γινετε τπτ.Θα χρειαστει να το κανω ξανα install οταν βαλω τα αλλα windows??Και αμα το κανω αυτο επειδη το εχω παρει σε cd και δεν ειναι απο steam ο κωδικος που εβαλα στην αρχη δεν θα ειναι ειδη χρεισιμοποιημενος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

μπα μην μπεις σε κόπο install πάλι απο την αρχή. Θα έλεγα να κατεβάσεις απο το social club το setup, να το αφήσεις να τρέξει λίγο και μετά να κάνεις paste τα αρχεία που κράτησες (όλο το παιχνίδι δλδ) στο folder που φτιάχνει το κανονικό installation. λογικά θα παίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...