Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευτυχώς δεν είχε εμένα που fanboi-ιαζα για το Witcher 3. :P

 

Εσύ μην βιάζεσαι να χαρείς... Θα υπάρξουν και νέα επεισόδια! Οπότε.... 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ μην βιάζεσαι να χαρείς... Θα υπάρξουν και νέα επεισόδια! Οπότε.... 

 

 

 

ο λαος θέλει κι αλλα βιντεο. (αφού δεν παίζω ας το δω λιγο τουλάχιστον :P)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην χρειαστει να το ξανακατεβασεις, αντεγραψε το καπου, καντο απεγκατασταση, ξεκινα την εγκατασταση διαλεγοντας το που θα το βαλεις (ναι μπορεις και εκτος C/), και αφου βαλεις username/password στο social και αρχισει να κατεβαινει, κλειστο και αντεγραψε τον φακελο στον προορισμο που διαλεξες.

Το παιχνιδι ξεκιναει να κατεβαινει αφου βαλεις τα στοιχεια σου. Το key ειναι αποθηκευμενο στον λογαριασμο σου. Μπορεις να το κατεβασεις οσες φορες θες, σε οσα pc θες.

 

Για να το συνεχισεις, απλα αντεγραψε τον φακελο στα documents.

Φιλε μου εχω δυο μερες τωρα προσπαθω να κανω αυτό το πραγμα και τιποτα. μολις ξεκιναει αρχιζει να κατεβαζει 350mb περιπου και μετα λεει πως κανει εγκατασταση αυτό το μικρο update και μετα σταματάει βγαζοντας ένα σφαλμα. αφου προσπαθησα κανα δυο-τρεις φορες χτες και εκανε το ιδιο πραγμα εβαλα να κατεβει ολο από την αρχη από το internet και επιλεγοντας να εγκατασταθει στον άλλο δισκο όχι τον c , πιστευοντας πως θα λυθει το παραπανω πρόβλημα , αλλα μετα από 30 ωρες κατεβασμα παλι τα ιδια,ετσι το ξανα αντεγραψα στον c και τρεχοντας το από εκει παλι δεν δουλευει, τι γινεται τωρα?!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω, εγω καθε φορα που κανω φορματ απλα ξεκιναω τον installer, παω μεχρι να ξεκινησει να κατεβαινει, το σταματαω και αντιγραφω τα αρχεια στον φακελο εγκαταστασης. Μετα το ξεκιναω κανονικα απο επιφανεια εργασιας, κατεβαινει συνηθως ενα update 140mb και παιζω κανονικα.

Τον installer ΜΗΝ τον κλεινεις κατευθειαν, ασε να τρεξει κανα 1-2 λεπτα μεχρι να το κλεισεις το παραθυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω, εγω καθε φορα που κανω φορματ απλα ξεκιναω τον installer, παω μεχρι να ξεκινησει να κατεβαινει, το σταματαω και αντιγραφω τα αρχεια στον φακελο εγκαταστασης. Μετα το ξεκιναω κανονικα απο επιφανεια εργασιας, κατεβαινει συνηθως ενα update 140mb και παιζω κανονικα.

Τον installer ΜΗΝ τον κλεινεις κατευθειαν, ασε να τρεξει κανα 1-2 λεπτα μεχρι να το κλεισεις το παραθυρο.

εδώ το εβαλα να κατεβει ολο κανονικα και παλι τα ιδια, ναι δεν τον εκλεινα αμεσως, τι λες να φταιει τι άλλο να δοκιμασω? να εχει καμια σχεση με τον λογαριασμο στο club?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι αυθεντικό το game για προσπάθησε να απενεργοποιήσεις το antivirus. Προσπάθησε να μπεις σε safe mode και να κάνεις εγκατάσταση εκεί. Το game μην το κατεβάζεις κάθε φορά αλλά τρέξε το ίδιο η αν το έχεις σε cd απλά κάντο εγκατάσταση από εκεί.

Κάτι τρέχει στο pc σου που σου κόβει την εγκατάσταση δεν εξηγείτε αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.. ειμαι σε φαση αναζητησης για νεο pc.. αυτο που με ενδιαφερει ομως ειναι να παιξω ικανοποιητικα το gta 5 σε 50-60 fps.. για cpu σκεφτομαι intel I5 3470 (3.2GHZ) και για gpu σκεφτομουν την GTX 750 2GB, απο κει και περα σιγουρα για 8GB Ram.. ποια η γνωμη σας? Θα υπαρχει μεγαλη διαφορα αναμεσα στον I5 3470 με τον I5 4690K? Ευχαριστω για το χρονο σας!!

 

Το Budget κυμαινεται στα 500-600 ευρω.. πλην HDD που υπαρχει ηδη!!

 Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις και το ενδιαφερον που δειξατε.. σε ενα ερωτημα που μπορει να το εχει ο καθενας που θελει να μαθει τι συμφερει να αγορασει με τα λιγα χρηματα που διαθετει.. πολυ ανθρωπια εχει πεσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις και το ενδιαφερον που δειξατε.. σε ενα ερωτημα που μπορει να το εχει ο καθενας που θελει να μαθει τι συμφερει να αγορασει με τα λιγα χρηματα που διαθετει.. πολυ ανθρωπια εχει πεσει..

 

Υπάρχει ειδική ενότητα για "κτίσιμο" υπολογιστή... Εκεί έπρεπε να απευθυνθείς από την αρχή! 

Τώρα, καλό θα ήταν να λείπουν οι ειρωνείες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...