Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ok πλέον η κατάσταση είναι τραγική...hackers παντού.Το online δεν παίζεται πια.

Μόλις τελειώσαμε το heist τώρα,και με το που βγήκαμε,με απογίωσανε...

εδώ είμαι ακόμα στην άνοδο,πήγα κάμποσο ψιλά και με άφησε και έπεσα!

?interpolation=lanczos-none&output-forma

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως δεν γινεται οπως ειπατε..δεν εχω καποιο προηγουμε :( 1 save ειχα το βασικο...κριμα παντως :(

Μπορεις να δεις τα διαφορετικα τελη στο Youtube αν δεν θες να το ξαναπαιξεις :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς το παράτησα το γκέιμ, σε αναμονή για νέα heists.

είναι τραγική η φάση,λεφτά πετάγοντε από το πουθενά,τα δικά μας εξαφανίζοντε και εμφανίζοντε μετά..δεν φορτώνει όλα τα όπλα ώρες ώρες..

 

heists είπανε θα αργήσουν να βγάλουν...patch να βγάλουν να σταματήσει η αηδία με τους hackers τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θυμαμαι πριν κανα μηνα που εγραφε ενας εδω οταν η rockstar ειπε οτι δεν επιτρεπονται τα mods στο ONLINE,οτι αχρηστευουν την pc εκδοση.Το ονλινε πρεπει να ειναι ιδιο για ολους.Στο single κανε οτι θες.Και εγω εχω βαρεθει να βλεπω τυπαδες να πυροβολανε με κανονικα οπλα και να κανουν εκρηξεις λες και ειναι τανκ.

 

Αυτος οντως περιμενε την pc εκδοση για να τα κανει αυτα.Και σε αυτον αρεσει να παιζει κατα αυτο τον τροπο.Αλλα ενοχλει εμενα.Αυτοι η πρεπει να φανε perma ban.Η να μεταφερθουνε σε cheat servers και να παιζουν με τους ομοιους τους.Να δω μετα αν θα το χαιρονται το ιδιο να πυροβολανε αθανατους συμπεκτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γραφω και δω, μηπως ψηνεται κανεις και βρω απηχηση.

 

Θελω να ξεκλειδωσω τα upgrades του LS Customs στο online, αλλα απαιτουνται υπερβολικα πολλες νικες σε races με εστω εναν αντιπαλο.

Αναζητω οποιον γουσταρει να συνεννοηθουμε σε κανα μικρης διαρκειας race και να αφηνει ο ενας τον αλλο εν'αλλαξ να κερδιζει, ωστε να ξεκλειδωσουμε τα upgrades.

 

Befriend javaneze και στειλτε πμ. στο social club.

 

 

 

είναι τραγική η φάση,λεφτά πετάγοντε από το πουθενά,τα δικά μας εξαφανίζοντε και εμφανίζοντε μετά..δεν φορτώνει όλα τα όπλα ώρες ώρες..

 

heists είπανε θα αργήσουν να βγάλουν...patch να βγάλουν να σταματήσει η αηδία με τους hackers τώρα..

Ευτυχως δεν εχω τυχει σε τετοιες φασεις αλλα μονο που τα λες ξενερωνω.

Γιατι δεν ξεκινας μονο crew server; Αφου δινει επιλογη το παιχνιδι, στην πιστα θα εισαι με μονο ατομα απο το crew και ολα τα αλλα δουλευουν κομπλε.

 

Εμενα μου εχει τσακισει τα νευρα το ERR_GFX_D3D_INIT Crash error. 2 φορες εχω παιξει heist και κρασαρε στην μεση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.. ειμαι σε φαση αναζητησης για νεο pc.. αυτο που με ενδιαφερει ομως ειναι να παιξω ικανοποιητικα το gta 5 σε 50-60 fps.. για cpu σκεφτομαι intel I5 3470 (3.2GHZ) και για gpu σκεφτομουν την GTX 750 2GB, απο κει και περα σιγουρα για 8GB Ram.. ποια η γνωμη σας? Θα υπαρχει μεγαλη διαφορα αναμεσα στον I5 3470 με τον I5 4690K? Ευχαριστω για το χρονο σας!!

 

Το Budget κυμαινεται στα 500-600 ευρω.. πλην HDD που υπαρχει ηδη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να μου απαντηση καποιος σε κατι αν ξερει πραγματικα. Αν θελω να εγκαταστήσω καποιο πρόγραμμα-παιχνιδι σε άλλο σκληρο που είναι μεσα στο pc και όχι στον c γινεται? Kατά την εγκατασταση εκει που λεει που να παει π.χ. c/αρχεια εφαρμογων/Rockstar Games/Grand Theft Auto V, αντι για αυτό να του δωσω π.χ. d/αρχεια εφαρμογων/Rockstar Games/Grand Theft Auto V. να αλλαξω δηλαδή θεση της εγκαταστασης θα δουλεψει? λογο χωρου φυσικα θα το εκανα. Επισης τωρα το εχω στον c αν το καταργησω και το ξαναεγκαταστησω στην άλλη θεση όπως λεω παραπανω θα μπορω παλι να το ενεργοποιησω στο social clud και να συνεχισω από εκει που ημουν η θα υπαρξει πρόβλημα? Ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην χρειαστει να το ξανακατεβασεις, αντεγραψε το καπου, καντο απεγκατασταση, ξεκινα την εγκατασταση διαλεγοντας το που θα το βαλεις (ναι μπορεις και εκτος C/), και αφου βαλεις username/password στο social και αρχισει να κατεβαινει, κλειστο και αντεγραψε τον φακελο στον προορισμο που διαλεξες.

Το παιχνιδι ξεκιναει να κατεβαινει αφου βαλεις τα στοιχεια σου. Το key ειναι αποθηκευμενο στον λογαριασμο σου. Μπορεις να το κατεβασεις οσες φορες θες, σε οσα pc θες.

 

Για να το συνεχισεις, απλα αντεγραψε τον φακελο στα documents.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το είχα κατεβάσει αλλά αγόρασα τα dvd, γίνεται όπως λες; γιατί η πρώτη εγκατάσταση μαζί με το update μου πήρε περίπου 6 ώρες, εσύ λες να σταματήσω την εγκατασταση στην αρχή αφού ξεκινήσει και να αντιγράψω τον φάκελο!! Θα τρέξει έτσι; περίεργο μου φαίνεται!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μόλις ανεβάσω τους χρονισμούς της 290 έχω artifacts; Ακόμα και 50Mhz πάνω τα εμφανίζει. Oι default χρονισμοί είναι 1000 core clock και 1300 memory clock ενώ η θερμοκρασία δεν ξεπερνά τους 78 βαθμούς και drivers έχω τους 15.4, τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...