Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το παιχνιδι ειναι τελειο πραγματικα αξιζε ολη αυτη η αναμονη για το pc

μακαρι να ημουν 10 χρονια νεοτερος στην σημερινη εποχη :D :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμο το βίντεο με το Prison break heist από το crew του insomnia NGRP.

 

Όνομα και πράγμα λοιπόν (Noob Greek Players) , καταφέραμε να χάσουμε αρκετές φορές στο συγκεκριμένο heist , παρόλο που ο καθένας από εμάς το έχει ξαναπέξει αρκετές φορές. Τουλάχιστον το διασκεδάζουμε και βγάζει και γέλιο θέλω να πιστεύω!

 

 

Είναι καιρός να το παραδεχτούμε... Επίτηδες χάναμε γιατί μας άρεσε να βλέπουμε τον Μαστίχα να να καθαρίζει σαν αυγά τα μαχητικά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που κάποιος φίλτατος Hacker μας λούσει με τσουβάλια χρήματος κινδυνεύει ο λογαριασμός μας ή κάτι τέτοιο;

 

Θεωρητικα ναι. Αλλα η ροκσταρ δεν φαινεται να δινει σημασια μεχρι στιγμης. Ισως με το update της επομενης εβδομαδας να κανουν κατι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που κάποιος φίλτατος Hacker μας λούσει με τσουβάλια χρήματος κινδυνεύει ο λογαριασμός μας ή κάτι τέτοιο;

 

Εγώ μάζεψα πολλά χρήματα απο εναν που πέταγε money bags, μέχρι τώρα το account μου δεν έφαγε ban

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω εχω μαζεψει λεφτα με αυτον τον τροπο, δε νομιζω να υπαρχει τροπος να σε βρουν απο την rockstar απο την στιγμη που εσυ ο ιδιος δεν εχεις χρησιμοποιησει καποιο hack. Και στην τελικη λες οτι αυτος τυχαια βρεθηκε στον δρομο σου και σε πυροβολουσε με 20χιλιαρα και δεν μπορουσες να κανεις τιποτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ανταπτορα απο pc σε ps2 controller,το συνδεω με το pc,το pc το αναγνωριζει αλλα οχι το gta v....εψαξα στο γοογλε δεν βρηκα κατι που να λειτουγει.ξερει κανεις καμια δοκιμασμενη λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μαζέψει πάνω από 30 εκατομμύρια. Έχω αγοράσει τα πάντα! Να ναι καλά οι hackers!

Δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ Anti Fun όλο αυτό. 

Αν δεν ιδρώσεις για να μαζέψεις τα λεφτά δεν έχει την ίδια γλύκα όταν αγοράζεις κάτι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ Anti Fun όλο αυτό. 

Αν δεν ιδρώσεις για να μαζέψεις τα λεφτά δεν έχει την ίδια γλύκα όταν αγοράζεις κάτι

Μόνος μου έχω μαζέψει γύρω στα 15 εκατομμύρια. Άρα έχω ιδρώσει κάπως.....

Αυτή την στιγμή είμαι 65 level. Θέλω να πάω 70 για να πάρω το tank και να γίνει χαμός μετά! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ανταπτορα απο pc σε ps2 controller,το συνδεω με το pc,το pc το αναγνωριζει αλλα οχι το gta v....εψαξα στο γοογλε δεν βρηκα κατι που να λειτουγει.ξερει κανεις καμια δοκιμασμενη λυση?

????????

 

 

 

επισης πως κλεινω τις ροδες στο jet μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε gamepad οι ροδες κλεινουν αν πατησεις το L STICK, στο πληκτρολογιο φανταζομαι οτι θα ειναι το αντιστοιχο που πατας για να κορναρεις με τα αμαξια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...