Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν δώσω σε φίλο τους κωδικούς μου στο steam να κατεβάσει το gtav και παίζει με το προφίλ μου το online θα έχω κανένα θέμα?? θα μπορώ να το παίζουμε παρέα?? φυσικά όχι την ίδια στιγμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δώσω σε φίλο τους κωδικούς μου στο steam να κατεβάσει το gtav και παίζει με το προφίλ μου το online θα έχω κανένα θέμα?? θα μπορώ να το παίζουμε παρέα?? φυσικά όχι την ίδια στιγμή

 

Καλό είναι να μη δίνεις κωδικούς - username γιατί αν θέλει μετά σου αλλάζει κωδικό και κάνει τον λογαριασμό δικό του.

Μην εμπιστεύεσαι κανέναν. ( Γενικά μιλάω )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χθές το απόγευμα δε μπορώ να παίξω καθόλου. Ξεκινάει να φορτώσει το story και κάποια στιγμή κολλάει και μου πετάει το μήνυμα err_gfx_d3d_init

Το παιχνίδι έπαιζε κανονικά έως τώρα (έχω παίξει 5-10 ώρες) και το πρόβλημα εμφανίστηκε από το πουθενά, χωρίς να έχω κάνει κάποια αλλαγή στο PC ή να έχω εγκαταστήσει κάποιο καινούργιο πρόγραμμα, drivers κλπ

Έχει τύχει και σε κάποιον άλλο; Υπάρχει κάποιος τρόπος να το φτιάξω ή χρειάζεται να το εγκαταστήσω ξανά;

 

Το παιχνίδι είναι αυθεντικό, δεν είναι θέμα κακού crack κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω, εγω καθε φορα που κανω φορματ απλα ξεκιναω τον installer, παω μεχρι να ξεκινησει να κατεβαινει, το σταματαω και αντιγραφω τα αρχεια στον φακελο εγκαταστασης. Μετα το ξεκιναω κανονικα απο επιφανεια εργασιας, κατεβαινει συνηθως ενα update 140mb και παιζω κανονικα.

Τον installer ΜΗΝ τον κλεινεις κατευθειαν, ασε να τρεξει κανα 1-2 λεπτα μεχρι να το κλεισεις το παραθυρο.

Φιλε μου τελικα τα καταφερα, ξαναεβαλα τα windows μεσω ειδωλου εκανα εγκατασταση στον D και το παιχνιδι δουλευει κανονικα,κατι υπηρχε και δημιουργουσε προβλημα, Ευχαριστω πολυ. ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΩΡΟΥ ΣΤΟΝ C ΛΟΓΟ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΙΣΚΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

 καλά αν είναι μόνο στο φόρτωμα, έτσι κ αλλιώς κάνει 300 ώρες. για κανένα stutter/performance με ενδιαφέρει περισσότερο. λέω να το πετάξω σε hdd γιατί μου τίγκαρε ο ssd. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλό μήνα,

Τις τελευταίες δύο μέρες έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος στο online lag & framedrops;

Γιατί προχτές μετά από 2 ώρες παιχνιδιού στο online είχα τρομερό θέμα με τα fps. Από τα 55 πήγαινα στα 12 με 8 fps. Xτές πάλι μετά απο κάποιες ώρες είχα και από τα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...