Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 2/1/2018 στις 11:16 ΠΜ, spirosR7 είπε

καλημερα και καλη χρονια λοιπον εχω ενα σοβαρο θεμα με το gta v συνεχεια κρασαρει με σφαλμα subproccess.exe στο ονλαιν κρασαρει σχεδον αμεσως μολις μπει στο παιχνιδι δηλαδη μετα το loading screen ενω στο στο story mode μετα απο λιγο παιζει περιπου 1 λεπτο... Να πω πως εχω αναβαθμισει το pc ryzen 5 1600 corsair lpx 3000 r9 380 αλλαξα 3 φορες driver αλλα τιποτα. επισης να γραψω κατι που ισως εχει σχεση στην εγκατασταση του social club με ρωτησε που να γινετε η αποθηκευση του story και διαλεξα cloud. παλια δεν το ειχα ετσι. Καμια ιδεα χωρις να ξαναεγκαταστησω το παιχνιδι γιατι ειναι και 60 gb!!!

σημειωση σε αλλα παιχνιδια παιζω κανονικα... pro 18 μια χαρα κανενα θεμα.

Εμένα μου μοιάζει με πρόβλημα του social club.Διεγραψε το social club και ξαναπέρασε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, TakisGoutsis είπε

καλημερα... 

εαν σου ρίξουν μπαν για ενα μηνα μπορείς να ξανα κάνεις καινούργιο προφίλ για να παίξεις κ να μην περιμένεις ενα μήνα???

Αν αγορασεις ξανα το παιχνιδι, φυσικα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εβαλα αυτο το redux που ειχε γινει τοσος ντορος και κοντεψα να ξερασω, οχι απλα καλυτερα αλλα τα εκανε χειροτερα απο πριν τα γραφικα ειδικα με τα reshade, σαπιλα σκετη! Αηδιασα! Λες και παιζω παιχνιδι στο nintendo 64, κατι απαισια υπερκορεσμενα χρωματα, τα pixels περιπου το ιδιο πιξελιασμενα, ασχημα και απαρχαιωμενα ακριβως οπως και πριν, τιποτα δεν αλλαξε στα γραφικα.

Παιδια να ρωτησω κατι, διεγραψα εντελως το φακελο του gta v με το redux και τον αντικατεστησα με καινουριο 100% clean που ειχα κρατησει backup, λετε ακομα να εχω καποιο προβλημα να παιξω online ή δεν θα εχω θεμα εφοσον αντικατεστησα το φακελο?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

 

Παιδια να ρωτησω κατι, διεγραψα εντελως το φακελο του gta v με το redux και τον αντικατεστησα με καινουριο 100% clean που ειχα κρατησει backup, λετε ακομα να εχω καποιο προβλημα να παιξω online ή δεν θα εχω θεμα εφοσον αντικατεστησα το φακελο?

Οχι, απλα στην αρχη θα κανει re-check τα αρχεια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια μια συντομη ερωτηση, επειδη δεν γνωριζω, εχει καποιος εικονα για καποιο σχετικα active ελληνικο crew? Θα ειχε περισσοτερο ενδιαφερον αν εμπαινα σε μια ομαδα με ελληνες παιχτες ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα θέλω να βάλω mod για καλύτερα γραφικά και δοκίμασα το redux 1.3 και μ'άρεσε πάρα πολύ αλλα δεν άλλαξε μόνο τα γραφικά αλλά και τον τρόπο οδήγησης και είναι σαν να έβαλα drift mode. Στο κάθε στρίψιμο το αμάξι πετάει κωλιά. υπάρχει τρόπος να βάλω μόνο τα γραφικά και να αφήσω ότι άλλο αλλάζει; μαρέσει όπως είναι το gta 5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/11/2018 στις 4:49 ΜΜ, therion13 είπε

Καλησπέρα θέλω να βάλω mod για καλύτερα γραφικά και δοκίμασα το redux 1.3 και μ'άρεσε πάρα πολύ αλλα δεν άλλαξε μόνο τα γραφικά αλλά και τον τρόπο οδήγησης και είναι σαν να έβαλα drift mode. Στο κάθε στρίψιμο το αμάξι πετάει κωλιά. υπάρχει τρόπος να βάλω μόνο τα γραφικά και να αφήσω ότι άλλο αλλάζει; μαρέσει όπως είναι το gta 5

Προσωπικα ολα αυτα τα mods πιστευω πως χειροτερα τα κανουν τα γραφικα παρα καλυτερα και εχω δοκιμασει οτι mod για γραφικα υπαρχει εκει εξω, κατα τη γνωμη μου βαλε ενα reshade να φτιαξεις μονο σου τα χρωματα και διαφορα αλλα αναλογος τα γουστα σου και θα εισαι μια χαρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Προσωπικα ολα αυτα τα mods πιστευω πως χειροτερα τα κανουν τα γραφικα παρα καλυτερα και εχω δοκιμασει οτι mod για γραφικα υπαρχει εκει εξω, κατα τη γνωμη μου βαλε ενα reshade να φτιαξεις μονο σου τα χρωματα και διαφορα αλλα αναλογος τα γουστα σου και θα εισαι μια χαρα.

Reshade ε; να πω την αλήθεια βαριέμαι να ασχοληθώ και μ'άρεσε το redux ευχαριστώ πάντως. Εντάξει πάντως το βρήκα. μέσο του openiv αντέγραψα το handling.meta και weapons.meta απο το αρχικό gta στο mod του redux.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/3/2018 στις 6:20 ΜΜ, Chaos3X είπε

Πόσο σου έριξε τις επιδόσεις με το mod?

Με gta 1060 6gb είμαι πάνω από 60 fps όλη την ώρα. Και για αυτό τον λόγο δεν το έδωσα πόλι σημασία αλλά στο περίπου από 90-120 fps στα 60-90 περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Μου κάνει ένα update 790ΜΒ τώρα, τι καινούριο έχουμε;

5 new Cars

  • Vulcan Fagaloa (Sports Classics | Southern San Andreas Super Autos | 335.000$) | Performance: Track: TBD - Top Speed: TBD
  • Declasse Hotring Sabre (Sports | Southern San Andreas Super Autos | 830.000$) | Performance: Track: TBD - Top Speed: TBD
  • Overflod Entity XXR (Supers | Legendary Motorsport | 2.305.000$) | Performance: Track: 31st - Top Speed: TBD
  • Cheval Taipan (Supers | Legendary Motorsport | 1.980.000$) | Performance: Track: 36th - Top Speed: TBD
  • Vapid GB200 (Sports | Legendary Motorsport | 940.000$) | Performance: Track: TBD - Top Speed: TBD

10 Dripfeed Cars

  • Caracara
  • Rune Cheburek
  • Vapid Dominator GTX
  • Vapid Ellie
  • Vapid Flash GT
  • Weeny Issi Classic
  • Dinka Jester Classic
  • Lampadati Michelli GT
  • Pegassi Tezeract
  • Overflod Tyrant
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...