Προς το περιεχόμενο

Bloodborne [PS4]


Orgios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Gameexplorers ειναι λιγα γνωστα gaming καταστηματα που εχουν μεινει στην Ελλαδα. Επειδη βλεπω και εισαι Ιωαννινα και σκεφτεσαι ποσο θα σου παρει παρτους ενα τηλεφωνο και ρωτα τους για να εισαι καλυμμενος.Παντως εγω και σε αλλα γνωστα παιχνιδια παλια τυπου Diablo,wow κλπ θυμαμαι οτι ηταν τυπικοτατο στις παραγγελιες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ ευχαριστώ, τους έστειλα ένα email... δεν θέλω να παραγγείλω πάλι από το πλαίσιο (που είναι τυπικότατο και ταχύτατο: έχω στα Γιάννενα τις προπαραγγελείες την ημέρα κυκλοφορίας) και ψάχνω εναλλακτικές .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφατα ασχοληθηκα με τη σειρα dark souls(αργησα λιγο το ξερω.), εριξα 200+ ωρες στο 2 και αλλες 100 περιπου στο 1 και δεν μπορω ακομα να σταματησω να παιζω αν και εκανα τα παντα.. Οκ κερδισες sony, θα αγορασω ps4 μονο και μονο για αυτο το παιχνιδι.. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να ειναι παιχνιδαρα και αυτο και το Order και το UC 4,γιατι η Ms εχει παρει πολυ τα πανω της και εχει αφησει πισω την Sony σε τιτλους ως τωρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ps3 working απο το 2006, με BC μαλιστα.. :P Το σκεφτομουν μαλλον θα το τσιμπησω να το τερματισω και αυτο πριν το bloodborne αλλα εχω ακομα ενα NG+++ στη μεση στο 2 και ενα NG+ στο 1.. :P

 

 

Μακαρι να ειναι παιχνιδαρα και αυτο και το Order και το UC 4,γιατι η Ms εχει παρει πολυ τα πανω της και εχει αφησει πισω την Sony σε τιτλους ως τωρα.

 

Για το bloodborne ειμαι σίγουρος, ο δημιουργός και μονο ειναι εγγυηση, για τα υπολοιπα δεν ξερω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παιξεις και τα dlc απο τα dark.Στο 2 πολυ καλυτερα απο το 90% του παιχνιδιου.Εχεις απλετο χρονο βεβαια

Τα επαιξα και στα 2 τα DLC εννοείται, βασικα στο 2 ναι ειναι καλυτερα και πιο δυσκολα απο το main game, στο 1 ηταν πολυ μικρο σχετικα αλλα και παλι φοβερο. Αγαπημενο DLC το ivory king και η μαχη στο τελος επικη πραγματικα.. Τωρα αυτο που κανω ειναι co-op covenant of the sun με full havels για tank build αλλα δυσκολα βρισκω κοσμο λογο soul memory(40mill καπου εκει ειμαι και SL320), στον fume knight μονο βρισκω κοσμο ευκολα αλλα ψοφάνε οι νουμπαδες αμεσως.. :P

 

Θα παρω και το demons τωρα να ριξω ενα playthrough 15ε εχει μια χαρα.

 

Βγαινει και το scholar of the first sin ταυτοχρονα με bloodborne νομιζω, θα μου πεις το ιδιο game ειναι στην ουσια αλλα πρεπει να παιχτει και αυτο μονο και μονο για τα 6 ατομα co-op. :P Βλεπω το '15 να βγαινει ανετα μονο με souls και bloodborne.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να ειναι παιχνιδαρα και αυτο και το Order και το UC 4,γιατι η Ms εχει παρει πολυ τα πανω της και εχει αφησει πισω την Sony σε τιτλους ως τωρα.

Δεν το λεω για να υποτιμησω το xbone (που καποια στιγμη μελλοντικα θα το παρω)αλλα δεν εχω να ζηλεψω καποιο τιτλο που εχει τωρα ή που θα βγαλει φετος. Δεν με νοιαζουν τοσο τα racing (αρα forza κτλ)δεν με ενδιαφερουν τα halo ουτε το gears of war(πλεον). Μονο το quantum break ληγουρευομαι και το tomb raider που θα βγαλουν και πιστευω θα ειναι πολυ καλο.

 

 

Θα παιζω Uncharted 4 αλλα θελω και Lara..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με νοιαζουν τοσο τα racing (αρα forza κτλ)δεν με ενδιαφερουν τα halo ουτε το gears of war(πλεον).

 

Δεν σε νοιάζει το κορυφαίο racing, δεν σε νοιάζει το κορυφαίο shoot em up, δεν σε νοιάζει το κορυφαίο shooting τρίτου προσώπου. Άλλαξε χόμπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε νοιάζει το κορυφαίο racing, δεν σε νοιάζει το κορυφαίο shoot em up, δεν σε νοιάζει το κορυφαίο shooting τρίτου προσώπου. Άλλαξε χόμπι.

 

Σοκ και δέος - διαφορετικά γούστα και απόψεις (απο τα δικά σου)...Πώς τολμάει ο άνθρωπος...στην πυρά κατευθείαν...

 

Μαζί με κανα 1-2 άτομα ακόμη είστε οι μόνιμοι shit-posters του forum, μπηχτές, ειρωνίες , εξυπνάδες και άγιος ο Θεός...Άλλαξε φόρουμ.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοκ και δέος - διαφορετικά γούστα και απόψεις (απο τα δικά σου)...Πώς τολμάει ο άνθρωπος...στην πυρά κατευθείαν...

 

Μαζί με κανα 1-2 άτομα ακόμη είστε οι μόνιμοι shit-posters του forum, μπηχτές, ειρωνίες , εξυπνάδες και άγιος ο Θεός...Άλλαξε φόρουμ.

 

Ρε φίλε δεν βαρέθηκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ πάντως δεν βαρέθηκες. Σε όλα τα θέματα των Ps4 exclusives πρέπει να πας εσύ και ο P3tran και να αλλάζετε το θέμα τελείως. Για ποιον λόγο βρίσκεσαι σε αυτό το θέμα και για ποιον λόγο προσπαθείς να περάσεις τι πιστεύεις ως την αγια γραφή, ναι ρε φιλε κάποια άτομα δεν τους αρέσει το Forza, Halo, Gears αλλα δεν θα πάνε στο αντίστοιχο θέμα να σου πούνε γιατί το GT/Killzone/Uncharted 4 είναι καλύτερο. Κάποιοι κάνετε σαν τους κατεστραμμένους με τις ομάδες, τίποτα καλύτερο από το να λέτε πιο παιχνίδι δεν σας αρέσει δεν έχετε να κάνετε; Δεν μου αρέσει ο όρος αλλα get a life.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...