Προς το περιεχόμενο

Βιοσυντονισμός και τρίχες κατσαρές


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπα κανει 15.000 το μηχανημα δε θα το πηρε ετσι θα το πιστευει

 

Σοβαρά κάνει 15000 αυτό το πράμα? Δεν παίζει.

 

Απ' ότι λες αυτό είναι διαγνωστικό. Πες ότι κάνεις τη μέτρηση.

 

Μετά;

 

Σου δίνει ματζούνια;

Σου αλλάζει διατροφή;

 

Τι;

 

Δεν έχω ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει περίπτωση να είναι σοβαρός γιατρός και να σου τσαμπουνάει για βιο-συντονισμούς.

Από εκεί και πέρα όποιος τα πιστεύει κακό του κεφαλιού του κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξαναπω κι εγώ τα ίδια, μήπως και πειστείς. Ότι δεν έχει επιστημονική βάση το πράγμα είναι φως φανάρι.
Δύο ενδεχόμενα υπάρχουν:

 

- Το ξέρει ότι είναι μούφα και συνεχίζει να το προωθεί. Άρα απατεώνας, άρα μακριά, μην σου πω και καταγγελία στον ιατρικό σύλλογο.

- Πιστεύει ότι όντως δουλεύει. Άρα είναι παντελώς ανίκανος να αξιολογήσει επιστημονικά τα πιο απλά πράγματα. Ακόμα και αν σου φαίνεται ότι είναι επιστημονικά επαρκής, κατά πάσα βεβαιότητα δεν είναι. Το να μάθεις 5 πράγματα της ειδικότητάς σου είναι το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο. Μόνο που τα δεδομένα αλλάζουν συνεχώς. Αν δεν μπορείς να διαβάσεις ένα άρθρο και να καταλάβεις τι λέει, θα μείνεις πίσω και θα είσαι επικίνδυνος. Άρα μακριά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά κάνει 15000 αυτό το πράμα? Δεν παίζει.

 

 

Δεν έχω ιδέα.

ναι .μπορει τωρα να πεσαν οι τιμες.αυτος που το πουλαει ο πωλητης ειναι πολυ κουτοπονηρος. Βεβαια πιο ικανος γιατι παρολες τις αναλυσεις που εκανα επεισε καποια ατομα να το παρουν.Απλα πετα στη τυχη αποτελεσματα κ πεφτουν μεσα καποια. Εγω του λεω αν το κανω το τεστ δυο φορες θα βγαλει ασχετα.Και μου ελεγε πως πρεπει να το κανεις ανα δυο βδομαδες γιατι παιρνεις ενεργεια κτλ κ γιαυτο. Δινουν και ενα laser μαζι κινεζικο κ λεει οτι δεν ειναι οπως φαινεται εχει τεχνολογια μεσα.

Το μονο που κανει το μηχανημα ειναι να μετρα αγωγιμοτητα.Δηλαδη αν το κρατας σταθερα δεν αλλαζει η τιμη .Αν βρεξεις τα χερια σου παει full. κτλ. Στο τελος με νικησε και εφαγα και χεσιμο.Μου λεγα οτι ποιος ειμαι εγω που θα αμφισβητισω και μου λεγαν για προσωπικες αποτυχιες που ειχα κτλ. Οτι δε μπορω να φτασω σε αυτο το επιπεδο κτλ. Και σα βλακας εγω εδειχνα τα data που εστελνε η σειριακη και πως αλλαζαν βαση της πιεσης και οτι οταν και καλα εβαζες κατι για να παρει ενεργεια δεν εστελνε τιποτα κτλ.Δε καταλαβαν τιποτα και εχασα καμια ωρα να κανω παρουσιαση γιατι δε δουλευει.

Και γενικα ακομα και σημερα λενε ποσο μεσα πεφτει το μηχανημα κτλ

υπαρουν ενα σωρο παρομοια με πιο πολλα εφε και πιο ακριβα αλλα και φτηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξαναπω κι εγώ τα ίδια, μήπως και πειστείς. Ότι δεν έχει επιστημονική βάση το πράγμα είναι φως φανάρι.

Δύο ενδεχόμενα υπάρχουν:

 

1) Το ξέρει ότι είναι μούφα και συνεχίζει να το προωθεί. Άρα απατεώνας, άρα μακριά, μην σου πω και καταγγελία στον ιατρικό σύλλογο.

2)  Πιστεύει ότι όντως δουλεύει. Άρα είναι παντελώς ανίκανος να αξιολογήσει επιστημονικά τα πιο απλά πράγματα. Ακόμα και αν σου φαίνεται ότι είναι επιστημονικά επαρκής, κατά πάσα βεβαιότητα δεν είναι. Το να μάθεις 5 πράγματα της ειδικότητάς σου είναι το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο. Μόνο που τα δεδομένα αλλάζουν συνεχώς. Αν δεν μπορείς να διαβάσεις ένα άρθρο και να καταλάβεις τι λέει, θα μείνεις πίσω και θα είσαι επικίνδυνος. Άρα μακριά!

 

1) Θα μπορούσε να σταθεί καταγγελία για κάτι τέτοιο?

2) Πολύ φοβάμαι πως το πιστεύει, δεν μου έχει δείξει μέχρι τώρα σημάδια ότι προσπαθεί να κλέψει τον κόσμο. Ως προς την επιστημονική του κατάρτιση φαίνεται ενημερωμένος, απ΄όσο μπορώ να κρίνω βέβαια.

Από την μία δείχνει ηθικό άτομο και επιστημονικά αυστηρό και από την άλλη έχει εικονίτσες στο γραφείο κι αυτό το super μηχάνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το υπερσύγχρονο αυτό μηχάνημα κάνει μπάμ απο την όψη και μόνο οτι είναι μια καλοστημένη μαϊμού απάτη. Παραπάνω απο 30-40€ δεν κάνει.

Τοσο κανει δες κατω.(ειναι φτηνοτερο πλεον).Αλλο ποσο αξιζει και αλλο ποσο το πουλανε

http://naturalsolutionsphc.com/asyra-sales.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πες μου κατι, ο γιατρος αυτος ειναι ειναι στη Ν. Σμυρνη? Καθαρα ακαδημαικα γιατι ειχα αυτην τη συζητηση με εναν γνωστο που επισκεφθηκε κατι αναλογο (ως by the way φαση, δεν μου πολυανελυσε πραγματα και δεν μπηκα και στον κοπο να ρωτησω) και απλως αναρωτιεμαι αν ειναι trending κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι κομπογιαννίτικα πράγματα για να τα οικονομάνε σε βάρος των αφελών, καλό θα ήταν να μη ξαναπας σε αυτό τον γιατρό

 

Θέλει 50Ε κάθε μέτρηση και μετά τι;Πως θα σε βιοσυντονίσει;

Με τα μισά σχεδόν αγοράζεις ένα bio balance βραχιολάκι και ησυχάζεις μια για πάντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι κομπογιαννίτικα πράγματα για να τα οικονομάνε σε βάρος των αφελών, καλό θα ήταν να μη ξαναπας σε αυτό τον γιατρό

 

Θέλει 50Ε κάθε μέτρηση και μετά τι;Πως θα σε βιοσυντονίσει;

Με τα μισά σχεδόν αγοράζεις ένα bio balance βραχιολάκι και ησυχάζεις μια για πάντα

Εκει που λεω μιλαει σωστα το παιδι, μετρημενα, βαζεις την τελευταια προταση και με αφηνεις με το στομα ανοικτο.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον αστειεύεται, εξάλλου το βραχιολακι όλοι λένε ότι δεν πρέπει να το φοράς συνέχεια και κάθε δυο μήνες πρέπει να σταματήσει να το φοράς για να μην χάλασε το βίο συντονισμό του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...