Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νταξει το διαβασα το θεμα.

 

Ειπα οτι καταλαβα το λαθος μου, δεν χρειάζεται να μου πουν τι ειναι σωστο η λαθος. Αλλωστε γιγι αυτο πληρωσα το λαθος μου.

Ποσο νομιμο ειναι ομως να ερθει καταπανω σου για να σε σταματησει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πως λέγεται αυτό το εργαλείο που ανοίγει τρύπες σε ζώνες; Στα ελληνικά και στα αγγλικά αν ξέρει κάποιος! :)

Fyi αν θελεις να τρυπησεις ζωνη, θυμησου να βαλεις ενα κομματι δερματος απο κατω για καλυτερο αποτελεσμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα σινιαλο σε απεναντι αμαξι τωρα το βραδυ, για κακη μου τυχη ηταν τροχαια, αναψε το φαρο και σταματησα, με εγραψε 80€ για σινιαλο σε απεναντι αμαξι χωρις λογο.

 

Να σημειώσω οτι δεν ειχε αναμενο φαρο. Ποσο στεκει αυτη η λογικη; κανονικα μια επίπληξη δεν επρεπε να με κανει;

80€ πηγε; Ειχα πληρωσει 32€ πριν απο χρονια για τον ιδιο λογο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Nα θυμίσω και πάλι ότι το νήμα προορίζεται για συγκεκριμένες και απλές ερωτήσεις οι οποίες είναι δυνατό να απαντηθούν σύντομα, με την προϋπόθεση πως δεν υπάρχει ειδική ενότητα στο insomnia για την ερώτηση αυτή. 

 

Ευχαριστώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα!!!!! ψάχνω να κάνω prt sc από το dreamweaver στο word

έχω βρει στο word το screenshot αλλά εγω θέλω να επιλέξω κάποιο πεδίο ή κάτι στο μενού πανω στο dreamweaver και να το βγάλω φώτο και δεν μπορώ

παταω δηλ alt και το prt sc και δεν με αφήνει

αν γνωρίζει κάποιος :(

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρεις χαπι πχ το πρωί και μετα απο πέντε λεπτα πας τουαλετα, το χαπι παραμενει; φευγει; τζαμπα το πηρες; δυο φορες μου χει τυχει και δεν ηξερα αν θα δρασει το χαπι η οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρεις χαπι πχ το πρωί και μετα απο πέντε λεπτα πας τουαλετα, το χαπι παραμενει; φευγει; τζαμπα το πηρες; δυο φορες μου χει τυχει και δεν ηξερα αν θα δρασει το χαπι η οχι

 

Ναι. Το ξερατό είναι που τα ακυρώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς καθαρίζω καφετιέρα εσπρέσο bialetti την κλασική; μου εχει μαυρίσει από μέσα, επίσης τελευταία ο καφές πριν γίνει έτοιμος πετάει σταγόνες από το ενδιάμεσο των δύο τμημάτων και τα κάνει μαντάρα

bialetti-moka-express.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς καθαρίζω καφετιέρα εσπρέσο bialetti την κλασική; μου εχει μαυρίσει από μέσα, επίσης τελευταία ο καφές πριν γίνει έτοιμος πετάει σταγόνες από το ενδιάμεσο των δύο τμημάτων και τα κάνει μαντάρα

 

Με απλό νερό. Μην βάλεις με τίποτα απορρυπαντικό. Χαλάει τη γεύση του καφέ στις επόμενες χρήσεις. Στα σημεία που δεν μπορείς να τρίψεις με το χέρι, χρησιμοποίησε μια παλιά οδοντόβουρτσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...