Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπότε πρέπει να τσεκάρεις για κάθε προϊόν ξεχωριστά.

Επίσης γιατί το ebay σε κάποια προϊόντα χρεώνει υψηλά μεταφορικά και σε άλλα δεν χρεώνει καθόλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπότε πρέπει να τσεκάρεις για κάθε προϊόν ξεχωριστά.

Επίσης γιατί το ebay σε κάποια προϊόντα χρεώνει υψηλά μεταφορικά και σε άλλα δεν χρεώνει καθόλου;

Μπορεί ένα προϊόν να το έχουν πολλοί πωλητές και κάποιοι να στέλνουν, κάποιοι να μη στέλνουν Ελλάδα.

 

Για το ebay, είναι θέμα πωλητή τα μεταφορικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιρνω πανες για το σκυλι απο τα τζαμπο, εκανα μια δοκιμη να παρω πανες που ειναι για ανθρωπους (επωνυμες) αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος.

 

Εχετε δοκιμασει καποια;μεινατε ικανοποιημενοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιρνω πανες για το σκυλι απο τα τζαμπο, εκανα μια δοκιμη να παρω πανες που ειναι για ανθρωπους (επωνυμες) αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος.

 

Εχετε δοκιμασει καποια;μεινατε ικανοποιημενοι;

Εγω επαιρνα μαρκα ελομας πανα βρακακι οποτε ειχε περιοδο το σκυλι γιατι το εχω μεσα κ καταλαβαινεις..Απλα εκανα μια τρυπα κ περνουσε η ουρα απο πισω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Facebook ερωτηση.

 

Εχω τον Χ φιλο. Μπορω με καποιον τροπο να περιορισω την ορατοτητα των σχολιων του σε posted stuff στους αλλους φιλους μου? Δηλαδη να βλεπω μοναχα εγω τι γραφει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας παιδιά!! Μια βοήθεια έχω πέσει σε απόγνωση.

Έχω PS3 και το pes2016. Ήταν Euro edition και είχε μαζί bonus code για το my club για όποιον ξέρει. Θέλω να βρω να αγοράσω κ άλλους κωδικούς bonus γιατί δίνει κάποια πράγματα έξτρα που δεν τα παίρνεις αλλιώς ( όπως special agent κλπ) αλλά δεν βρίσκω από πουθενά τρόπο. Ξέρει κανένας καλή λύση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας παιδιά!! Μια βοήθεια έχω πέσει σε απόγνωση.

Έχω PS3 και το pes2016. Ήταν Euro edition και είχε μαζί bonus code για το my club για όποιον ξέρει. Θέλω να βρω να αγοράσω κ άλλους κωδικούς bonus γιατί δίνει κάποια πράγματα έξτρα που δεν τα παίρνεις αλλιώς ( όπως special agent κλπ) αλλά δεν βρίσκω από πουθενά τρόπο. Ξέρει κανένας καλή λύση;

στο ps store κοιταξες? το ποιο πιθανο ειναι εκει νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Facebook ερωτηση.

 

Εχω τον Χ φιλο. Μπορω με καποιον τροπο να περιορισω την ορατοτητα των σχολιων του σε posted stuff στους αλλους φιλους μου? Δηλαδη να βλεπω μοναχα εγω τι γραφει.

 

Δε νομίζω πως υπάρχει επιλογή για τα σχόλια, storm. Το μόνο που μπορείς να κάνεις, στις δημοσιεύσεις που δεν θες να σχολιάζει αυτό το άτομο, είναι να το εξαιρείς - να μην είναι εμφανείς σ' αυτόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δε νομίζω πως υπάρχει επιλογή για τα σχόλια, storm. Το μόνο που μπορείς να κάνεις, στις δημοσιεύσεις που δεν θες να σχολιάζει αυτό το άτομο, είναι να το εξαιρείς - να μην είναι εμφανείς σ' αυτόν.

Το φοβομουν αυτο. Ευχαριστω  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...