Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν αποφασισεις να αλλάξεις,βάλε χαλαζιακό τεχνογρανίτη. κόβεις,πατάς με τακούνια,ακουμπάς ζεστές κατσαρόλες δε παθαίνει τίποτα.

έχει σε διάφορα χρώματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως γίνεται κάποιος να πουλάει το ps4 account του; Δηλαδή σου δίνει τους κωδικούς του και έχει μέσα τα παιχνίδια και τα κατεβάζεις και παίζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται κάποιος να πουλάει το ps4 account του; Δηλαδή σου δίνει τους κωδικούς του και έχει μέσα τα παιχνίδια και τα κατεβάζεις και παίζεις;

Ναι, μπαίνεις με τους κωδικούς του.

 

edit, χάθηκες! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χάθηκα από επιλογή μου :)

 

Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση και για το ενδιαφέρον επειδή είχα δει και σε άλλο ποστ με είχες αναφέρει (σχετικά με ανακαίνιση σπιτιού ;) Έβλεπα αλλά δεν μπορούσα να μιλήσω :) )

 

αν αλλάξω κωδικούς κτλπ δηλαδή θα είμαι οκ έτσι; Δεν παίζει να γίνει καμία βλακεία;

 

(Επειδή πρώτη φορα θα αγοράσω account άλλου μέλους με παιχνίδια μέσα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χάθηκα από επιλογή μου :)

 

Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση και για το ενδιαφέρον επειδή είχα δει και σε άλλο ποστ με είχες αναφέρει (σχετικά με ανακαίνιση σπιτιού ;) Έβλεπα αλλά δεν μπορούσα να μιλήσω :) )

 

αν αλλάξω κωδικούς κτλπ δηλαδή θα είμαι οκ έτσι; Δεν παίζει να γίνει καμία βλακεία;

 

(Επειδή πρώτη φορα θα αγοράσω account άλλου μέλους με παιχνίδια μέσα)

Δεν το έχω κάνει ποτέ, δεν ξέρω τι γίνεται αν ο άλλος μπορεί να ανακτήσει τους κωδικούς στο email του, καλύτερα περίμενε να σου πει κάποιος που το έχει κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χάθηκα από επιλογή μου :)

 

Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση και για το ενδιαφέρον επειδή είχα δει και σε άλλο ποστ με είχες αναφέρει (σχετικά με ανακαίνιση σπιτιού ;) Έβλεπα αλλά δεν μπορούσα να μιλήσω :) )

 

αν αλλάξω κωδικούς κτλπ δηλαδή θα είμαι οκ έτσι; Δεν παίζει να γίνει καμία βλακεία;

 

(Επειδή πρώτη φορα θα αγοράσω account άλλου μέλους με παιχνίδια μέσα)

Με το που θα πάρεις στα χέρια σου το usename και το password του account, εκτός από την αλλαγή του κωδικού που θα την κάνεις άμεσα θα αλλάξεις και το email, επίσης άμεσα, και θα δηλώσεις κάποιο δικό σου. Αν δεν το αλλάξεις το email τότε ο άλλος μπορεί να πάει και να κάνει reset του κωδικού και να ξαναβάλει έναν δικό του κάνοντας την γνωστή διαδικασία "υπενθύμιση κωδικού" όπου στέλνουν στο email λινκ για να γίνει reset του κωδικού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα στήσαμε με έναν φίλο έναν καινούριο υπολογιστή και θέλουμε να τον τεστάρουμε. Έχει κανείς υπόψη κάνα free to play παιχνίδι με υψηλές απαιτήσεις γραφικών; Δεν μας ενδιαφέρει και τόσο το είδος, αρκεί να είναι free για να μπορούμε να το κατεβάσουμε νόμιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το φωτακι μπορω να το κανω να δουλεψει μονο με μπαταριες; αν ναι χρειαζεται κατι αλλο; με τι μπαταριες μπορω να το συνδεσω; μπορω να του δωσω φως με πατέντα απο usb πχ να το συνδεω σε ενα φορητο φορτιστη

 

http://saveltrade.gr/48-se-1-led-gia-ischurotato-fotismo-stin-kampina-sas-oem

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Δεδομενου οτι ειναι φως αυτοκινητου θα ειναι 12V οποτε δύσκολο. Με καταλληλο μετατροπεα ισως αλλα θα τραβαει πολυ ρευμα...

 

 

Ερωτηση και απο εμενα

 

σε ταινία led πρέπει απαραίτητα να συνδεσεις το ρευμα στην ακρη; (κοινως εμενα δε με βολευει σε μια ταινια να κοληθεί στην ακρη λόγω περιορισμένου χώρου και το εβαλα μια τριάδα παραπέρα) Παιζει να γινει ζημια;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ταινία led πρέπει απαραίτητα να συνδεσεις το ρευμα στην ακρη; (κοινως εμενα δε με βολευει σε μια ταινια να κοληθεί στην ακρη λόγω περιορισμένου χώρου και το εβαλα μια τριάδα παραπέρα) Παιζει να γινει ζημια;;

 

Όχι κανένα πρόβλημα. Εϊναι παράλληλα συνδεδεμένα, σε οποιοδήπτοε σημείο και να συνδέσεις είναι το ίδιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να συνδεσω και οθονη touch στο pc μου για περισσοτερη επιφανεια εργασιας. Αν καποιος κανει εργασιες touch στη μια οθονη θα επηρεασει την αλλη οθονη και το ποντικι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...