Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που λέει η scullyist πρέπει να 'ναι το θέμα σου, δοκίμασε αφού σβήσεις ό,τι είναι να σβήσεις να κάνεις Flatten Image και μετά να γράψεις ό,τι θες αποπάνω. Μπακαλιά, αλλά από το να μπλέξεις με layers για κάτι τόσο απλό, καλύτερα.

ok ευχαριστώ

Καλησπέρα, η μητέρα μου χρωστάει ενφια, μπήκα με τους κωδικούς της και είδα αυτά που θα δείτε στο συνημμένο.

Χρωστάει μ'όνο έναν ένφια που μεταφέρθηκε, ή και τα 2;

post-186254-0-31186500-1484772110_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ok ευχαριστώ

Καλησπέρα, η μητέρα μου χρωστάει ενφια, μπήκα με τους κωδικούς της και είδα αυτά που θα δείτε στο συνημμένο.

Χρωστάει μ'όνο έναν ένφια που μεταφέρθηκε, ή και τα 2;

 

δεν ξερω την απαντηση στην ερωτηση σου, αλλα υποθετω οτι αφου εχει διαφορετικη ταυτοτητα οφειλης, ειναι διαφορετικο χρεος.

 

και μια παρατηρηση,

Εχεις μουτζουρωσει τον ΑΦΜ αλλα εχεις αφησει την ταυτοτηα οφειλης που, τα 9 πρωτα ψηφια ΕΙΝΑΙ ο ΑΦΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας !!

Μια ερώτηση θέλω να κάνω . Έχουμε μια περίπτωση ενός ατόμου , ο οποίος έτυχε να του χαλάσει έν ποντίκι μέσα στην εγγύηση , επειδή όμως η εταιρεία δεν είχε να του αντικαταστήσει το συγκεκριμένο μοντέλο ποντίκι , η εταιρεία αντικατέστησε το χαλασμένο παλιό μοντέλο ποντίκι με ένα νέο μοντέλο ποντίκι. Η ερώτηση μου είναι η εξής , το νέο αυτό ποντίκι θα έχει εγγύηση εκ νέου , σαν να πήγαινε το άτομο αυτό και το αγόραζε από το κατάστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας !!

Μια ερώτηση θέλω να κάνω . Έχουμε μια περίπτωση ενός ατόμου , ο οποίος έτυχε να του χαλάσει έν ποντίκι μέσα στην εγγύηση , επειδή όμως η εταιρεία δεν είχε να του αντικαταστήσει το συγκεκριμένο μοντέλο ποντίκι , η εταιρεία αντικατέστησε το χαλασμένο παλιό μοντέλο ποντίκι με ένα νέο μοντέλο ποντίκι. Η ερώτηση μου είναι η εξής , το νέο αυτό ποντίκι θα έχει εγγύηση εκ νέου , σαν να πήγαινε το άτομο αυτό και το αγόραζε από το κατάστημα?

Λογικα θα σου δοθει ενα νεο τιμολογιο με το νεο προιον κ απο την ημερομηνια που αναγραφει θα ισχυει η εγγυηση που ειναι συνηθως 2 χρονια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα θα σου δοθει ενα νεο τιμολογιο με το νεο προιον κ απο την ημερομηνια που αναγραφει θα ισχυει η εγγυηση που ειναι συνηθως 2 χρονια.

Και μέσω σειριακού αριθμού δεν γίνεται?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια η διαφορά του messenger.com με το facebook.com/messages ? Αν δεν κάνω λάθος ο messenger είναι της Facebook αλλά τότε γιατί έχουν διαφορετικό domain?

 

Θέλω εναν τρόπο να χρησιμοποιώ το fb καθαρά και μόνο για το chat και τα μηνύματα χωρίς να έχω πρόσβαση σε όλη τη σαβούρα του news feed. Και τα δυο που ανέφερα παραπάνω έχουν ολόιδιο interface λες και το ένα αντέγραψε το άλλο...

 

Τι προτείνετε? Υπάρχει μήπως κάποια τρίτη καλύτερη επιλογή γι'αυτο που ζητάω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω την απαντηση στην ερωτηση σου, αλλα υποθετω οτι αφου εχει διαφορετικη ταυτοτητα οφειλης, ειναι διαφορετικο χρεος.

 

και μια παρατηρηση,

Εχεις μουτζουρωσει τον ΑΦΜ αλλα εχεις αφησει την ταυτοτηα οφειλης που, τα 9 πρωτα ψηφια ΕΙΝΑΙ ο ΑΦΜ

Χαχα βλακεία. Δεν τοξερα. Ευχαριστώ για ολα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ευχαριστώ

Καλησπέρα, η μητέρα μου χρωστάει ενφια, μπήκα με τους κωδικούς της και είδα αυτά που θα δείτε στο συνημμένο.

Χρωστάει μ'όνο έναν ένφια που μεταφέρθηκε, ή και τα 2;

Οι φωτογραφιες που δημοσιευσες ειναι ειδοποιήσεις. Δεν βγαινει συμπερασμα. Μπες στο taxis, στην εφαρμογη Δήλωση Ε9, δωσε τους κωδικους του φορολογουμενου, μπες στο 2015 και πατησε Στοιχεία δόσεων 2015. Κανε το ιδιο και στο 2016  και θα καταλαβεις τι εχει γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Θα επαναλάβω, για πολλοστή φορά, ότι το νήμα προορίζεται για ερωτήσεις οι οποίες:

 

α) Δεν καλύπτονται από εξειδικευμένες ενότητες του insomnia και

 

β) Επιδέχονται σύντομη απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα...μηπως ξερει κανενας ποιας εταιρειας ειναι η μαγιονεζα που εχουν στους κοτοπουλαδες? (αυθεντικον)..Εχω φαει ολες τις μαγιονεζες του εμποριου και δε μπορω να τη πετυχω με τιποτα!

Κιτρινίζει λίγο; Δεν είναι άσπρη σαν του εμπορίου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ευχαριστώ

 

Καλησπέρα, η μητέρα μου χρωστάει ενφια, μπήκα με τους κωδικούς της και είδα αυτά που θα δείτε στο συνημμένο.

Χρωστάει μ'όνο έναν ένφια που μεταφέρθηκε, ή και τα 2;

 

Από ότι βλέπω η μία ειδοποίηση αφορά το ΕΝΦΙΑ του 2015 και η άλλη το ΕΝΦΙΑ του 2016, είναι δύο ξεχωριστές οφειλές. Πήγαινε στο Προσωποποιημένη Πληροφόρηση - Στοιχεία οφειλών εκτός ρύθμισης, και εκεί θα δεις τι ακριβώς πρέπει να πληρώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νερο απο τον αφυγραντηρα μπορει να χρησιμοποιηθει οπως το απιονισμενο?

(σε σιδερο, αμαξι-υαλοκαθαριστηρες)

Νομίζω ότι είναι αποσταγμένο. Έχω ακούσει ότι το χρησιμοποιούνε ως τέτοιο τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...