Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η ερωτηση ειναι αυτονοητη; χαχαχαχα

Περιμενες μια τετοια ερωτηση απο μενα ε;

 

Σεπειραζω

Ευχαριστω!!!!!!

Κι αυτο με εγγραφή είναι όμως ε? Και ζητάει κ πιστωτικη κάρτα

 

Λεγε ρε! Για ποιον δουλευεις;;

Θελετε να μου φατε τα 7 ευρω που χω στην καρτα ε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ελληνικό Ανοιχτό Πανεπιστήμιο έχει όριο ηλικίας για να κάνεις αίτηση ώστε να μπεις σε οποιοδήποτε από τα τμήματά του; Κάπου είχε πάρει το αυτί μου ότι πρέπει να είσαι τουλάχιστον 22 ετών, και όχι 18.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια μητρικη msi g31mf εχω 2 μνημες (μια  2gb και μια 1gb). Το συστημα δεν αναγνωριζει αυτη τον 2 gb και γραφει οτι εχει το συστημα 1gb. Αν βγαλω τα τη μνημη με τα 2gb και αφησω μονο αυτη με το 1, μου κανει ρισταρτ μπλε οθονες και τετοια.. Γενικα υπηρχε θεμα με τις μνημες με μπλε οθονες αλλα αποοταν εβαλα τα 2+1 gb παει μια χαρα μονο που δεν αναγνωριζονται τα 2gb.. Εχω κανει update το bios αλλα τπτ...

 

Υπαρχει καποια λυση να αναγνωριστουν τα 2 gb?? Ή λεμε απλα οτι δεν υπαρχει συμβατοτητα...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ποτε δεν μπορω να κατεβασω το σωστο?????

 

Κατεβασα στο ταμπλετ ενα popcorn time αλλα το μονο που δειχνει στην οθονη ειναι ενα κουτι νε ποπ κορν

Δωρεαν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ελληνικό Ανοιχτό Πανεπιστήμιο έχει όριο ηλικίας για να κάνεις αίτηση ώστε να μπεις σε οποιοδήποτε από τα τμήματά του; Κάπου είχε πάρει το αυτί μου ότι πρέπει να είσαι τουλάχιστον 22 ετών, και όχι 18.

Ανάλογα το προγραμμα. Συνήθως ειναι 18.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...