Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ειχα τραβηξει αυτην τη φωτο στο Μιλανο, ΝΟΜΙΖΩ στη Scala. Ψαχνω περισσοτερες πληροφοριες για τον πινακα... 

 

attachicon.gif26Feb2012084127GMT.jpg

 

Αυτή που έχει ποζάρει, 99% είναι η Ρένα Βλαχοπούλου. Τώρα, περισσότερες λεπτομέρειες (όπως π.χ. πώς έφτασε η χάρη της μέχρι το Μιλάνο) δε γνωρίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειναι κακό να τρώμε τα κουκούτσια απο το καρπούζι ? δεν ειχα φάει ποτέ και πάντα έπινα στο τέλος το ζουμί απο το μπολάκι αλλα σήμερα έφαγα κ τα κουκούτσια μαζι και μου άρεσε η γευση. Κάνει κακό ? λογικά όχι αλλα λέω τώρα....

Νομίζω βοηθάει στην τουαλέτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτή που έχει ποζάρει, 99% είναι η Ρένα Βλαχοπούλου. Τώρα, περισσότερες λεπτομέρειες (όπως π.χ. πώς έφτασε η χάρη της μέχρι το Μιλάνο) δε γνωρίζω...

Δεν μπορει ρε συ δεν της μοιαζει.. Κατι απο Vanessa Redgrave φερνει αλλα αμυδρα..

 

Παιδες οποιος βρει κατι παραπανω κερναω μπυρα στο επομενο meeting.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ε, τί φοβερό εργαλείο το google. Έκανα drag n' drop την παραπάνω εικόνα του stormrain και μου βγάζει στις οπτικά πανομοιότυπες εικόνες αυτή. Δεν είναι εμφανής η ομοιότητα; :D

 

post-202580-0-43352000-1405885974_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη για το off-topic, αλλά με μαγεύει αυτό το thread. Στην ίδια σελίδα υπάρχουν σχόλια για τη Scala του Μιλάνου και τα κουκούτσια που εκτοξεύονται όταν κλάνεις!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη για το off-topic, αλλά με μαγεύει αυτό το thread. Στην ίδια σελίδα υπάρχουν σχόλια για τη Scala του Μιλάνου και τα κουκούτσια που εκτοξεύονται όταν κλάνεις!

 

post-202580-0-16109800-1405887661_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ψιτ

 

portrait of Renata Tebaldi by Ernestina Viganò

 

Kαλα ενταξει. Κερναω μπυρα. Και τεκιλα. Και βοτκα. Ο,τι πινεις βασικα. Ευχαριστω :D :D

 

@Φιλιππος Πεθανα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

LOL you're welcome, σενιόρ Στορμ.

Διόρθωση εντωμεταξύ, -αν και μάλλον θα το είδες ήδη - ο Ernestina Viganò τον δώρισε στο Scala, Ulisse Sartini ο δημιουργός, λέει.

Ω ναι! Τωρα ειμαι στη φαση που ψαχνω να βρω αν υπαρχει καποιο ποστερ ορ σαμθινγκ για αγορα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορει ρε συ δεν της μοιαζει..

 

Οι μαλακίες που κάνω πληρώνονται: Δε βάζω smiley στις τρίχες που γράφω, μετά βλέπω την παραπάνω απάντηση και αναρωτιέμαι αν μού κάνεις κι εσύ πλάκα, ή αν τις πήρες στα σοβαρά...ας πρόσεχα!

 

 

 

Ας βάλω μερικά μαζεμένα τώρα, μπας και μπαλώσω τίποτα:

:-D  :shock:  :devil:  :huh:  :P  :D  :lol:  :rolleyes:  :mrgreen:

  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οι μαλακίες που κάνω πληρώνονται: Δε βάζω smiley στις τρίχες που γράφω, μετά βλέπω την παραπάνω απάντηση και αναρωτιέμαι αν μού κάνεις κι εσύ πλάκα, ή αν τις πήρες στα σοβαρά...ας πρόσεχα!

 

 

 

Ας βάλω μερικά μαζεμένα τώρα, μπας και μπαλώσω τίποτα:

:-D  :shock:  :devil:  :huh:  :P  :D  :lol:  :rolleyes:  :mrgreen:

  

Meh ας το καταταξουμε κι αυτο ως  αλλη μια μικρη απορια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορια Νο.1

η φωτογραφια προφιλ στο mail εμφανιζεται μονο στις επαφες μου ή μπορει να τη δει και καποιος που του εχω στειλει mail χωρις ομως να τον εχω καταχωρησει στις επαφες?

 

απορια Νο.2

εσεις συνηθιζετε στα επαγγελματικα mail να εχετε φωτογραφια σας,κενο ή κατι ασχετο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...