Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λογικά αν κρίνω από το χέρι, αντικλεπτικό που έχει φύγει από μέσα αυτό αναγνωρίζουν οι πορτές που αν και δεν έχεις κλέψει τίποτα αγχώνεσαι μην χτυπήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν εκλεψα τιποτα. Χαχαχα

Αγορασα τα cobra mt-600 walkie talkie και ανοινα το πρωτο εβαλα τις μπαταριες και παω να κανω το ιδιο και στο δευτερο ανοιγω το καπακι και βλεπω αυτο το αυτοκολητακι μεσα βασικα εχει κατι σαν θηκη που τεριαζε ακριβως. Το εβγαλα εβαλα τις μπαταριες και μετα δεν χωραει να το ξαναβαλω. Οποτε το αφησα ετσι

 

post-225183-0-34962800-1406976967_thumb.png

 

 

 

[ATTACH]631052[/ATTACH]

 

 

 

post-225183-0-80852900-1406976989_thumb.png

 

 

 

[ATTACH]631054[/ATTACH]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα θα το επεξεργαστω λιγο και μετα πεταμα

Ναι σωστα αφου ζευγαρι πουλιουνται

3 φυλλα μεταλικα ειχε μεσα.

Ευχαριστω

 

 

post-225183-0-05414100-1406977869_thumb.png

 

 

 

[ATTACH]631068[/ATTACH]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα εχω lumia 520.. Δε ξερω ακριβως τι παιζει. Γινεται να το γεμιζει 100% 3 φορες? η ζηταω παρα πολλα?

Βλέπω ότι έχει 1430mah μπαταρία. Οπότε υπολογίζεις. Αν πάρεις ας πούμε κάτι σαν το xiaomi που είναι 10+ θα στο φορτίζει περίπου 6-7 φορές! (μιλάμε πάντα για κάποιο από αξιόπιστη εταιρεία που να έχει πραγματικά τη χωρητικότητα που λέει)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορω να βαψω μονος μου τις ζαντες του αυτοκινη του? 

 

Σιδερενιες ειναι...

 

Τι θα χρειαστω.

 

Ξερω θελει βουρτσακι για να το ξύσω με το τροχο.

 

Τι μπογια πρεπει να παρω θελω να τις κανω μαυρες ματ η μπλε σκουρο... αν δεν μου αρεσουν θα τις βαλω παλι τα καπακια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα σμαρτ fortwo πως βλεπουμε εκτος τα χιλιομετρα τα αλλα στοιχεια πχ την εξωτερικη θερμοκρασια.

 

Ξερω εχει ενα κουμπι αριστερα πανω αλλα πως λειτουργει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα σμαρτ fortwo πως βλεπουμε εκτος τα χιλιομετρα τα αλλα στοιχεια πχ την εξωτερικη θερμοκρασια.

 

Ξερω εχει ενα κουμπι αριστερα πανω αλλα πως λειτουργει;;;

 

Ξέρω, θα σε σοκάρω αλλά δοκίμασες να το πατήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις μου ήρθε στο κινητό μου(Samsung galaxy s4) σαν απλό μήνυμα αλλά και σαν email το παρακάτω Κείμενο:

Γεια σας "Το όνομα μου"

Κάποιος χρησιμοποίησε πρόσφατα τον κωδικό πρόσβασις σας για να προσπαθήσει να συνδεθεί στο Λογαριασμό σας Google "το ημειλ μου". Αυτό το άτομο χρησιμοποίησε μια εφαρμογή όπως ένα πρόγραμμα-πελάτη ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή κινητή συσκευή.

Η προσπάθεια σύνδεσης παρεμποδίστηκε σε περίπτωση που προερχόταν από έναν εισβολέα ο οποίος προσπαθούσε να αποκτήσει πρόσβαση στο λογαριασμό σας. Ελέγξτε τις λεπτομέρειες της προσπάθειας σύνδεσης:

Σάββατο, 2 Αύγουστος 2014 6:30:29 μμ UTC
Διεύθυνση IP: xxx.xxx.xxx.xxx (cust-188-111.on4.ontelecoms.gr)
Τοποθεσία: "Περιοχή", Ελλάδα  

Εάν δεν αναγνωρίζετε αυτήν την προσπάθεια σύνδεσης, κάποιος άλλος ενδέχεται να προσπαθεί να αποκτήσει πρόσβαση στο λογαριασμό σας. Θα πρέπει να συνδεθείτε στο λογαριασμό σας και να επαναφέρετε τον κωδικό πρόσβασις σας αμέσως.

Επαναφορά κωδικού πρόσβασης

Εάν είστε πράγματι εσείς και αντιμετωπίζετε προβλήματα με την πρόσβαση στο λογαριασμό σας, ολοκληρώστε τα βήματα αντιμετώπισης προβλημάτων που αναφέρονται στη διεύθυνση http://support.google.com/mail?p=client_login

Με εκτίμηση,
Η Ομάδα των Λογαριασμών Google       Αυτό το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου δεν μπορεί να δεχτεί απαντήσεις. Για περισσότερες πληροφορίες, επισκεφτείτε το Κέντρο βοήθειας Λογαριασμών Google.

Το έχει λάβει κανείς άλλος;

Αν ναι πρέπει να ανησυχώ;

Επεξ/σία από JUST-GAMER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...