Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Οπότε μάλλον δεν γίνεται κάτι καλύτερο αυτήν την στιγμή.

 

 

 

Nαι ισως μικροδιαφορες αναλογα τις ρυθμισεις του προγραμματος.Σιγουρα δεν υπαρχει καποιο εργαλειο που να μπορει να παιξει mkv και δεν εχεις σκεφτει να το χρησιμοποιησεις ? Κανας αποκωδικοποιητης για την τηλεοραση ξερω γω, καμμια usb θυρα tv η καποιο update που να την ξεκλειδωνει κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρόσφατα μου χάλασε ο φορτιστής του φορητού μου και πήρα ένα τέτοιο το οποίο βασικά μου βγήκε αρκετά χρήσιμο γιατί έχει πολλά βύσματα και μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω και σε έναν άλλο υπολογιστή ενός φίλου μου που είχε χάσει τον φορτιστή. Βασικά έχω ένα ηλεκτρονικό πιεσόμετρο το οποίο δουλεύει με ρεύμα και με μπαταρίες, αλλά έχω χάσει τον φορτιστή και το δουλεύω μόνο με μπαταρίες, έτσι αναρωτιόμουν αν υπάρχει κάτι παρόμοιο που να κάνει γι οποιαδήποτε ηλεκτρική ή ηλεκτρονική συσκευή. Δηλαδή να έχει πολλά βύσματα και να μπορώ να ρυθμίσω βολτ, αμπερ κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουρουνες για το πασχα απο που παιρνουμε? Αυτες οι μαυρες που λενε οι δυνατες, ποιες ειναι

Νομίζω έχει απαγορευθεί η πώληση κροτίδων. Στο παρελθόν είχα αγοράσει από το ψιλικατζίδικο της γειτονιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι και γω πιτσιρικας που παιρναμε απο ψιλικατζιδικο τα κιτρινα τα μινερβακια, και τις κοκκινες τις γουρουνες. Εχουν οντως απαγορευτει τωρα ολα αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουρουνες για το πασχα απο που παιρνουμε? Αυτες οι μαυρες που λενε οι δυνατες, ποιες ειναι

Καταλαβαινεις πως ρωτας δημοσια κατι που ειναι παρανομο? :D

 

 

Θυμαμαι και γω πιτσιρικας που παιρναμε απο ψιλικατζιδικο τα κιτρινα τα μινερβακια, και τις κοκκινες τις γουρουνες. Εχουν οντως απαγορευτει τωρα ολα αυτα?

Παντα ηταν απαγορευμενες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη γειτονιά μου ωστόσο υπάρχουν ~6 χρόνια τώρα 2 (δύο) μαγαζιά με αποκλειστική ενασχόληση την πώληση πυροτεχνημάτων και παρόμοιων "εκρηκτικών" . Και στην βιτρίνα τους έχουν αραδιασμένα διάφορα τζιτζιμπλίκια .

 

εντιτ:

είναι 1 εν τέλει , απλά μεταφέρθηκε σε άλλο δρόμο και νόμιζα πως ήταν 2 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ταινία στο imdb δεν έχει καθόλου εικόνα. Όταν μπαίνεις βλέπεις μόνο τον τίτλο. Μπορώ εγώ σαν απλός χρήστης να προσθέσω, ή να προτείνω μία εικόνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Μόνο αυτός που έχει το copyright μπορεί

 

Μια ταινία στο imdb δεν έχει καθόλου εικόνα. Όταν μπαίνεις βλέπεις μόνο τον τίτλο. Μπορώ εγώ σαν απλός χρήστης να προσθέσω, ή να προτείνω μία εικόνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παρω το πτυχιο απο την σχολη μου.

 

Επειδη δεν μπορω να παω, μου προτειναν να στειλω κουριερ.

 

Εγω σε πιο καταστημα θα πρεπει να παω ή να παρω τηλεφωνο; στης περιοχης μου ή στην περιοχη της σχολης;

 

Θα ναι ασφαλες; τα εξοδα θα ναι διπλα παραλαβη και αποστολη.

 

Το χει κανει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παρω το πτυχιο απο την σχολη μου.

 

Επειδη δεν μπορω να παω, μου προτειναν να στειλω κουριερ.

 

Εγω σε πιο καταστημα θα πρεπει να παω ή να παρω τηλεφωνο; στης περιοχης μου ή στην περιοχη της σχολης;

 

Θα ναι ασφαλες; τα εξοδα θα ναι διπλα παραλαβη και αποστολη.

 

Το χει κανει κανεις;

Δεν μπορούν να το αναλάβουν αυτοί από την σχολή σου και να στο στείλουν με δικά σου έξοδα; Εαν όχι, θα πας εσύ στο ΔΙΚΟ σου κατάστημα και θα τους πεις ότι θες να πάρεις ένα δέμα/γράμμα/οτιδήποτε από μια άλλη πόλη. Θα τους εξηγήσεις και θα σε ρωτήσουν να τους δώσεις ακριβή στοιχεία. Αυτοί θα επικοινωνήσουν εσωτερικά με το κατάστημα που εξυπηρετεί την σχολή και θα τα κανονίσουν μεταξύ τους. Εσύ πληρώνεις μόνο την αποστολή.

 

===========================

Σε υπολογιστή netbook ο οποίος ήρθε με linux και έχει επεξεργαστή atom και 1GB ram, τι λειτουργικό Windows προτείνετε να βάλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι και γω πιτσιρικας που παιρναμε απο ψιλικατζιδικο τα κιτρινα τα μινερβακια, και τις κοκκινες τις γουρουνες. Εχουν οντως απαγορευτει τωρα ολα αυτα?

 

σοβαρεψου ρε, αυτα ειναι για παιδακια. Τραβα παρε μερικα γκαζακια, τσουβαλια, οινοπνευμα-βενζινη, και εισαι ετοιμος.

 

ΥΓ. Καλο ειναι να ενημερωσεις απο πριν τον δικηγορο σου, για να ειναι διαβασμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε υπολογιστή netbook ο οποίος ήρθε με linux και έχει επεξεργαστή atom και 1GB ram, τι λειτουργικό Windows προτείνετε να βάλω;

 

Windows 7 Home Premium με ενεργοποιημένο το Windows 7 Classic Theme

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...