Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore WT8-A-102


samniotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

το ξερω αυτο αλλα ειναι τελειως μουφα σε σχεση με το οριτζιναλ

 

καλά μη μπαίνεις σε συγκρίσεις με το κανονικό και περιμένεις full photoshop σε touch....δεν θα βρεις κάτι τέτοιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτησις. Εμείς που κάναμε format, που μπορούμε να βρούμε το original iso για office 2013 home & student ώστε να τα ενεργοποιήσουμε και να τα έχουμε νόμιμα;

 

Εξαιρετική δουλειά του samniotis! Ευχαριστούμε πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι original iso νομίζω δεν υπάρχει θέμα. Ας το επιβεβαιώσει και ο διαχειριστής. Απλά παντού βρίσκω τα professional και δεν βλέπω να γίνεται δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προστέθηκε στο αρχικό πόστ η ηλεκτρονική διεύθυνση της Microsoft όπου μπορεί όποιος έχει κλειδί προιόντος για τα office να κάνει επανεγκατάσταση του προγράμματος

 

offtopic

Σας παρατάω για λίγο - βρήκα καινούρια συνταγή και πάω να φτιάξω muffins double chocolate :-D

 

post-180677-0-26330300-1404657703_thumb.jpg

Επεξ/σία από samniotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Προμηθεύτηκα και εγώ το τάμπλετ και παρακολουθούσα συστηματικά το thread στις προσφορές. Καταρχήν να πω ότι το ταμπλετάκι κατά την άποψη μου δεν παίζεται και ειδικά στην τιμή που το πήραμε εμείς. Εν συνεχεία να αναφέρω ότι έχω κάνει όλα τα updates που μου έβγαλε το windows update και ότι μου έβγαλε το πρόγραμμα της toshiba. Δεν έχω κανένα απολύτως θέμα με wifi πιάνει καλύτερα και από το laptop μου περιέργως :/ ... Με την κάμερα επίσης κανένα απολύτως πρόβλημα. Τώρα είμαι στην διαδικασία όπου κάνω το recovery flash dish ώστε να απελευθερώσω χώρο στον δίσκο όπως αναφέρατε στο video του youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως, μόλις το είδα και γώ οπότε καλύτερα να αφαιρεθεί για να μην μπερδεύεται ο κόσμος

 

ισχύει τελικά ε...κρίμα ....και έλεγα μήπως μόνο εγώ είχα το πρόβλημα :-)

 

μπράβο για το θέμα που έφτιαξες....ευχαριστούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Πως να κάνουμε την κάρτα sd να φαίνεται σαν εσωτερικός αποθηκευτικός χώρος"

 

Nα αναφερω κατι οσο αφορα αυτο το θεμα!

Επειδη στο αρχικο(αγγλικο) θεμα ο χρηστης μπηκε σ'αυτη την διαδικασια απλα για να μεταφερει το φακελο του onedrive(skydrive) στην sd,απλα να αναφαιρω οτι αυτος δεν ειναι ουτε ο σωστος τροπος ,ουτε ο ποιο ευκολος!

 

ΟΛΟΙ οι φακελλοι που βρισκονται στο φακελλο "C:\users\Μαριος\" μεταφερονται και επιστρεφουν ξανα στην αρχικη τους θεση με πολυ πιο ευκολο και σωστο τροπο!

 

1.Πας στην sd και φτιαχνεις νεο φακελο και και του δινεις το ονομα του φακελου που θες να μεταφερεις.

2.Πας στο φακελο που θες να μεταφερει και πατας δεξι κλικ και επιλεγεις properties!

3.Στο παραθυρο που θα ανοιξει,διαλεγουμε το location.

4.Στο location υπαρχουν οι επιλογες :

Α.restore default(οπου αυτο αν εχει αλλαχτει η τοποθεσια,θα στο επαναφερει εκει που ηταν αρχικα)

Β.Move(οπου θα σας βγαλει άλλο παραθυρο για να βρειτε και να ορισετε την τοποθεσια που θα μετακινηθει ο φακελος)

Σ'αυτη την επιλογη θα διαλεξετε το νεο φακελο που εχετε φτιαξει στην sd με το ιδιο ονομα και θα επιλεξεται να γινει η μετακινηση.

Γ.Find target(οπου σ'αυτο απλα ειναι για να σε παει στο φακελο που αναγραφει το κουτακι απο πανω)

5.Ακολουθουμε την B επιλογη και απο εκει οπως αναφερα ψαχνουμε και βρισκουμε το ακελο στην sd στον οποιο θελουμε να γινει η μετακινηση.

6.Μετα στο κουτακι του Location κατω δεξια,θα πατησουμε apply ή ok και θα βγει αλλο παραθυρο να μας ρωτησει αν θελουμε να αντιγραψει ολο το περιεχομε στο φακελο του νεου προορισμου.Εκει παταμε Yes/Ναι.

 

 

 


 

post-192952-0-46563100-1404661465_thumb.png

 

post-192952-0-18015900-1404661467_thumb.png

 

post-192952-0-02860900-1404661469_thumb.png

 

 

Επεξ/σία από ektor7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...