Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore WT8-A-102


samniotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εσυ δεν ειχες και ένα blade? ή κανω λαθος?

 

που τα θυμήθηκες ρε Κώστα! 2 είχα και τα είχα κάνει zuper!!! Aπο τότε που πήρα όμως το G2 ησύχασα! ούτε root δεν το χω κάνει :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

που τα θυμήθηκες ρε Κώστα! 2 είχα και τα είχα κάνει zuper!!! Aπο τότε που πήρα όμως το G2 ησύχασα! ούτε root δεν το χω κάνει :)

Μη το ψαχνεις.Μας εχει ολους φακελλομενους!

Και σε 10 χρονια να μπεις,θα επαναφερει ολα τα δεδομενα και θα σε ρωτησει,για απλο confirm!!! :P

Επεξ/σία από ektor7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που τα θυμήθηκες ρε Κώστα! 2 είχα και τα είχα κάνει zuper!!! Aπο τότε που πήρα όμως το G2 ησύχασα! ούτε root δεν το χω κάνει :)

 

χεχε....ειδες ρε πατριωτη? ειχα και εγω καποτε blade και τα λεγαμε στο myphone :P

Μη το ψαχνεις.Μας εχει ολους φακελλομενους!

Και σε 10 χρονια να μπεις,θα επαναφερει ολα τα δεδομενα και θα σε ρωτησει,για απλο confirm!!! :P

ε εισαι λιγο υπερβολικος ρε φιλαρακι :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα να φορτίσει το μεσημέρι και τώρα που που το έβγαλα από τη πρίζα δεν ανοίγει!Παταω το power button,κρατάω windows και volume μαζί πάλι τίποτα...Μάλλον δεν είναι κλειστό γιατί νιώθω αυτή τη δόνηση που κάνει στο windows όταν το ακουμπώ αλλά η οθόνη δεν ανάβει.Ειχα περάσει όλα τα updates και το τελευταίο bios.Τα παίξε η οθόνη,τι στο καλό επαθε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Το έβαλα να φορτίσει το μεσημέρι και τώρα που που το έβγαλα από τη πρίζα δεν ανοίγει!Παταω το power button,κρατάω windows και volume μαζί πάλι τίποτα...Μάλλον δεν είναι κλειστό γιατί νιώθω αυτή τη δόνηση που κάνει στο windows όταν το ακουμπώ αλλά η οθόνη δεν ανάβει.Ειχα περάσει όλα τα updates και το τελευταίο bios.Τα παίξε η οθόνη,τι στο καλό επαθε;

Μαλλον εχει κολλησει στην αναμονη, κρατησε πατημενο το power button για 10 δευτερόλεπτα περιπου και αστο, και μετα πατησε το ξανα και λογικα θα αναψει κανονικα

Επεξ/σία από sunstar
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα να φορτίσει το μεσημέρι και τώρα που που το έβγαλα από τη πρίζα δεν ανοίγει!Παταω το power button,κρατάω windows και volume μαζί πάλι τίποτα...Μάλλον δεν είναι κλειστό γιατί νιώθω αυτή τη δόνηση που κάνει στο windows όταν το ακουμπώ αλλά η οθόνη δεν ανάβει.Ειχα περάσει όλα τα updates και το τελευταίο bios.Τα παίξε η οθόνη,τι στο καλό επαθε;

Βαλε τον φορτιστη και δοκιμασε να το ανοίξεις.....ας εχει φορτισει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτη η θηκη με bluetooth πληκτρολογιο κανει για το tablet ετσι?

 

https://www.cosmomarket.gr/index.php?p=4&item_id=57432&skr=skr15946&cat_id=00628006

κατα 99% κανει ναι!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα να φορτίσει το μεσημέρι και τώρα που που το έβγαλα από τη πρίζα δεν ανοίγει!Παταω το power button,κρατάω windows και volume μαζί πάλι τίποτα...Μάλλον δεν είναι κλειστό γιατί νιώθω αυτή τη δόνηση που κάνει στο windows όταν το ακουμπώ αλλά η οθόνη δεν ανάβει.Ειχα περάσει όλα τα updates και το τελευταίο bios.Τα παίξε η οθόνη,τι στο καλό επαθε;

Μου το έκανε 2 φορές σε 3 μέρες. Κράτα πατημένο το power button για 10" για να κάνεις force shutdown. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έβαλα να φορτίσει το μεσημέρι και τώρα που που το έβγαλα από τη πρίζα δεν ανοίγει!Παταω το power button,κρατάω windows και volume μαζί πάλι τίποτα...Μάλλον δεν είναι κλειστό γιατί νιώθω αυτή τη δόνηση που κάνει στο windows όταν το ακουμπώ αλλά η οθόνη δεν ανάβει.Ειχα περάσει όλα τα updates και το τελευταίο bios.Τα παίξε η οθόνη,τι στο καλό επαθε;

Ενωσε το με καποιο ποντικι και αν ο κενσορας φαινεται τοτε εχεις black screen και πατας το power για 10δευτερα για να κλείσει.

Μετα κανει ξανα μπουτ πατώντας λιγη ωρα το power!

 

Μη πανικοβληθειται ειναι καθαρα θεμα των updates των windows,οταν δεν εγκατασταθούν σωστα!

Εγω το εχω αντιμετωπίσει συγχνα απο τα 7.

Αν δεν μπορει να μπει σωστα στα windows θα χρειαστει restore σε προηγούμενη κατάσταση πριν τα τελευταία updates!

Επεξ/σία από ektor7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου το έπαθε και μένα μία φορά. κράτησα το power button για λίγο και έκλεισε, μετά το ξαναπάτησα και άνοιξε κανονικότατα χωρίς κανένα πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτη η θηκη με bluetooth πληκτρολογιο κανει για το tablet ετσι?

 

https://www.cosmomarket.gr/index.php?p=4&item_id=57432&skr=skr15946&cat_id=00628006

Kάνει σίγουρα αλλά εμένα δεν μ' αρέσουν τα μεταλλικά κλιπσάκια συγκράτησης του tablet και η...τιμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάνει σίγουρα αλλά εμένα δεν μ' αρέσουν τα μεταλλικά κλιπσάκια συγκράτησης του tablet και η...τιμή!

 

Ισως τα μεταλλικα να ειναι πιο ποιοτικα απο τα λαστιχενια. Τωρα για την τιμη δικιο εχεις αλλα πληρωνεις τη συνδεσιμοτητα bluetooth.

 

Εριξα παραγγελια, μολις παραλαβω θα σας πω εντυπωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω βαλει αυτό το πρόγραμμα.παρα πολύ καλό!!καλο είναι να μην το αφήνεις ποτέ κάτω από 15%.επισης καλό είναι να το φορτίσεις κ ενδιάμεσα πχ στο 50% 40% δεν παιζει ρολο.βοηθαει πολύ την μπαταρία.ακόμα ποτέ ανοιχτο όταν φορτίζει!

 

http://batterycare.net/en/index.html

 

 

Ισως τα μεταλλικα να ειναι πιο ποιοτικα απο τα λαστιχενια. Τωρα για την τιμη δικιο εχεις αλλα πληρωνεις τη συνδεσιμοτητα bluetooth.

 

Εριξα παραγγελια, μολις παραλαβω θα σας πω εντυπωσεις.

Για μένα αξίζει κ η τιμη είναι σχετικά καλή!!επισης το πληκτρολόγιο βγαίνει απομτην θηκα κ είναι + αυτό!!

Επεξ/σία από johnnyman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...