Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρετε μέχρι τι ώρα λειτουργεί το τηλεφωνικό τους κέντρο ;

Έλεγα τώρα που θα γυρίσω σπίτι αν προλάβαινα να καλέσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλή ερώτηση. Εγώ τους περιμένω σήμερα για υπογραφή μόνο για νόβα αλλα ξέχασα να ρωτήσω για το multiview

Για μάθε και πες μας λεπτομέρειες γιατί με το multiview αν είναι δωρεάν θα εχω την δυνατότητα να μοιραστώ το πακέτο (adsl+nova) με τον από πάνω συγκάτοικο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες πριν απο κανενα δεκαλεπτο με πηραν τηλ απο nova για προσφορα με 10 ευρω επιπλεον το μηνα η ολα τα σινεμα καναλια η ολα τα αθλητικα...<br>

Τωρα εχω το απλο πακετο στην nova με 5 ευρω μονο τα παιδικα και καποια αλλα ελευθερα.<br>

Πως σας ακουγεται σαν προσφορα παιδια.Θα κανω μια δικια μου αν θελουν με 15 ευρω επιπλεον να εχω και αθλητικα και σινεμα...

 

Αααα και δωρο τα ΗD καναλια και κατι για να βλεπω σε ταμπλετ κινητο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες πριν απο κανενα δεκαλεπτο με πηραν τηλ απο nova για προσφορα με 10 ευρω επιπλεον το μηνα η ολα τα σινεμα καναλια η ολα τα αθλητικα...<br>

Τωρα εχω το απλο πακετο στην nova με 5 ευρω μονο τα παιδικα και καποια αλλα ελευθερα.<br>

Πως σας ακουγεται σαν προσφορα παιδια.Θα κανω μια δικια μου αν θελουν με 15 ευρω επιπλεον να εχω και αθλητικα και σινεμα...

 

Αααα και δωρο τα ΗD καναλια και κατι για να βλεπω σε ταμπλετ κινητο ...

απο που σε πηρανε (νουμερο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες πριν απο κανενα δεκαλεπτο με πηραν τηλ απο nova για προσφορα με 10 ευρω επιπλεον το μηνα η ολα τα σινεμα καναλια η ολα τα αθλητικα...<br>

Τωρα εχω το απλο πακετο στην nova με 5 ευρω μονο τα παιδικα και καποια αλλα ελευθερα.<br>

Πως σας ακουγεται σαν προσφορα παιδια.Θα κανω μια δικια μου αν θελουν με 15 ευρω επιπλεον να εχω και αθλητικα και σινεμα...

 

Αααα και δωρο τα ΗD καναλια και κατι για να βλεπω σε ταμπλετ κινητο ...

 

Ζήτα και μια πίτσα δώρο...

 

Χαλάρωσε ρε φίλε..το full pack 3play δεν πέφτει κάτω από 49,90...και αυτό με πιέσεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 3011 9820 αυτο ειναι το νουμερο για τον φιλο που ρωτησε.

Για τον επομενο φιλο χαλαρος ειμαι...δεν εχω να χασω και τιποτα.Αλλοστε στα 45 ευρω θα προτεινο δεν ειναι και καμια μεγαλη διαφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49,90 ειναι η φιξ της προσφορας, αυτο νομιζω δεν αλλαζει, αυτα που μπορεις να πιεσεις ειναι για τα λοιπα, δευτερη εγκατασταση, HD, εξωτερικα, pvr, multiview κτλ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...