Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παίρνεις μαζί σου όταν πας στο εξοχικό σου, το στέλνεις στο παιδί σου στο Λονδίνο κλπ  !!

οκ   

εσείς όλοι πήρατε τηλέφωνο και σας έδωσαν τη προσφορα και τώρα ψάχνεστε για την εγκατάσταση? εγώ το πρωί που τους πήρα τηλέφωνο μου είπαν θα με πάρουν εκείνη αλλα τίποτα..

πήρα τηλέφωνο πριν 15 λεπτα, το σήκωσε μια η οποία μου ζήτησε αριθμο για με καλέσουν..άγνωστο το ποτε..μου είπε υπομονη .. Σε ερωτηση για το που καλεσα μου είπε είναι γραμματέας σε εναν εξουσιοδοτημένο συνεργάτη της forthnet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οκ    πήρα τηλέφωνο πριν 15 λεπτα, το σήκωσε μια η οποία μου ζήτησε αριθμο για με καλέσουν..άγνωστο το ποτε..μου είπε υπομονη .. Σε ερωτηση για το που καλεσα μου είπε είναι γραμματέας σε εναν εξουσιοδοτημένο συνεργάτη της forthnet

έτσι μου είπε k μένα ότι εδώ είναι η γραμματεία και ότι εντός της ημέρας θα με καλέσουν από το τμήμα προσφορων, απλά επειδή διάβασα σε αρκετούς ότι μόλις πήραν τηλέφωνο τους κάλεσαν σε 5-10 λεπτά γιαυτο ρώτησα, τέλος πάντων στην αναμονή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσεις που περιμενετε και δε σας πηραν ακομη τηλεφωνο ποιον παροχο σταθερου τηλεφωνου εχετε?

εγώ έχω ΟΤΕ και της το ανέφερα δυο φορες, απλά της είπα θέλω μονο τη προσφορα για το nova full pack

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με πήραν και...με γείωσαν.

Δεν τους ενδιαφέρει να το προσφέρουν σε πελάτες Forthnet (δεν έχω Nova), οπότε, αν κατάλαβα καλά, θέλουν να πάψω να είμαι πελάτης τους μετά από τόσα χρόνια ώστε να ενδιαφερθούν να με ξανακερδίσουν.

 

Λογικό, δεν λέω.

Είναι όπως ο γάμος, όσο τον έχεις τον άλλον σίγουρο δεν σ΄ ενδιαφέρει. Μόλις στα φορέσει τότε θυμάσαι πόσο τον αγαπούσες τον άλλον...

 

Να πώ την αλήθεια, να μπω σε διαδικασία "εκβιασμών", δεν μπαίνω.

Άλλωστε, με +40 ευρώ δεν είναι για μένα good value η Nova.

Με τα +25 ευρώ θα ήταν στα όρια του good value και για αυτό ενδιαφέρθηκα.

 

Συνεχίζω χωρίς Nova, και στο μέλλον θα είμαι πιο ανοιχτός σε προσφορές άλλων παρόχων, μιας και αποδείχθηκε ότι η Forthnet δεν τιμάει τους πιστούς πελάτες, οπότε δεν έχω κίνητρο να παραμείνω πιστός.

 

Δεν βαριέσαι...αλισβερίσι να γίνεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

 η νοβα να πουληθει στον οτε αποκλειεται ξεκαθαρα απο τους νομους ανταγωνιστηκοτητας που εχει η αγορα, τοτε με τον "αλφα ντιτζιταλ" απλα εκλεισε και ξαναεμεινε η νοβα μονη! Πιστευω οτι βασικα (βασικα εχει γινει ΠΡΟΣΦΟΡΑ αγορας απο οτε , κατι που συμβαινει συχνα στον επενδυτικο κοσμο μονο και μονο δηθεν να ανεβασουν την μετοχη τους ) η νοβα απλα κυνηγαει πελατες! και αντι να τρεχει στα δικαστηρια και να πεταει λεφτα για να κυνηγαει 5 καμενους που βλεπουν μπαλα μεσω νετ, σου λεει ας πεταξω τις τιμες στα ταρταρα. 100 θα το δουν 20 θα παρουν τηλεφωνο 5 θα το αγορασουν!!! Λεφτα που πριν ουτε καν θα τα ειχαν! Επισης μην ξεχνατε δινει το πακετο που σε 2 χρονια θα ειναι οτι και το ps2 στο σπιτι σας . Θα παιζεται μαζι του στην χαξη και στην φεξη ! πιστευω οτι μαλλον θελουν επισης να κανουν στανταρ πακετο με το pvr και τον δισκο και ευκαιρια ειναι , ξεφωρτονονται στοκ!!!

Ειλικρινα σκεφτομαι να το αγορασω (ειμαι απο τους υπερκαμενους με τορ , τα εβλεπα ΟΛΑ στο πισι ) , ο πατερας βλεπει μπαλα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραξενο φιλε μου που δε σου πηραν ακομη τηλεφωνο, εδω αλλοι με διαφορετικο παροχο (εκτος οτε) και πηραν την προσφορα

όλα καλά μόλις με πήραν τηλέφωνο, άντε και καλή μας θέαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα καλά μόλις με πήραν τηλέφωνο, άντε και καλή μας θέαση

 

Να υποθέσω ότι δεν είσαι πελάτης Forthnet, σωστά;

dolph μαλλον θα μαζεψαν το ποσοστο που ηθελαν, αληθεια τι σου ειπανε? οτι δε το δικαιουσε ?

 

Αηδίες, ότι έχει λήξει, δεν το έκαναν αυτοί, δεν είμαι πολύ ψηλός, πρέπει να χάσω κιλά, δεν συνοδεύομαι...

Πριν από εικοσιτόσα χρόνια είχα φάει παρόμοια χυλόπιτα στο Island.

Το ξεχρέωσα με το να μην τους δώσω έναν σκασμό δουλειές από την θέση που είμαι εδώ και χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθέσω ότι δεν είσαι πελάτης Forthnet, σωστά;

οχι οτε

 

Αηδίες, ότι έχει λήξει, δεν το έκαναν αυτοί, δεν είμαι πολύ ψηλός, πρέπει να χάσω κιλά, δεν συνοδεύομαι...

Πριν από εικοσιτόσα χρόνια είχα φάει παρόμοια χυλόπιτα στο Island.

Το ξεχρέωσα με το να μην τους δώσω έναν σκασμό δουλειές από την θέση που είμαι εδώ και χρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστίες στον τοπικ σταρτερ. πήρα το φουλ πακέτο με τα κανάλια στα 25 ευρώ και αύριο θα έρθει ο κουριερ για τα συμβόλαια. Κάποιος που έχει λάβει με εμειλ το συμβόλαιο μπορεί να το ανεβάσει ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...