Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές για στρώματα/ανωστρώματα/επιστρώματα


tripialosgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Καλησπέρα παιδιά!

 

Εγώ πήρα το 5zone της Istikbal πριν ένα χρόνο και στους 7 μήνες είχε "βαθουλώσει"... Τους φώναξα, με το ζόρι ήρθαν 2 φορές, δεν ήξεραν πως να το μετρήσουν, εβαζαν βαράκια και αλφάδια...  Τώρα το Σεπτέμβρη μου απάντησαν πως δε το αλλάζουν! :mad:  :mad:

Το παλίο μου στρώμα βαθούλωσε στη δεκαετία... Τα συμπεράσματα δικά σας...

 

Κάθε πότε το γύρναγες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...

Για πείτε ρε μάγκες,δοκίμασα σχεδόν όλα. ΤΤα memory foam με εσωτερική επένδυση κανονικών ελατηρίων συν μερικά micro στο κέντρο για καλύτερη στήριξη αξίζουν; Η να πάω σε pocket ελατήρια ;Φυσικά υυπάρχει και η επιλογή χωρίς ελατήρια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ απλά θα δοκίμαζα (παντού έχουν για δοκιμή) και θα έπαιρνα αυτό που με βόλευε  στην ξάπλα που θα έκανα αλλά και στη τσέπη.:P

Αφού τα δοκίμασες όλα δε βρήκες κάποιο ενδιαφέρον.;;;;;

Επεξ/σία από papoys1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papoys1 είπε

Εγώ απλά θα δοκίμαζα (παντού έχουν για δοκιμή) και θα έπαιρνα αυτό που με βόλευε  στην ξάπλα που θα έκανα αλλά και στη τσέπη.:P

Αφού τα δοκίμασες όλα δε βρήκες κάποιο ενδιαφέρον.;;;;;

Βρηκα τα memory foam με κανονικά ελατήρια μέσα συν μερικά μικρά στη μέση. Επίσης μου άρεσε το λατεξ αλλά χωρίς ελατήρια πάλι; χάλασε γρήγορα αυτό που έχω. Οι τιμές είναι βιοτεχνίας δεν τίθεται θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους, μετά από επίσκεψη μου στα καταστήματα media strom, Candia strom και elite strom, μου προτάθηκε από στο τελευταίο το στρώμα της Sealy το lavish plush. Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε αρκετά άλλα διατηρώ επιφυλάξεις για την εταιρία, καθώς δεν την γνωρίζω... Υπάρχει κάποιος με εμπειρία σε αυτά τα στρώματα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ανέβηκα στα λεφτά και παράγγειλα Green latex γύρω στα 600 ευρώ.. Όταν το δοκίμασα κόντεψα να κοιμηθώ στο μαγαζί φοβερό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αγ'ορασα ενα εκπληκτικο στρώμα απο την e-strom νομίζω https://e-strom.gr/ αυτο είναι το link και πήρα ενα με το μεγαλύτερο παχος και με latex επίσης είναι ελληνικής κατασκευης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paris_Platanias είπε

Εγω αγ'ορασα ενα εκπληκτικο στρώμα απο την e-strom νομίζω https://e-strom.gr/ αυτο είναι το link και πήρα ενα με το μεγαλύτερο παχος και με latex επίσης είναι ελληνικής κατασκευης

εγω πηρα απο το ιδιο μαγαζι Green Latex , το απλο πηρες ; εχει αρκετη διαφορα σαν ποιοτητα και  η διαφορα ειναι μονο 60 ευρω, στο παρεδωσαν ; εγω περιμενω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το παρέδωσαν αλλά ο .....:angry: μεταφορέας ήρθε μονος και αναγκάστηκα να σηκωσω το στρώμα που ηταν πολυ μεγαλο και βαρυ αλλά πραγματικα στον υπνο τελειο vairass πραγματικα βρήκες με τη μια το κυριο προβλημα που αντιμετωπισα τη μεταφορα δεν παιζεσαι....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Paris_Platanias είπε

Μου το παρέδωσαν αλλά ο .....:angry: μεταφορέας ήρθε μονος και αναγκάστηκα να σηκωσω το στρώμα που ηταν πολυ μεγαλο και βαρυ αλλά πραγματικα στον υπνο τελειο vairass πραγματικα βρήκες με τη μια το κυριο προβλημα που αντιμετωπισα τη μεταφορα δεν παιζεσαι....

Μονος ; Οχι ρε συ...εμενα ηρθε ο Νικος και ενας κυριος ακομα,  τελικα για να καταλαβω πιο πηρες ; latex Or Green Latex ;

Ειναι σκληρο η μεσαια σκληροτητα;

22 ώρες πριν, McNerd είπε

vairass περιμένουμε review από την πρώτη νύχτα που θα κοιμηθείς, και από την πρώτη νύχτα που θα %#$΅ πάνω στο νέο στρώμα :D

χαχα κατσε να το φερει...στο @##$@# ολα τα στρωματα το ιδιο ειναι χαχα!

Στις 1/23/2018 στις 1:07 ΜΜ, kostaras4 είπε

Καλησπέρα σε όλους, μετά από επίσκεψη μου στα καταστήματα media strom, Candia strom και elite strom, μου προτάθηκε από στο τελευταίο το στρώμα της Sealy το lavish plush. Η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε αρκετά άλλα διατηρώ επιφυλάξεις για την εταιρία, καθώς δεν την γνωρίζω... Υπάρχει κάποιος με εμπειρία σε αυτά τα στρώματα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

εμενα μου ειπαν οτι αυτα που φτιαχνονται εδω στην Ιωνια καπου ειναι το εργοστασιο ειναι πανω κατω τα ιδια..

τα εισαγωγης ισως ειναι καλυτερα ειδικα αν ειναι απο ευρωπη - απο τουρκια δεν ξερω τι παιζει ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...