Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές για στρώματα/ανωστρώματα/επιστρώματα


tripialosgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, orck είπε

Δεν καταλαβαίνω καλά. Εννοείς ότι στα ΙΚΕΑ τα προϊόντα είναι τυλιγμένα με νάυλον σακούλα; Τα άλλα καταστήματα στο δίνουν στο χέρι χύμα;

Γιατί είναι κακό να είναι τυλιγμενο;

Ναι σε σακούλα στρώμα 1.60Χ2.00; τα στρώματα αν τα τυλίξεις εγώ ξέρω χαλάνε. Τα υπόλοιπα μαγαζιά τα έχουν κανονικά όπως τα φτιάχνουν τα εργοστάσια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

34 λεπτά πριν, johnyboy είπε

εγώ το πήρα πέρσι από βιοτεχνία και μου το έφεραν σε ειδικό κάλυμμα όχι σε ναυλον. 

τι καλλυμα ; διπλωμενο ; δν καταλαβα τι λες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vairass είπε

τι καλλυμα ; διπλωμενο ; δν καταλαβα τι λες ...

χοντρό πλαστικό με τρύπες για να αεριζεται το στρώμα και μου είπαν να το κρατήσω αν θελήσω να το φυλαξω εκεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, johnyboy είπε

χοντρό πλαστικό με τρύπες για να αεριζεται το στρώμα και μου είπαν να το κρατήσω αν θελήσω να το φυλαξω εκεί 

αλλη περιπτωση η δικια σου...εδω μιλαμε το ΙΚΕΑ τα δινει τυλιγμενα, εχω την εντυπωση οτι χαλαει το στρωμα ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μαξιλάρι τι θα παίρνανε ? στην Ελλάδα στο πατρικό μου έχω με memory foam και ενώ στην αρχή ήταν δύσκολο να το συνηθίσω μετά το λάτρεψα γιατί είναι φοβερό. υπάρχει κάτι καλύτερο, πχ με πούπουλα? 

Επεξ/σία από johnyboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα στην παρεα. Εχει καποιος αποψη για sealy ? Δοκιμασα το sealy lavish που ανεφερε ενας φιλος και εντυπωσιαστηκα. Αν εχετε προτασεις για στρωμα 2χ160 μεχρι 900 ευρω δεκτες.

https://dreamelectric.gr/proionta-2/στρωματα_104/στρωμα-sealy-195x200-lavish-plush-premium-detail

Επεξ/σία από prince_21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 21/03/2018 στις 1:56 ΜΜ, eidikos33 είπε

μεσα ομως εχει και ενα ξυλο αλλο στο μερος της ταυλας,γενικα ο καθενας λεει τον δικο του τροπο μετρησης σε οσους πηγα για να αγορασω

μετρας απο την μεσα μερια στο περιπου ...εμενα ειναι 1.55 και πηρα 1,60  μπαινει κανονικα μη φοβασαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...