Προς το περιεχόμενο

Λογαριασμός internet on the go με σύνδεση 1000 ευρώ τι να κάνω;


Demon13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το θεμα ειναι οτι έκανε καταχρηση και οχι χρήση, ολα τα υπολοιπα ειναι φαμφαρολογίες...

Οι καταχρήσεις πληρώνονται, είτε ειναι σε ρεύμα, ειτε σε νερό (μιας και μπλέξατε τα αγαθά κοινης ωφελειας), είτε σε φαί, ειτε σε ποτό είτε σε mobile internet (που μπορεις να ζήσεις και χωρις αυτό εν πασει περιπτώση)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αφου δεν εχει προσωπικη ευθυνη οπως ισχυριζονται μερικοι εδω περα ας μην πληρωσει και σε κανενα εξαμηνο που θα τον περνουν τηλεφωνα απο δικηγορικα γραφεια και θα ερχονται τα εξώδικα να δω την μαγκια σας.Και οταν φτασει στο δικαστήριο να παει να πει οτι κατεβαζε torrent να δουμε εκει τι θα γινει.Οπως εχουν υποχρεωσεις το κρατος και οι εταιρείες ετσι εχουν και οι καταναλωτες , απο την στιγμή που εβαλε την υπογραφη του σε συμβόλαιο η cosmote δεν εχει καμια ευθύνη και ουτε ειναι υποχρεωμένη να ξερει ποσα σου περισευουν ωστε να στο κοβει στα 100-200 ευρώ. Αμα δεν σας αρεσει η τιμολογιακή πολιτική της καθε εταιρείας απλα δεν αγοράζετε απο αυτην..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι οτι έκανα καταχρηση και οχι χρήση, ολα τα υπολοιπα ειναι φαμφαρολογίες...

Οι καταχρήσεις πληρώνονται, είτε ειναι σε ρεύμα, ειτε σε νερό (μιας και μπλέξατε τα αγαθά κοινης ωφελειας), είτε σε φαί, ειτε σε ποτό είτε σε mobile internet (που μπορεις να ζήσεις και χωρις αυτό εν πασει περιπτώση)...

 

Πού ζήτε ρε παιδιά ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ η χρήση πάνω απο 10GB internet? πλάκα με κάνετε απλά δεν έχετε ιδέα απο μεγέθη μου φένεται ...

 

κατεβάστε ενα networkmonitoring software να δείτε πόσα giga "καταναλώνετε" τον μήνα.....  και μετά μιλάμε...

 

το θέμα ειναι οτι ο ΟΤΕ (αλλά και οι άλλοι ISP δεν λέω) έχουν πακέτα και τιμές προ χριστού με ψιλά γράμματα και τσιριμονιές ειδικά φτιαγμένες για να καταχραζοντε τα χρήματα του κόσμου...

 

αυτό ειναι το θέμα... δεν γίνετε στην ελλάδα του 2014 κάποιος να πληρώνει 1000€ για ιντερνετ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΑΝΕ τι μπορεί να έκανε (σιγά και την ταχύτητα που έιχε) κατέβαζε μια ταινία και έβλεπε και μια παράλληλα για κάθε μερα;;; αυτό εκανε ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ τι άλλο θα μπορούσε να κάνει (λαμβάνοντας υπόψιν και το γελοίο bandwidth ) αυτό θελετε να πείτε ότι καλώς χρεώθηκε 1000€ μου φένεται ανέκδοτα σας αρέσει να λέτε όλοι σας... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βρίσκω καλή τη λύση που του πρότειναν πάντως (νομίζω του κόβουν τα 200€ και βάζει δόσεις τα υπόλοιπα). Αν πιστεύει ότι μπορεί να κερδίσει κάτι περισσότερο αν το κυνηγήσει δικαστικά εννοείται ας το κάνει.

 

Επίσης, συνεχίζω να διαφωνώ ότι το mobile Internet, το netflix, το youtube και τα torrents είναι κοινωνικά αγαθά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν εχει προσωπικη ευθυνη οπως ισχυριζονται μερικοι εδω περα ας μην πληρωσει και σε κανενα εξαμηνο που θα τον περνουν τηλεφωνα απο δικηγορικα γραφεια και θα ερχονται τα εξώδικα να δω την μαγκια σας.Και οταν φτασει στο δικαστήριο να παει να πει οτι κατεβαζε torrent να δουμε εκει τι θα γινει.Οπως εχουν υποχρεωσεις το κρατος και οι εταιρείες ετσι εχουν και οι καταναλωτες , απο την στιγμή που εβαλε την υπογραφη του σε συμβόλαιο η cosmote δεν εχει καμια ευθύνη και ουτε ειναι υποχρεωμένη να ξερει ποσα σου περισευουν ωστε να στο κοβει στα 100-200 ευρώ. Αμα δεν σας αρεσει η τιμολογιακή πολιτική της καθε εταιρείας απλα δεν αγοράζετε απο αυτην..

θα πάνε στα δικαστήρια και θα δικαιωθεί σαφέστατα.  συνέβει και με έναν φίλο μου με τα κινητά τηλέφωνα... 

Εγώ βρίσκω καλή τη λύση που του πρότειναν πάντως (νομίζω του κόβουν τα 200€ και βάζει δόσεις τα υπόλοιπα). Αν πιστεύει ότι μπορεί να κερδίσει κάτι περισσότερο αν το κυνηγήσει δικαστικά εννοείται ας το κάνει.

 

Επίσης, συνεχίζω να διαφωνώ ότι το mobile Internet, το netflix, το youtube και τα torrents είναι κοινωνικά αγαθά

στέλνει γράμμα στα κεντρικά του ΟΤΕ και τους τα λέει ωραία και καλά αν μετά αυτοί δεν νιώσουν απλά πάει το θέμα (μαζί με τον συνήγορο του καταναλωτή) στα δικαστήρια δικαιώνεται και τελειώνει η υπόθεση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πάνε στα δικαστήρια και θα δικαιωθεί σαφέστατα.  συνέβει και με έναν φίλο μου με τα κινητά τηλέφωνα... 

στέλνει γράμμα στα κεντρικά του ΟΤΕ και τους τα λέει ωραία και καλά αν μετά αυτοί δεν νιώσουν απλά πάει το θέμα (μαζί με τον συνήγορο του καταναλωτή) στα δικαστήρια δικαιώνεται και τελειώνει η υπόθεση. 

 

θα παει στα δικαστήρια και θα πει ο οτε κυριε κατεβασες 50 γιγα ΤΑΙΝΙΕΣ απο τορρεντ... θα αθωωθεί... βεβαια... χαρα που θα κάνουν οι εταιρείες πνευματικών δικαιωμάτων να δεις μετα την αθθωση του για τα 1000€...

 

 

Πού ζήτε ρε παιδιά ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ η χρήση πάνω απο 10GB internet? πλάκα με κάνετε απλά δεν έχετε ιδέα απο μεγέθη μου φένεται ...

 

κατεβάστε ενα networkmonitoring software να δείτε πόσα giga "καταναλώνετε" τον μήνα.....  και μετά μιλάμε...

 

το θέμα ειναι οτι ο ΟΤΕ (αλλά και οι άλλοι ISP δεν λέω) έχουν πακέτα και τιμές προ χριστού με ψιλά γράμματα και τσιριμονιές ειδικά φτιαγμένες για να καταχραζοντε τα χρήματα του κόσμου...

 

αυτό ειναι το θέμα... δεν γίνετε στην ελλάδα του 2014 κάποιος να πληρώνει 1000€ για ιντερνετ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΑΝΕ τι μπορεί να έκανε (σιγά και την ταχύτητα που έιχε) κατέβαζε μια ταινία και έβλεπε και μια παράλληλα για κάθε μερα;;; αυτό εκανε ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ τι άλλο θα μπορούσε να κάνει (λαμβάνοντας υπόψιν και το γελοίο bandwidth ) αυτό θελετε να πείτε ότι καλώς χρεώθηκε 1000€ μου φένεται ανέκδοτα σας αρέσει να λέτε όλοι σας... 

 

 

ωραια, αρα έτσι όπως τα λες μιλαω και εγω στο κινητο αντι για 1500 λεπτα που εχω 43000 λεπτα που εχει ενας μήνας και τους λεω δε σας πληρώνω γιατι ειστε ακριβοί, ειναι απαραδεκτο κοκ...

 

Κατι δεν εχεις καταλάβει καλα... Στο κατω κατω οποιος διαφωνεί με τις χρεώσεις δεν υπογραφει το συμβόλαιο και βρισκει εναλλακτικό τρόπος πρόσβασης στην απαιτούμενη υπηρεσία.. Ας εβαζε δορυφορικό ή δε ξερω εγω τι...

Εχω και εγω στικακι με 4-5 γίγα για οταν ειμαι καθοδον και μονο μια φορα έφτασα το όριο και ΜΠΛΟΚΑΡΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ μιας και εχει αυτην την επιλογή μεσα στο software του...πιστεψε με για να μπλοκάρει θελησε πολύ σερφάρισμα και λιωσιμο στο youtube για >10 ημέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αν υπάρχει κάποιος δικηγόρος στο site ας συμβουλέψει τον ts τι πρέπε να κάνει το ξέρω τεραστια μαλακια έκανε και κλπ κλπ... αλλα κρίμα είναι τόσα λεφτά για ένα internet που κανονικά θα έπρεπε να είναι και αυτό απεριόριστο με το ανάλογο κόστος βεβαια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παει στα δικαστήρια και θα πει ο οτε κυριε κατεβασες 50 γιγα ΤΑΙΝΙΕΣ απο τορρεντ... θα αθωωθεί... βεβαια... χαρα που θα κάνουν οι εταιρείες πνευματικών δικαιωμάτων να δεις μετα την αθθωση του για τα 1000€...

 

 

 

 

ωραια, αρα έτσι όπως τα λες μιλαω και εγω στο κινητο αντι για 1500 λεπτα που εχω 43000 λεπτα που εχει ενας μήνας και τους λεω δε σας πληρώνω γιατι ειστε ακριβοί, ειναι απαραδεκτο κοκ...

 

Κατι δεν εχεις καταλάβει καλα... Στο κατω κατω οποιος διαφωνεί με τις χρεώσεις δεν υπογραφει το συμβόλαιο και βρισκει εναλλακτικό τρόπος πρόσβασης στην απαιτούμενη υπηρεσία.. Ας εβαζε δορυφορικό ή δε ξερω εγω τι...

Εχω και εγω στικακι με 4-5 γίγα για οταν ειμαι καθοδον και μονο μια φορα έφτασα το όριο και ΜΠΛΟΚΑΡΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ μιας και εχει αυτην την επιλογή μεσα στο software του...πιστεψε με για να μπλοκάρει θελησε πολύ σερφάρισμα και λιωσιμο στο youtube για >10 ημέρες...

η vodafone σε μεταφέρει στο επόμενο πακέτο αν μιλήσεις παραπάνω δεν σου χρεώνουν την μάνα τους και τον πατέρα τους . δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλοι αν και το παράδειγμά δεν έχει σχέση με την ιστορία του TS πιο συγγενές θα ήταν αν

 

ενώ όλοι δίνουν 1500 λεπτά σε συμβόλαιο ή πακέτο με πχ ~30€  εσύ βρήκες κάποιον που σου δίνει 50λεπτά με 1€ και μετά αν πάς και μιλήσεις 1500 λεπτά θα σου ζητήσει 3000€... αυτό έγινε. 

 

γιατί; γιατι ειναι μεγάλη εταιρία σε μια χώρα που "τα ζώα μου αργά" και μπορεί γιαυτό... ποιος θα κάτσει να ασχοληθεί; αν γινόταν αυτό στην αμερική θα πλήρωνε η εταιρία 1000€ στον TS για ψυχική οδύνη και θα του έκανε και ΄δωρο το internet για ένα χρόνο... 

 

Ευτυχώς όμως κάπου κάπου λειτουργεί και σωστά ο νόμος σε αυτή την χώρα και αν πας απο μόνος σου (δυστυχώς δεν επεμβαίνει αυτόκλητα ούτε υπάρχουν δικηγόροι που να νοιάζονταν για να μηνύουν μόνοι τους τέτοιες εταιρίες)  μάλλον θα βρείς το δίκαιο σου..

 

Απλά κανείς δεν πάει και η εταιρία κάνει τον Κινέζο γιατι βγαίνει καλό χαρτζιλίκι έτσι στα μουλωχτά... κάτι σαν ομερτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ολη φαση μου θυμιζει νοοτροπια πεζου που θελει να περασει απεναντι το πεζοδρομιο.

Κοιταει δεξια αριστερα , ξερει οτι δεν μπορει να καταλαβει την κινηση των αυτοκινητων , την σχετικη τους ταχυτητα κλπ κλπ επιστημονικα κριτηρια..και σου λεει ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ και το αυτοκινητο/α ΘΑ ΠΡΟΝΟΗΣΟΥΝ να μην με χτυπησουν !! 

 

Δηλαδη εναποθετει την επιβιωση του στην κριση και στα χερια του αλλου.

 

Ετσι και ο φιλος που εκανε ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ της συνδεσης.. σου λεει εγω θα κανω την ζωη μου (=torrents) και ας ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ο οτε να με προφυλαξει απο την καταχρηση και την εξτρα χρεωση.

Δηλαδη δεν εκανε στον εαυτο του ερωτησεις του στυλ "και αν ξεπερασω το οριο τι γινεται?" "πως ξερω ποτε το ξεπερασα?"

Ουτε καν....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ολη φαση μου θυμιζει νοοτροπια πεζου που θελει να περασει απεναντι το πεζοδρομιο.

Κοιταει δεξια αριστερα , ξερει οτι δεν μπορει να καταλαβει την κινηση των αυτοκινητων , την σχετικη τους ταχυτητα κλπ κλπ επιστημονικα κριτηρια..και σου λεει ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ και το αυτοκινητο/α ΘΑ ΠΡΟΝΟΗΣΟΥΝ να μην με χτυπησουν !! 

 

Δηλαδη εναποθετει την επιβιωση του στην κριση και στα χερια του αλλου.

 

Ετσι και ο φιλος που εκανε ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ της συνδεσης.. σου λεει εγω θα κανω την ζωη μου (=torrents) και ας ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ο οτε να με προφυλαξει απο την καταχρηση και την εξτρα χρεωση.

Δηλαδη δεν εκανε στον εαυτο του ερωτησεις του στυλ "και αν ξεπερασω το οριο τι γινεται?" "πως ξερω ποτε το ξεπερασα?"

Ουτε καν....

Καμιά σχέση φίλε μου το παράδειγμά σου .... 

 

Αυτό που έγινε ειναι το εξής μια γριούλα πήγε να περάσει την διασταύρωση ζέβρα (όπου οι πεζοί έχουν προτεραιότητα ασχέτως της ταχύτητας των διερχόμενων οχημάτων - που υποτίθεται πρέπει να είναι νόμιμη 50 χλμ δηλαδή- "όπως τα δικαιώματα του καταναλωτή και του πολίτη γενικά που κανείς δεν τα δίνει σημασία..") απλά οι έλληνες οδηγοί στο ελλάντα αδιαφορούν για αυτόν τον κανόνα και δεν δίνουν προτεραιότητα και οι πεζοί αδιαφορώντας για τα δικαιώματα τους το αποδέχονται... (αμάξι ειναι πως θα περιμένω... "εταιρία ειναι πως θα έχει δίκαιο")

 

πάει λοιπόν η γιαγιάκα να περάσει τον δρόμο όχι επειδή ήξερε ότι έχει δικαίωμα να το κάνει απλά είδε ότι δεν περνάει τίποτα και ξεκίνησε(όπως ο TS δεν ξέρει τα δικαιώματά του αλλά δεν περίμενε να γίνει και κάτι ιδιαίτερα στραβό)  έλα μου ντέ όμως που έρχεται κάποιος με 100+ (συνηθισμένη ταχύτητα για μέσα στην πόλη σε ευθίες στο ελλάντα) κορνάρει κορνάρει να ακούσει η γιαγια (η κόρνα εδώ ειναι τα ψιλά γράμματα στο συμβόλαιο που δεν γνωστοποιηθηκαν στον TS αλλά υπάρχουν)  δεν ακούει η γιαγιά και την χτυπάει!

 

πετάγεστε μετά όλοι εσείς και τις λέτε (επειδή δεν ξέρετε ότι έχει και προτεραιότητα νομίζατε ότι η διασταύρωση ζέβρα ειναι απλά ζωγραφιές του δήμου για το απο που να περνάνε οι πεζοί που σβήστηκαν σιγά σιγά με τα χρόνια.. και όχι σήμανση προτεραιότητας πεζών) 

 

καλά τυφλή εισαι!! και καλά είσαι τυφλή αλλά είσαι και κουφή!! 50 μετρά πριν άρχισε να κορνάρει ο άνθρωπος δεν τον βλέπεις με τι ταχύτητα ήρθε πως να σταματήσει;;;;; θα μας σκοτώσεις και εμάς με τα τρελά που κάνεις παλιογρια...

 

Αυτό έγινε φίλε και πέφτετε όλοι να φάτε την κατσίκα του γείτονα ενώ εδώ η πόλη καίγεται.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ριχτε μια ματια.

Απο http://www.vodafone.co.uk/shop/dongles-and-mobile-wi-fi/

 

Οι χρεωσεις της Vodafone στην Αγγλια και επισης... η χρεωση για επιπλεον χρηση...

Κοιτα να δεις ρε, χρεωνουν £6.50 για καθε επιπλεον 250MB χρησης!

Και επισης δεν εχουν "κόφτη"!

 

Κανε μετατροπη λιρα/ευρω, και πολλαπλασιασμο να δεις τι ποσό βγαινει αν κανεις 40-45 GB χρηση!

 

PW42gtc.png?1

 

Λοιπον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείται ότι ο συγκεκριμένος καταναλωτής δε πρέπει να πληρώσει τίποτα.

απεναντίας πρέπει να κινηθεί νομικά εναντίον της εταιρίας και να ζητήσει αποζημίωση για ψυχική οδύνη,

δεν είναι δυνατόν να στέλνουν τέτοιους λογαριασμούς στους καταναλωτές με αποτέλεσμα να διαταράσσονται οι καλοκαιρινές τους διακοπές.

κανείς δε σέβεται τα δικαιώματα του καταναλωτή.

 

Υ.Γ πο πο αυτοί οι καταναλωτές, όλο δικαιώματα έχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ριχτε μια ματια.

Απο http://www.vodafone.co.uk/shop/dongles-and-mobile-wi-fi/

 

Οι χρεωσεις της Vodafone στην Αγγλια και επισης... η χρεωση για επιπλεον χρηση...

Κοιτα να δεις ρε, χρεωνουν £6.50 για καθε επιπλεον 250MB χρησης!

Και επισης δεν εχουν "κόφτη"!

 

Κανε μετατροπη λιρα/ευρω, και πολλαπλασιασμο να δεις τι ποσό βγαινει αν κανεις 40-45 GB χρηση!

 

PW42gtc.png?1

 

Λοιπον?

λοιπόν τι; σημαίνει κάτι αυτό; και εβγαλες φωτό γιατι; για να δέιξεις κάτι που συμφέρει την θέση σου και να κρυφτούν όλα τα άλλα

 

πάρε απο μένα λινκ http://www.vodafone.co.uk/shop/pay-monthly/internet-costs/για να τα δείς όλα αναλυτικά 

 

τιμή για αυτούς που δεν ειναι regular users και τους γωνστοποιητε αυτό στο κατάστημα (ότι ειναι για αυτούς που δεν μπαίνουν πολύ κτλ) 2€ 50ΜΒ και μετά 10p (12cent) για κάθε MB με πλαφών χρέωση όμως (αυτό υπάρχει σαν ψιλά γράμματα σε συμβόλαιο) δεν πρόκειτε ποτέ να φτάσει 1000€ τα ξέρω γιατί έτυχε και πέρασα απο vodafone στην αγγλία.

 

και επίσης οι χρεώσεις ειναι σε αναλογία με τους μιστούς των άγγλων αλλά και το κόστος κάληψης μιας έκτασης όπως η αγγλια. 

 

και τέλος ποιος είπε ότι η Vodafone ειναι άγγελος πολυεθνική ειναι.... απλά την ανέφερα σε ένα άλλο αντιπαράδειγμα όταν μου είπε κάποιος για 1500 χρόνο ομιλίας...(και το έθιξα επειδή έχω vodafone και ξέρω τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση...)  και γιαυτό θα κάνουμε derail το topic ότι νάναι...

 

τέσπα έτσι για πληροφόρηση αφού το θύξαμε http://www.money.co.uk/broadband/no-contract-broadband.htm

 

http://www.money.co.uk/broadband/adsl-broadband.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The_Colonel, on 02 Aug 2014 - 1:46 PM, said:The_Colonel, on 02 Aug 2014 - 1:46 PM, said:

τιμή για αυτούς που δεν ειναι regular users και τους γωνστοποιητε αυτό στο κατάστημα (ότι ειναι για αυτούς που δεν μπαίνουν πολύ κτλ) 2€ 50ΜΒ και μετά 10p (12cent) για κάθε MB με πλαφών χρέωση όμως (αυτό υπάρχει σαν ψιλά γράμματα σε συμβόλαιο) δεν πρόκειτε ποτέ να φτάσει 1000€ τα ξέρω γιατί έτυχε και πέρασα απο vodafone στην αγγλία.

 

Θα μας τρελανεις ρε φιλε?

 

Το καταστημα γνωστοποιει στον πελατη ορους και προυποθεσεις χρησης, ή ο πελάτης πρεπει να γνωστοποιησει στο καταστημα... τι στο διαολο θελει, προκειμενου να εξυπηρετηθει?

 

Και εσυ που το ξερεις τι κανουν οι πωλητες της Vodafone στα καταστηματα της Αγγλιας? Εισαι μπροστά?

 

Ειδες επισης τι ωραια ενημερωνεσαι απο το Internet για τις τιμες?

Χωρις να εχεις κανεναν πωλητή καταστηματος αναγκη...

 

Επισης... η Cosmote δεν εχει/ειχε πασο για 1 ημερα με 1 ευρω και απεριοριστη χρηση?

 

Και τελος... υπαρχει και το καρτο-Internet διαολε, παρε αυτο και οχι το συμβολαιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...