Προς το περιεχόμενο

Απεχθές έγκλημα σε σκυλάκι στην εύβοια


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 550
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΟΚ... όντως άσχημο/φρικιαστικό κτλ αυτό που κάνανε στο σκυλί. Αναίτιο και βάρβαρο. Συμφωνώ και εγώ ότι πρόκειται για αρρωστημένες (με την σημερινή έννοια της υγείας) πράξεις. 

 

 

Όμως, ποιο αρρωστημένες και επικίνδυνες θεωρώ δηλώσεις για θάνατο ανηλίκων, π.χ.:

 

 

μια ευχη απο μενα μονο  , ο πιτσιρικας να πεθανει ευχομαι , αυτο μονο ..

 

 

Η ευχή για θάνατο ανηλίκων (με όποια αιτία και αφορμή) σίγουρα δείχνει άνθρωπο τουλάχιστον άρρωστο και επικίνδυνο. Το ερώτημα είναι όμως, για κάποιος απέναντι στα ζώα είναι όντως σωστός ενώ σε άλλες καταστάσεις αρρωστημένος και πόσο τελικά είναι όντως σωστός απέναντι στα ζώα και δεν τα βασανίζει και αυτά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ερωτημα ειναι ενα !

να ζει κανεις η να μην ζει ? 

η

μαυρα φασολια η κοκκινα ?

 

και ναι το ομολογω , ειμαι αρρωστος και επικινδυνος αν σε δω να καψεις ζωντανο , δεν εχω γιατρεια ! 

 

και ενα αλλο ερωτημα -διαβαζοντας το μηνυμα σου- ξεπροβαλει  απο την γωνια 

.. μπαμιες η φασολακια τελικα ??

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ευχή για θάνατο από μακρυά προέρχεται από κάποια συγκέντρωση αγανάκτησης-οργής και δεν σημαίνει πως εννοείται κυριολεκτικά.

 

Άμα κάθε φορά που το λέγαμε το κάναμε κιόλας(έστω στις περιπτώσεις που υπάρχει η δυνατότητα) δεν θα είχε μείνει αφεντικό ή οδηγός στην χώρα


Τα λόγια με την πράξη απέχουν πολύ. Στα πρώτα, μένουν οι περισσότεροι

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απεναντίας δεν θέλω να πεθάνει ο πιτσιρικάς αλλά να πάει σε φυλακές ανηλίκων όπου θα βρίσκεται με άλλα παιδάκια στο κελί και θα τον πλακώνουν στο ξύλο κάθε μέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο λογαριασμός στο fb που ήταν τα βίντεο έχει κλείσει.

εχει επεμβει εισαγγελεας(το ξερω απο πρωτο χερι) και η διωξη ηλεκρονικου εγγληματος ,ολα εχουν παρει τον δρομο τους

συντομα το κωλαρακι του ανωμαλου ψυχασθενη πιτσιρικα δε θα ειναι πια αγνο ...

ευτυχως τα πραγματα σε αυτον τον τοπο -τουλαχιστον για τα ζωα- πανε προς το καλυτερο ...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαυρε βρηκες λινκ? το ειδες το βιντεο η το εχασες το υπερθεαμα τελικα? που θα μιλησεις και για τρολαρισμα παναθεμα σε

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει επεμβει εισαγγελεας(το ξερω απο πρωτο χερι)

Μπορεις να μας πεις κατι επι αυτου; Δυστηχως οι περισσοτερες "μεγαλες" σελιδες τηρουν σιγη ιχθυος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει επεμβει εισαγγελεας(το ξερω απο πρωτο χερι) και η διωξη ηλεκρονικου εγγληματος ,ολα εχουν παρει τον δρομο τους

συντομα το κωλαρακι του ανωμαλου ψυχασθενη πιτσιρικα δε θα ειναι πια αγνο ...

ευτυχως τα πραγματα σε αυτον τον τοπο -τουλαχιστον για τα ζωα- πανε προς το καλυτερο ...

 

Οκ τότε. Άσε γιατί στην αρχή νόμιζα οτι δεν είχε επέμβει κανένας και σκεφτόμουν να ενημερώσω καμιά φιλοζωική οργάνωση να κάνει καταγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παμε αλλη μια  .. γυναικα εισαγγελεας που μιλαμε καθημερινα μου ειπε ΧΘΕΣ πως απο την πρωτη στιγμη (με βαση τις αναφορες) εχει ενημερωθει  η διωξη ηλεκρονικου εγκληματος , παρακολουθει το προφιλ του ανωμαλου και ΑΥΤΩΝ ΟΛΩΝ  που γραφουν θετικα σχολια απο κατω  (προσεχτε το καλα αυτο που σας λεω)  εχει ασκηθει διωξη απο την εισαγγελια και ολα εχουν παρει τον δρομο τους μην ασχολειστε καν !  το ιδιο ισχυει και με το προφιλ ενος ανωμαλου απο την θεσαλλονικη ο οποιος εφτιαχνε συνεχως σελιδες 'θανατος στα ζωα' κτλ ! τον παρακολουθουσαν χωρις να το ξερει ! εχω ολα τα στοιχεια του, η εισαγγελεας ειναι απο τις καλυτερες, τις πιο αυστηρες αλλα και τις πιο δικαιες στην ελλαδα ..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλα νεα Mau-Maus μακαρι να μαζεψουνε ολους αυτους τους συνανθρωπους μας, σε ενα ομορφο, λιτο και μικρο κελι, με λιγοστο φως και πολυ υγρασια, για να συζητανε με υσηχια τις αρρωστημενες ιδεες τους, διχως να τους ενοχλουν αλλοι. Ειναι το λιγοτερο που μπορουμε και πρεπει να τους προσφερουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ολα τα στοιχεια του, η εισαγγελεας ειναι απο τις καλυτερες, τις πιο αυστηρες αλλα και τις πιο δικαιες στην ελλαδα ..

 

Αν σου έχει δώσει τετοια στοιχεία (χωρίς να πρέπει), δεν είναι και τόσο δίκαια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλα νεα

γι αυτο και ειπα φιλε  ευτυχως καποια πραγματα πανε προς το καλυτερο στην ελλαδα !

κοιτα ,  υπαρχουν ανθρωποι που μπορουν να βαλουν φωτια σε ενα σκυλακι και υπαρχουν και αλλοι που δε μπορουν να ανοιξουν καν το βιντεο  επειδη  δε αντεχουν  να ακουσουν την φωνη του ετσι οπως θα κλαιει !!!

ειλικρινα θα κλαψω αν το ακουσω γι αυτο δε θελω καν να το βαλω !!!

ετσι ειναι η ζωη τι να κανουμε ..  απ ολα -ολους- εχει ο μπαξες ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...