Προς το περιεχόμενο

(TV) Panasonic TX-42A400E....299€


xouzel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 138
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν με απασχολεί, όπως και δεν απασχολεί τον παππού αν ζω ή αν πέθανα...

 

Δεν σε απασχολεί. Τον παππού απασχολεί που μπορεί να μην έχει άλλη λύση και αναγκαστικά θα πληρώσει.

 

Από την άλλη συμφωνώ μαζί σου ότι δεν είναι 2 λεπτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ρώτησαν : πριν λίγο επικοινώνησα και με ενημέρωσαν ότι ΦΥΣΙΚΑ και την ανεβάζουν στο διαμέρισμα.

 

Καλά από media markt εννοείται ότι θα σου πουν έτσι γιατί εδώ που τα λέμε και αυτοί έτσι νομίζουν ότι γίνεται...στην πραγματικότητα όμως υπάρχουν κάτι μεταφορικές που συνεργάζονται "διαμάντια ακατέργαστα"... σου αρχίζουν τα δεν βρίσκω το σπίτι σου (εν έτει 2014) έλα να την πάρεις μόνος σου άμα την θες πριν το ΣΚ, κέρνα με κάνα καφέ για να την κατεβάσω από το φορτηγό κλπ...

 

Μάλλον εξαντλήθηκε, στο σκρουτζ δεν υπάρχει πια αλλά στο site του media υπάρχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να την συντονισουν (δηλ. να πατήσουν το search στα κανάλια) θέλουν 55 ευρώ!!! Ποιος από εμάς έχει πληρώσει τέτοιες υπηρεσίες? ?? Με τα 55 ευρώ παίρνω το blue ray player.

Ελα όμως που η μάνα μου με φωνάζει κάθε τρεις και λίγο να της φτιάξω τα κανάλια. .. Αυτό είναι το target group αυτών των υπηρεσιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εγγύηση παιδιά τι παίζει? 2 χρονάκια? Μου άρεσε περισσότερο η LG που παρεθεσε ενας φίλος, αν περιμένω μέχρι Οκτωβριο (τοτε θα ειναι ετοιμο το καινουριο σαλόνι) πιστεύετε οτι με 300 θα πάρω κάτι κατα πολύ καλύτερο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εγγύηση παιδιά τι παίζει? 2 χρονάκια? Μου άρεσε περισσότερο η LG που παρεθεσε ενας φίλος, αν περιμένω μέχρι Οκτωβριο (τοτε θα ειναι ετοιμο το καινουριο σαλόνι) πιστεύετε οτι με 300 θα πάρω κάτι κατα πολύ καλύτερο??

Κύριος οίδε !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας φωνάξει συγγενή, φίλο, γείτονα...

 

αν δεν έχει τπτ, τότε τα 25 euro είναι το μικρότερο του πρόβλημα...

 

Δεν διαφωνώ με αυτά που λες. Η αδιαφορία που δείχνεις είναι περιττή. Εξάλλου και εσύ όλο και κάποιον συγγενή ή φίλο θα έχεις που λόγω απόστασης/χρόνου δεν μπορείς να βοηθήσεις όταν του προκύπτει τέτοια ανάγκη.

 

Το νόημα του μηνύματος του Παυλίδη(και της όποιας συνέχειας δίνω εγώ) δεν είναι αν έχουμε εμείς ανάγκη αυτή την υπηρεσία ή αν μας απασχολεί για τον Χ άγνωστο παππού. Αλλά το ότι και αυτές οι υπηρεσίες που θα ήταν αδιανόητο για μας να πληρώσουμε για άλλους είναι ανάγκη και σαν υπηρεσία χρήσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν νομίζω ότι αρνήθηκε κάποιος το αυτονόητο, αλλά το να συζητάμε αν είναι πολλά ή όχι τα χρήματα δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι, τα ίδια θα συνεχίζουν να χρεώνουν κι είναι και offtopic...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ας συνεχισουμε με το ζουμι του θεματος....

συγκριτικα με αυτην την τηλεοραση http://www.plaisio.gr/thleoraseis/tv/40-42-intses/Sony-40-KDL-40W605BBAEP.htm

ποια ειναι καλυτερη?

περα του οτι ειναι smart.


επισης αυτη εδω ειναι η ιδια τηλεοραση ?

http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/134072-sony-kdl40w605

γιατι δεν αναφερει τον δορυφορικο δεκτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[off topik]

Αμα θες να ανεβεις εκει σε λεφτα βαλε αλλα 50€ και παρε αυτη SONY KDL-42W705BB

Το απολυτο value for money

[off topik]

 

Αλλα το μαμησαμε τετοια ρωτα σε αυτο το νημα http://www.insomnia.gr/forum/64-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%B5o%CF%81%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/


Εαν εχει κεφι ενας mod ας το καθαρισει/ Splitαρει για να μεινει καθαρο το παρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο skroutz πλέον την έχει από 527 και πάνω παρόλο που στο site του Media markt υπάρχει κανονικά... Το ίδιο και στην electronet....και το public την έχει 299 αλλά λέει εξαντλημένο...πότε έκανε to public ισοφάριση τιμής και δεν το πήρε είδηση κανείς ; Μάλλον στα χαρτιά έγινε...  :D

 

Βρήκα κάποιον σε άλλο φόρουμ που λέει ότι παρέλαβε σήμερα και τον ρώτησα για παραπάνω πληροφορίες κυρίως για το Media player της tv...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εγγύηση παιδιά τι παίζει? 2 χρονάκια?

 

 

Δες μια εδω για εγγυηση Panasonic

Στο skroutz πλέον την έχει από 527 και πάνω παρόλο που στο site του Media markt υπάρχει κανονικά... Το ίδιο και στην electronet....και το public την έχει 299 αλλά λέει εξαντλημένο...πότε έκανε to public ισοφάριση τιμής και δεν το πήρε είδηση κανείς ; Μάλλον στα χαρτιά έγινε...   :D

 

Βρήκα κάποιον σε άλλο φόρουμ που λέει ότι παρέλαβε σήμερα και τον ρώτησα για παραπάνω πληροφορίες κυρίως για το Media player της tv...

 

 

 

Update. Εξωτερικός σκληρός δίσκος 1tb με δική του τροφοδοσία δεν υποστηριζεται.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα σήμερα και την είδα από τα media markt.

ωραία ήταν βασική εκδοση με οπτική έξοδο για ήχο και 2 hdmi πίσω.

Απλό λιτό χειριστήριο βολικό για πιο μεγάλες ηλικίες.

 

Ο ηχος σε ταινία μου φάνηκε αρκετά χαμηλός. Μπορεί να έφταιγε η ταινία..

 

Πήγα με φλασακι NTFS 32gb έπαιξε mkv με DTS αλλά τους ελληνικούς υπότιτλους του έβγαζε κινέζικα...

 

γι'αυτό και στο τέλος δεν την πήρα...

 

δεν νομίζω να έφταιγαν οι ταινίες μου οπότε αν κάποιος την πήρε και διαβάζει του υπότιλους ας το πεί..

(εννοείται υπότιτλους σε ξεχωριστό αρχείο .srt με το ίδιο όνομα όπως to mkv και όχι ενσωματωμένους...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...