Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα 2 φύλλα είναι διαφορετικά εκ φύσεως, οπότε η ισότητα ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ είναι άκυρη κατά τη γνώμη μου(και ρίχνει τις γυναίκες)

Συμφωνώ, μαζί σου κι εγώ. Είναι, όμως, τουλάχιστον υποκριτικό (και τραγελαφικό) να τις βλέπεις να ξεμαλλιάζονται απαιτώντας ισότητα στα πάντα, όταν την ίδια στιγμή θέλουν τον άντρα να πληρώνει στο πρώτο ραντεβού, τον άντρα να είναι ο εισβολέας κτλ, κάτι το οποίο εγώ το μεταφράζω ως "Ισότητα μόνο όπου μας βολεύει".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, μαζί σου κι εγώ. Είναι, όμως, τουλάχιστον υποκριτικό (και τραγελαφικό) να τις βλέπεις να ξεμαλλιάζονται απαιτώντας ισότητα στα πάντα, όταν την ίδια στιγμή θέλουν τον άντρα να πληρώνει στο πρώτο ραντεβού, τον άντρα να είναι ο εισβολέας κτλ, κάτι το οποίο εγώ το μεταφράζω ως "Ισότητα μόνο όπου μας βολεύει".

 

Ε για γυναίκες μιλάμε τι περιμένεις? 

"Τα δικά μας δικά μας και τα δικά σας πάλι δικά μας" :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν νοείται τέτοιο θέμα χωρίς τον πρωτομάστορα τον Άγγελο... (όχι εσένα evo :P)

 

 

Edit:Μέχρι να βρω το βιντεο με πρόλαβε ο πάνος χαχα

 

 

Γαμάτο avatar χαχαχα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaaxxaxaax ευχαριστω , επιστροφη στις γατες (καποτε ειχα παθει κολλημα με τις lolcats :P ) Ωραιος ο Ακαλυπτος ! θα εβαζα κανα Δογγανο αλλα λεω αστο :D :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και περιμενα εγω evoracing και mathsrule να σφαχτουν οπως υποσχεθηκαν (χεχεχε :devil: ) και μπαινω και τι να δω! νέεεεεεεεεεκρα τιποτα! :P :lol:

 

Κάτσε κάτσε του τα έχω μαζεμένα...  :devil: :P

 

Απλά μπήκε ο μπουμπούκος ο Αντωνάκης και είχα όρεξη να τον βρίσω μωρέ... 

 

 

Πάντως δεν νοείται τέτοιο θέμα χωρίς τον πρωτομάστορα τον Άγγελο... (όχι εσένα evo :P)

 

Ααααχ και να ήξερεεεες :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...