Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά σαν πρωτάρης που είμαι μια ακόμα ερώτηση :P. Αμα χρησιμοποιείται η λεξη "γλυκος" (οχι του ΠΑΟΚ) παραπέμπει σε friendzone ή όχι?

 

Είναι άπειρα ουδέτερο! :P το έχω ακούσει και από τις 2 πλευρές οπότε όχι... Άμα θες βοήθεια εδώ είμαστε :D φήμες λένε ότι ο Άγγελος παντρεύεται σε 2 μήνες XD

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι άπειρα ουδέτερο! :P το έχω ακούσει και από τις 2 πλευρές οπότε όχι... Άμα θες βοήθεια εδώ είμαστε :D φήμες λένε ότι ο Άγγελος παντρεύεται σε 2 μήνες XD

Μέχρι και προξενιά κανει το ινσομνια :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι όσον αφορά τα γκομενικά έχω αρχίσει να εφαρμόζω το σύστημα 2-1. Την παίζω μετά από δύο μέρες και μετά ξανά την επόμενη. Αποδίδει μπορώ να πω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι όσον αφορά τα γκομενικά έχω αρχίσει να εφαρμόζω το σύστημα 2-1. Την παίζω μετά από δύο μέρες και μετά ξανά την επόμενη. Αποδίδει μπορώ να πω.

Ως προς τι; :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις οι σχεσεις σας με τις γυναικες πως ειναι? στο ερωτικο κομματι ολα οκ? έχει δυσκολέψει η κατασταση σε συγκριση με παλιότερα 3-4 χρονια πριν ή οχι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα περιμένεις να σου πει πως δεν μανικώνει; όλοι από sirinakis και πάνω φάση θα είναι.

 

Στο Ιντερνετ λέμε σχεδον ολοι την αληθεια .... αμα δεις τα περισσοτερα θρεντ που ανοιγονται και αφορουν προβληματα στις ερωτικες σχέσεις τα οποια δεν θα ελεγες ουτε στην κολλητη σου απεξω θα καταλαβεις το γιατι λεμε ολοι την αληθεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις οι σχεσεις σας με τις γυναικες πως ειναι? στο ερωτικο κομματι ολα οκ? έχει δυσκολέψει η κατασταση σε συγκριση με παλιότερα 3-4 χρονια πριν ή οχι? 

Σχεσεις;Υπαρχει τετοια λεξη;Δεν την γνωριζω εγω.. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hit and run?

Στα 18 που ειμαι,δεν υπαρχει τετοια εκφραση..Το πιο πιθανο ειναι μονο το run επειδη θα με κυνηγανε οι φιλες της οποιασδηποτε γκομενας...Στα θετικα,επειδη ειμαι εγωκεντρικος και νοιαζομαι πιο πολυ για τον εαυτο μου παρα για τους αλλους,εχω μεγαλυτερη περαση για καποιο λογο,με αποτελεσμα να ικανοποιω τις εγωιστικες μου διαθεσεις  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...