Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια για το xiοami λεει οτι θελει φορτιστή 5ν και 2α? ?Εχετε δει κάνεναν ποιοτικο και φθηνό?link plz

πιστευω και με το φορτιστη του κινητου σου μια χαρα θα φορτισει απλως θα κανει πιο πολλες ωρες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πηρα μια απο geekbuying 7200.φορτιζει το 3100 κινητο μου μια φορα ολοκληρη απο 1% στο 100% και μιση ακομα απο 50-100%.

 

ειναι 5000 δλδ περιπου,δε με χαλαει καθολου ομως για τα 10 που εδωσα.αυτη της xiaomi πως τα παει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί καποιος με εμπειρία στις εισαγωγές να μου εξηγήσει πως ενα προιόν που ξεκινάει με 69 RMB =11.24 USD απο την ίδια την ΧΙΑΟΜΙ στην Κίνα   (www.mi.com/en/mipowerbank)  , οπως δειχνει το site της , διαφημίζεται μετά στα 22 USD  ( χωρις ΦΠΑ )  ως ευκαιρία ?   Κάνουν 10 δολλάρια το κέρδος του ενδιάμεσου και τα μεταφορικά ?   Δεν υπάρχει κανένας εξυπνος να φέρει κανα container προιόντα της XIAOMI στον Πειραιά  και να πλημμυρίσει την Ευρώπη ?

 

Το ίδιο και για τις LG μπαταρίες που έχει μέσα το ΧΙΑΟΜΙ , πως γίνεται να ξεκινάνε  4 μπαταρίες + τα ηλεκτρονικα + το κουτι στα 12 δολλαρια ( 3 δολλάρια δηλαδη η LG μπαταρία με δωρο τα ηλεκτρονικα !!! ) και εδω να καταλήγει διπλάσια και τριπλάσια τιμη.

 

επι τη ευκαιρία τώρα που το έψαξα ...   To banggood εχει 17.71  USD την μεγάλη  ΧΙΑΟΜΙ σήμερα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εκανα εχθες την παραγελια με τon power bank που προτεινε ο τς και τους εστειλα μυνημα για το ποτε θα ερθει και σημερα μυ απαντησαν αυτο?

Thanks for your email.
 
Glad to hear that you would like to buy our 14000mah external battery. Sorry that we can only ship to American mainland. You can but it from Aliexpress.com. They offers the service to ship packages worldwide. Hope for your understanding.
 
τι ειναι αυτο ? :o
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

επι τη ευκαιρία τώρα που το έψαξα ...   To banggood εχει 17.71  USD την μεγάλη  ΧΙΑΟΜΙ σήμερα ...

δολάρια ή ευρώ?

γιατί εσύ γράφεις δολάρια αλλά στο site που μπήκα μόλις τώρα είναι 17.71 σε ευρώ.

εκτός αν υπάρχει και κάποιο κουπόνι για επιπλέον έκπτωση, το οποίο καλό θα ήταν να  το πεις και σε εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εκανα εχθες την παραγελια με τon power bank που προτεινε ο τς και τους εστειλα μυνημα για το ποτε θα ερθει και σημερα μυ απαντησαν αυτο?

Thanks for your email.

 

Glad to hear that you would like to buy our 14000mah external battery. Sorry that we can only ship to American mainland. You can but it from Aliexpress.com. They offers the service to ship packages worldwide. Hope for your understanding.

 

τι ειναι αυτο ? :o

Μη μου λες τέτοια και τρέχουμε.. Εγώ παρήγγειλα πριν 10 μέρες από geekbuying και μου έδωσαν ένα tracking number κανονικά που εμφανίζει την πορεία της παραγγελίας. Είναι αυτό RS138798565NL και όπως δείχνει στο 17track.net έχει φτάσει Ελλάδα. Λετε να παίζει τίποτα περίεργο;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και το δεύτερο δικό μου εχθές από merimobiles.

 

Έστειλαν χρυσό (ενώ είχα παραγγείλει ασημένιο, αλλά δε με πειράζει) και αυτή τη φορά ήταν μέσα στην αυθεντική συσκευασία της xiaomi και όχι μέσα σε ένα πλαστικό κουτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μου λες τέτοια και τρέχουμε.. Εγώ παρήγγειλα πριν 10 μέρες από geekbuying και μου έδωσαν ένα tracking number κανονικά που εμφανίζει την πορεία της παραγγελίας. Είναι αυτό RS138798565NL και όπως δείχνει στο 17track.net έχει φτάσει Ελλάδα. Λετε να παίζει τίποτα περίεργο;

 

To trucking number το ζητησε1 εσυ;-και εάν ναι μετα σπο ποσες μέρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί καποιος με εμπειρία στις εισαγωγές να μου εξηγήσει πως ενα προιόν που ξεκινάει με 69 RMB =11.24 USD απο την ίδια την ΧΙΑΟΜΙ στην Κίνα   (www.mi.com/en/mipowerbank)  , οπως δειχνει το site της , διαφημίζεται μετά στα 22 USD  ( χωρις ΦΠΑ )  ως ευκαιρία ?   Κάνουν 10 δολλάρια το κέρδος του ενδιάμεσου και τα μεταφορικά ?   Δεν υπάρχει κανένας εξυπνος να φέρει κανα container προιόντα της XIAOMI στον Πειραιά  και να πλημμυρίσει την Ευρώπη ?

 

Το ίδιο και για τις LG μπαταρίες που έχει μέσα το ΧΙΑΟΜΙ , πως γίνεται να ξεκινάνε  4 μπαταρίες + τα ηλεκτρονικα + το κουτι στα 12 δολλαρια ( 3 δολλάρια δηλαδη η LG μπαταρία με δωρο τα ηλεκτρονικα !!! ) και εδω να καταλήγει διπλάσια και τριπλάσια τιμη.

 

επι τη ευκαιρία τώρα που το έψαξα ...   To banggood εχει 17.71  USD την μεγάλη  ΧΙΑΟΜΙ σήμερα ...

Πόσο να είχε δηλαδή? Εμένα φυσιολογική μου φαίνεται η τιμή. Αν τα έφερνες εδώ μαζικά θα βγαίνανε πιο ακριβά με τα μεταφορικά, φόρους, τελωνεία κλπ. Αν έβαζες και το κέρδος σου θα έφτανε άνετα κανένα 40άρι ευρώ. Δες πόσο πουλάνε τα κινέζικα κινητά ή τάμπλετ και θα καταλάβεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως αυτή εδώ η μπαταρία σας θυμίζει κάτι???

http://www.e-shop.gr/adata-pv110-10400mah-power-bank-pink-p-TEL.017946

Λέω μήπως....(Η μόνη διαφορά είναι η μία επιπλέον θύρα USB)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To trucking number το ζητησε1 εσυ;-και εάν ναι μετα σπο ποσες μέρες;

 

Οχι απλα τους ζητησα να με διαβεβαιωσουν πως θα αποσταλει το προιον και δε θα εχω προβληματα. Μετα απο 3 μερες που εκανα την παραγγελια εγινε shipped και μου εδωσαν το tracking ID

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...