Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είναι αυθεντικό;

 

τους έστειλα email και μου απάντησαν ότι είναι 100% αυθεντικό.

 

Ποιο κάτω παραθέτω το email που μου έστειλαν:

 
Dear customer,
 
Thanks for your letter and sorry for late reply.
The item XIAOMI 5200mAh Power Bank is 100% original, it's made from xiaomi company which has anti-fake label.
Please trust us, friend, we won't cheat customers and our products are original.
Your order was packaged and we'll arrange shipment on Monday, we didn't work on weekends.
 
Thanks for your attention.   :)
 
Kind regards,
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το παρήγγειλα από vickmall και το περιμένω με αγωνία γιατί με το xperia T είμαι περισσότερη ώρα δίπλα στην πρίζα παρά το χρησιμοποιώ παραγωγικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που το ψαχνω.. εχει χειροτερες κριτικες και απο το reportspam(που ειναι νεο).. μπερδευτηκα λιγο η αληθεια ειναι...

 

Πάντως εγώ πρώτη φορά παραγγέλλω από reportspam. Τους βρήκα μετά από αναζήτηση στο διαδίκτυο.

 

Δεν μου έχουν στείλει ακόμη το xiaomi power bank 5200 mah και σήμερα μου έστειλαν αυτό το email:

 

Dear customer,
 
Sorry to both you again, but we could not ship the power bank via registered air mail.
We can ship it via DHL  express, so would you like to pay more 12 $ to change the shipping method?
Thanks for your understanding and waiting for your reply.
 
Kind regards,
report me for spam
 
Τους είπα να μου το στείλουν με δωρεάν μεταφορικά όπως το διαφημίζουν διαφορετικά να ακυρώσουν την παραγγελία.

 

Καταλαβαίνεις ότι κάτι δεν πάει καλά με το reportspam ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απαραιτητα με το reportspam. Μερικα μαγαζια εχουν προβλημα στο να στελνουν μπαταριες και κατ επεκταση power banks. Εχει να κανει με τον ελεγχο που περνανε. Το γιατι μερικα μαγαζια στελνουν κανονικα και καποια αλλα οχι δεν το ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vickmall δαγκωτό από μένα. Έχω παραγγείλει από κάμποσα κινεζομάγαζα και την καλύτερη εξυπηρέτηση την έχω λάβει από αυτό.

δεν το χα ξαναδει το ψαχνω τωρα... ;)

 

Πάντως εγώ πρώτη φορά παραγγέλλω από reportspam. Τους βρήκα μετά από αναζήτηση στο διαδίκτυο.

 

Δεν μου έχουν στείλει ακόμη το xiaomi power bank 5200 mah και σήμερα μου έστειλαν αυτό το email:

 

Dear customer,
 
Sorry to both you again, but we could not ship the power bank via registered air mail.
We can ship it via DHL  express, so would you like to pay more 12 $ to change the shipping method?
Thanks for your understanding and waiting for your reply.
 
Kind regards,
report me for spam
 
Τους είπα να μου το στείλουν με δωρεάν μεταφορικά όπως το διαφημίζουν διαφορετικά να ακυρώσουν την παραγγελία.

 

Καταλαβαίνεις ότι κάτι δεν πάει καλά με το reportspam ...

αυτο με τις μπαταριες το χουν οντος πολλοι κινεζοι προβλημα με το ταχυδρομιο τους.. δε φταιει το reportspam..

βεβαια απ την αλλη στο banggood εχει μια επιλογη που λεει "Netherland Direct Mail (Untracked)" ξερει κανεις τι ακριβως ειναι?

γτ αν ειναι εμπιστη αποθηκη τοτε κομπλε... σε μια βδομαδα εδω και χωρις (λογικα) προβλημα με τελωνειο και μπαταριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι ενδιαφέρεστε για την 5200,έχετε δει τις διαφορές τιμών στα καταστήματα που αναφέρετε (cooli, meri, bang, vickmall);

 

Η 5200 αξίζει μόνο αν τελικά μπορεί να στείλει το cooli που την έχει 7,5 ευρώ. Στις υπόλοιπες περιπτώσεις, χοντρικά, με 50% περισσότερα χρήματα (5 ευρώ) παίρνετε 100% περισσότερη χωρητικότητα.

 

Επίσης, έχετε δει τις διαφορές στις διαστάσεις; μόνο στο πλάτος έχουν 2 εκατοστά. Οι υπόλοιπες διαστάσεις είναι ίδιες, δεν νομίζω ότι αλλάζει ιδιαίτερα ο βαθμός φορητότητας για να θυσιαστεί τόση χωρητικότητα σε συνάρτηση με την δυσανάλογη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...