Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κ εμενα απο ευρωπαικο dx αυθεντικο μεσω κωδικου αλλα σε χαρτινη συσκευασια κ μου επεστρεψαν τα χρημματα για μια θηκη που ειχα παραγγελει μαζι κ δεν την εστειλαν.μου εδωσαν κ 5$ κουπονι μαζι.σκεφτομαι κ για δευτερο με 2 θηκες γιατι αποτι βλεπω θα γρατζουνιεται ευκολα.ειναι οντως λιγο βαρυ για μεταφορα αλλα αφου θα μου φορτιζει πληρως το ταμπλετ μου με 8000 κ μεχρι καποιο σημειο το κινητο 2500 τα σπαει.σε αυτα θα κανω κ την δοκιμη οταν μπορεσω

Εγώ από Αμερικανικο....Είχα μια υποψία ότι το Ευρωπαϊκό θα το είχε σε χάρτινη....υπόψη πως τα χρώματα από τις θήκες ειναι ελάχιστα πιο έντονα στο μάτι από ότι στη φωτογραφία...πάντως τέλειο το πορτοκαλί...και η ποιότητα της σιλικονης πολυ καλή,θύμιζει λίγο υφή βελουδου....

 

Τελικά ρε παιδιά από που συμφέρει να πάρουμε; έχω μπερδευτεί

 

Όλα τα μαγαζιά την έχουν παρόμοια τιμή,από προσωπική εμπειρία προτείνω dx

 

Πόσες μέρες κάνει να έρθει από το ευρωπαϊκό dx?

Από Αμερικανικό πήρε περίπου 22 μέρες.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω ένα κουπόνι $8 από DX EU direct για συνολική παραγγελία $50 επειδή γράφτηκα στο newsletter.


 


Όποιος θέλει μπορεί να το χρησιμοποιήσει για να παραγγείλει το power bank ή ότι άλλο χρειάζεται . Γράφτηκα στις 26/7/2014 και μου είπαν ότι ισχύει για ένα μήνα.


 


Dear Customers,


 


Thank you for subscribing to the EU Direct newsletter!


Now you will receive the best online deals around, without even searching. Stay tuned for the best deals at DX - EU Direct!


Please share with your friends and family to join up now to receive a $8 coupon for free.


 


We would like share our service with you as well as offer you a free coupon:


Coupon Code: EUDWIN


Amount: $8


Minimum Order Value: $50


Period: 1 month


Use Time: 1


 


Ø  Free Express Delivery by PostNL, ships will arrive in 5-8 business days


Ø  Free On Time Tracking from China to EU(24 countries)


Ø  Exclusive SCM team in china for EU Direct


Ø  Exclusive CEUtomer Service team for EU Direct


Ø  Exclusive Product Management for EU Direct


Ø  Multi channels to collect EU customer's service requirements and products request


 


If you have any questions please feel free to contact us by:


-customer service


-EU Direct Forum


-email: EU-direct@email.dx.com


 


Enjoy Your Shopping with EU Direct!!!!


 


Best Regards,


EU Direct


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο dx ευρωπαικο πηρα παιδια αλλα μην νομιζετε οτι θα ερθει κ πολυ γρηγορα.βέβαια επεσα κ στο 15αυγουστο αλλα απο 23 ιουλιου εκανα 1 παραγγελια που εσπασε στα 2 πακετα το ενα ηρθε 13 κ το αλλο αλλα με την μπαταρια ηρθε 19.οποτε υπολογιζεται 20-25 μερες.

τουκαχιστον ειναι αυθεντικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το βλέπω να αναφέρεται,το ότι η xiaomi ή οποιαδήποτε άλλη εταιρεία σας έχει κάνει να παίρνετε θήκη (όσο κι αν κάνει) για να προστατεύσετε από γρατζουνιές το powerbank των 15 ευρώ,μόνο σε μένα φαίνεται υπερβολικό; Θεωρώ ότι είναι ο ορισμός της τεχνητής ανάγκης!Περί ορέξεως βέβαια..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επειδή το βλέπω να αναφέρεται,το ότι η xiaomi ή οποιαδήποτε άλλη εταιρεία σας έχει κάνει να παίρνετε θήκη (όσο κι αν κάνει) για να προστατεύσετε από γρατζουνιές το powerbank των 15 ευρώ,μόνο σε μένα φαίνεται υπερβολικό; Θεωρώ ότι είναι ο ορισμός της τεχνητής ανάγκης!Περί ορέξεως βέβαια..

 

 

Προσωπικα σε οτι χρησιμοποιω (απο φορητη κονσόλα μεχρι και την μπαταρια της Xiaomi) αγοραζω και θήκη! :D :D Αν θες να προσεχεις τα πραγματα σου, αγοραζεις...αν εισαι χυμα και δεν σε νοιαζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν εχει φορτισει μενουν σταθερα αναμενα τα λαμπακια;ειχε ενα λαμπακι κ αναβοσβηνε το δευτερο οταν εβαα τον φορτιστη, λετε να επρεπε να το αποφορτισω πρωτα κ μετα να το φορτιζα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν εχει φορτισει μενουν σταθερα αναμενα τα λαμπακια;ειχε ενα λαμπακι κ αναβοσβηνε το δευτερο οταν εβαα τον φορτιστη, λετε να επρεπε να το αποφορτισω πρωτα κ μετα να το φορτιζα;

 

Λενε πως πρεπει την πρωτη φορα να αποφορτιστει (κοινως συνδεσε ενα κινητο να την αδειασει) και να της κανεις μια καλη φορτιση...Κατι οπως με τα κινητα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα εκανα λαθος.δεν πειραζει τι να κανουμε θα κανω 3 καλες κ οτι γινει.17-18ευρω εχει δεν θα σκασω κιολας.σκεφτομαι κ για δευτερο αλλα δεν ξερω αν ειναι να παρω αυτο η το μικρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα εκανα λαθος.δεν πειραζει τι να κανουμε θα κανω 3 καλες κ οτι γινει.17-18ευρω εχει δεν θα σκασω κιολας.σκεφτομαι κ για δευτερο αλλα δεν ξερω αν ειναι να παρω αυτο η το μικρο.

 

Δεν εκανες λαθος, απλα ετσι λενε...Αν χαλαγαν ετσι οι μπαταριες :D.....Αν συγκρινεις μικρο και μεγαλο απο θεμα χρηματων παλι το μεγαλο αξιζει...Μονο μετρο συγκρισης μεταξυ τους ειναι η χωρητικοτητα και η φορητοτητα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχω ένα κουπόνι $8 από DX EU direct για συνολική παραγγελία $50 επειδή γράφτηκα στο newsletter.

 

Όποιος θέλει μπορεί να το χρησιμοποιήσει για να παραγγείλει το power bank ή ότι άλλο χρειάζεται . Γράφτηκα στις 26/7/2014 και μου είπαν ότι ισχύει για ένα μήνα.

 

Dear Customers,

 

Thank you for subscribing to the EU Direct newsletter!

Now you will receive the best online deals around, without even searching. Stay tuned for the best deals at DX - EU Direct!

Please share with your friends and family to join up now to receive a $8 coupon for free.

 

We would like share our service with you as well as offer you a free coupon:

Coupon Code: EUDWIN

Amount: $8

Minimum Order Value: $50

Period: 1 month

Use Time: 1

 

Ø  Free Express Delivery by PostNL, ships will arrive in 5-8 business days

Ø  Free On Time Tracking from China to EU(24 countries)

Ø  Exclusive SCM team in china for EU Direct

Ø  Exclusive CEUtomer Service team for EU Direct

Ø  Exclusive Product Management for EU Direct

Ø  Multi channels to collect EU customer's service requirements and products request

 

If you have any questions please feel free to contact us by:

-customer service

-EU Direct Forum

-email: EU-direct@email.dx.com

 

Enjoy Your Shopping with EU Direct!!!!

 

Best Regards,

EU Direct

 

 

Αυτό το κουπόνι είναι μόνο για παραγγελία από το ευρωπαικό dx?

 

Μόλις το κοίταξα και είναι μόνο για το DX EU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αυτο το κουπονι το αγορασα κ εγω παρεα με κατι αλλα που ηθελα να παρω.οντως ποιο συμφερον ειναι το μεγαλο αλλα ειναι μεγαλο οπως κ να το κανουμε.

θα με βολεψει οταν κουβαλαω τσαντα πλατης αλλα για καθε μερα νομιζω το αλλο ειναι ποιο βολικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ρε παιδιά από που συμφέρει να πάρουμε; έχω μπερδευτεί

 

14.7927 EUR :P

 

Original XIAOMI 5V 2A 10400mAh Power Bank στα $19,59 με το κουπονακι acc75a απο banggood.com

Original XIAOMI 5V 1.5A 5200mAh Power Bank στα $13,69 με το ιδιο κουπονι!!

 

thank me later... ;) ;)

 

εγω τσιμπησα μια μεσω "Netherland Direct Mail (Untracked) - €0.00 (3-7 business days)"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζω το κουπονάκι  acc75a στο banggood.com και μου αφαιρεί 3$

 

Έκανες δύο διαφορετικές παραγγελίες για να έχεις την έκπτωση και στο άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το πηρα απο banggood (Original XIAOMI 5V 2A 10400mAh)

Εχθες Σαββατο το εκανα παραγγελια, σημερα εγινε shipping και πηρα και tracking number

για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...