Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 6 θα παρουσιαστεί στις 9 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και αυτό το κλισέ πάντως ότι ο άλλος μοστράρει το iphone στην καφετέρια ρε παιδιά , αφήστε το

Και λοιπόν , χέστηκα, το έχω ξεπεράσει. Οι περισσότεροι αν θέλουν μπορούν να πάρουν ένα iphone με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Δεν πρόκειται και για Λαμποργκίνι.

Απλά όσοι το βρίσκετε καγκουριά, απλώς αγνοήστε το. Η καλύτερη αντίδραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό το κλισέ πάντως ότι ο άλλος μοστράρει το iphone στην καφετέρια ρε παιδιά , αφήστε το

Και λοιπόν , χέστηκα, το έχω ξεπεράσει. Οι περισσότεροι αν θέλουν μπορούν να πάρουν ένα iphone με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Δεν πρόκειται και για Λαμποργκίνι.

Απλά όσοι το βρίσκετε καγκουριά, απλώς αγνοήστε το. Η καλύτερη αντίδραση.

Εμεις φταιμε που δεν τα κρυβουμε. Δεν πρεπει να τα βγαζουμε πανω στο τραπεζι, τι πραγματα ειναι αυτα? Καποιοι ταραζονται και με το δικιο τους!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σύμφωνα με τα περισσότερα forum τεχνολογίας όλοι περιμένουν το the next big thing... την ανεπανάληπτη ναυαρχίδα της Samsung... το Note 4 (αν και η Samsung μας έχει μπερδέψει με τόσες ναυαρχίδες). Τα αποτελέσματα στο Google Search δείχνουν κάτι εντελώς διαφορετικό. Μάλλον είναι πολλές οι χαζογκόμενες που πουλάνε "πουλ μουρ"...  :P

 

Bv5v8sECIAAltGn.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα να δω τι θα λένε όλοι οι Appleαδες που τόσο καιρό μας κοροϊδεύουν για τις παντόφλες των 5.5' που έχουμε για να μην βγάζουμε τα μάτια μας διαβάζοντας ή γράφοντας ένα email και browsing που οι 4.0' είναι το ποιο απόλυτα ιδανικό μέγεθος για κινητό!

90% change να το σβήσει ο paredwse....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και τώρα να δω τι θα λένε όλοι οι Appleαδες που τόσο καιρό μας κοροϊδεύουν για τις παντόφλες των 5.5' που έχουμε για να μην βγάζουμε τα μάτια μας διαβάζοντας ή γράφοντας ένα email και browsing που οι 4.0' είναι το ποιο απόλυτα ιδανικό μέγεθος για κινητό!

90% change να το σβήσει ο paredwse....

Είναι τέτοια η "αγανάκτηση" σας, που ακόμη δεν έχετε μάθει ποια μηνύματα διαγράφονται. Ελπίζω τουλάχιστον στην κανονική σας ζωή να συζητάτε και να φέρεστε καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τέτοια η "αγανάκτηση" σας, που ακόμη δεν έχετε μάθει ποια μηνύματα διαγράφονται. Ελπίζω τουλάχιστον στην κανονική σας ζωή να συζητάτε και να φέρεστε καλύτερα...

Αν δεν κάνω λάθος έχω γράψει post με καλύτερη τεκμηρίωση και έχει φάει delete επειδή ήταν κατά της apple.

Καλύτερα όμως να μην μπούμε σε αυτή τη λογική. Ελπίζω παραπάνω να έγινε αντιληπτό το αστείο μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν δεν κάνω λάθος έχω γράψει post με καλύτερη τεκμηρίωση και έχει φάει delete επειδή ήταν κατά της apple.

Καλύτερα όμως να μην μπούμε σε αυτή τη λογική. Ελπίζω παραπάνω να έγινε αντιληπτό το αστείο μου.

 

Kαι ξαναλέω και το κλείνω εδώ: αν νομίζετε πως ένα μήνυμα διαγράφεται επειδή δεν είναι φιλικό προς την Apple ή επειδή ο mod δεν ξύπνησε καλά, προφανώς δεν βλέπετε καν τι πληκτρολογείτε & δημοσιεύετε κάθε φορά...

 

Αν κάποιος έχει απορίες μπορεί να στείλει PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα ποσο πιθανο  το βλεπετε να βγαλει  και εκδοση με 5.5"  δηλαδη να εχει παραλληλα 2 μοντελα ?

Διοτι επισημες ανακοινωσεις δεν εχουμε και το συνολο των διαρροων το  θεωρει σιγουρο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Tελικα ποσο πιθανο  το βλεπετε να βγαλει  και εκδοση με 5.5"  δηλαδη να εχει παραλληλα 2 μοντελα ?

Διοτι επισημες ανακοινωσεις δεν εχουμε και το συνολο των διαρροων το  θεωρει σιγουρο .

 

Εγώ θα εκπλαγώ αν ανακοινώσει ταυτόχρονα 2 μοντέλα! Και επιπλέον αν είναι 5.5" δεν θα φάει λίγο από τις πωλήσεις του ipad mini???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πριν πάρω το nexus 5 η οθόνη των 5 ιντσών φάνταζει πολυ μεγάλη παντόφλα κινητό δεν θα βολεύει κτλπ , τελικά ομως ειναι καθαρά θέμα συνήθειας αν και οι 5 ίντσες μου φαίνονται ιδανικές για smartphone για εμένα τουλάχιστον. Όσο για τα καινούργια iphone το θέμα ειναι κατα την γνώμη μου το μεν των 4.7 και των 5.5 να μην ειναι η διαφορά τιμής της τάξεως των 100 150 euro όπως έκαναν με το 5s και το 5c  , το 4.7 κατα την γνώμη μου θα ηταν ιδανικό μια τιμή στα 400 euro και το 5.5 με τα καλύτερα χαρακτηριστικά ας ειναι στα 700 euro οπως μας εχει συνηθίσει η apple , εκτος και αν η διαφορά των 2 τηλεφώνων ειναι μονο η οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα εκπλαγώ αν ανακοινώσει ταυτόχρονα 2 μοντέλα! Και επιπλέον αν είναι 5.5" δεν θα φάει λίγο από τις πωλήσεις του ipad mini???

Ναι προφανως θα παει απατο το mini αν βγαλει 5.5" iphone και εκει ακριβως ειναι η απορια μου πως υπαρχει τοσο μεγαλη ταυτιση στις εκτιμησεις για υπαρξη ενος πραγματικα μεγαλου iphone  με τα τωρινα δεδομενα .

Eαν τελικα βγει ομως,  πιστευω πως η διαφορα στην τιμη  θα ειναι της ταξεως των 200 ευρω  απο το μικροτερο σε μεγεθος ,υπαρχουν δηλαδη  αντικειμενικες δυσκολιες  για την εμπορικη επιτυχια 2 μοντελων .

Φανταζομαι πως αυτοι θα ξερουν καλυτερα και θα το εχουν αναλυσει σε βαθος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σε καθε θεμα με τη λεξη "apple" μεσα, η ιδια κατασταση. Δεν βαρεθηκατε και οι μεν και οι δε?

 

 

 Έτσι όπως πάει το Android του χρόνου θα ζητάει 56 πυρήνες για να παίζεις tetris .

Τόσοι πυρήνες μόνο και μόνο για να υποστηρίξει ένα ενεργοβόρο λογισμικό. Έλεος...

 

jkpfbw.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σύμφωνα με τα περισσότερα forum τεχνολογίας όλοι περιμένουν το the next big thing... την ανεπανάληπτη ναυαρχίδα της Samsung... το Note 4 (αν και η Samsung μας έχει μπερδέψει με τόσες ναυαρχίδες). Τα αποτελέσματα στο Google Search δείχνουν κάτι εντελώς διαφορετικό. Μάλλον είναι πολλές οι χαζογκόμενες που πουλάνε "πουλ μουρ"...  :P

 

Kαι κατι δισεκατομμυρια μυγες λατρευουν τα σκατα, αρα κατι ξερουν, δεν μπορει να χουν αδικο ολες.

Δεν παρομοιαζω το iPhone x με σκατα, απολυτα ικανοποιημενος χρηστης iPhone 5s here. Αλλα τετοιου ειδους στατιστικες δεν μου λενε τιποτα για την ποιοτητα ενος προιοντος.

Επομενο επιχειρημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...