Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p> </p>

<p>Καλά δεν δίνω λεφτά που θα μου λείψουν προς θεού...παίζω κάνα 2-3 στοιχήματα τον μήνα σε αυτά τα ποσά σε δυάδες με απόδοση 1,5...αν κερδίσω παίζω τα κέρδη και έτσι πάω...</p>

 

Συμφωνουσα με όλα τα ποστς σου περί τζόκερ κλπ αλλά εδώ το χαλασες!! Γιατί απόδοση 1.50?! Είναι πολύ λάθος τουλαχιστον για μένα (αν κ είναι για ολους λάθος τετοιες αποδοσεις)!

 

Αποστολή από το HM2013023 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p> </p>

<p>Καλά δεν δίνω λεφτά που θα μου λείψουν προς θεού...παίζω κάνα 2-3 στοιχήματα τον μήνα σε αυτά τα ποσά σε δυάδες με απόδοση 1,5...αν κερδίσω παίζω τα κέρδη και έτσι πάω...</p>

 

Συμφωνουσα με όλα τα ποστς σου περί τζόκερ κλπ αλλά εδώ το χαλασες!! Γιατί απόδοση 1.50?! Είναι πολύ λάθος τουλαχιστον για μένα (αν κ είναι για ολους λάθος τετοιες αποδοσεις)!

 

Αποστολή από το HM2013023 με τη χρήση Insomnia App

 

Ως τώρα τόσα χρόνια μια χαρά μου είναι τέτοιες αποδόσεις...άμα κάθομαι και ψάχνω απόδοσεις του 2 και άνω κλάφτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεπέρασες και τον Έριχ φον Ντένικεν

 

Εσυ που κολλας τωρα?

Αφου μου ειπε το αλλο παιδι οτι στο Λαχειο ειχε συμβει αυτο που ειπα. (Το να κλεψουν στο τζοκερ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ που κολλας τωρα?

Αφου μου ειπε το αλλο παιδι οτι στο Λαχειο ειχε συμβει αυτο που ειπα. (Το να κλεψουν στο τζοκερ)

Αστειευόμουνα,επειδή κάποιοι δεν πιστεύουν καθόλου σε αυτά,και τα λένε θεωρίες συνωμοσίας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχήν, με ένα τέτοιο ποσό εννοείται οτι ζείς άνετα για μια ζωή. Αλλά θέλει λίγο προσοχή. Αν κάνεις τη ζωή του Biltzerian που είπε ο άλλος πιο πίσω, θα σου τελειώσουν σε ένα χρόνο τα χρήματα.

Δεν νομίζω οτι θα ζούσα στην Ελλάδα με τέτοιο χρήμα. Σιγά μην καθόμουν εδώ για να με φορολογούν μέχρι σκασμού οι απατεώνες υπηρέτες της Μέρκελ.

Πιθανόν να έβαζα τα μισά σε μια Ελβετική τράπεζα και θα ζούσα καθαρά και μόνο απ' τους τόκους. Και τα άλλα μισά θα τα διέθετα για βίλα-Μερσεντάρα-επένδυση στη Βραζιλία (Ρίο), και μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα κέρδη ποσα κρατάει το κράτος ;

 

και κάτι αλλο αν πας στην τράπεζα με πέντε μύρια να τα βάλεις κλειστά δεν σου δινουν κάνα σπιτάκι δωρο ; απο τα κατασχεμένα εννοείται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ δεν ειπε κανεις να διαβασεις 12 σελιδες , διαβασε ομως το πρωτο μηνυμα εστω ,  ολα στο πιατο τα θελεις ...

 

η ελβετια σε πληρωνει με την εγγυηση οτι δε προκειται ΠΟΤΕ να χασεις τα χρηματα σου , κατι που δε μπορει να στο εγγυηθει καμμια τραπεζα του κοσμου  ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε απαντησε στο δευτερο :P

μπααα αυτα τα δωρα τα κανανε πολυ παλια  :)

20 % σου κλεβ  , εε  σου παιρνουν ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνουμε μια απεργία για να μη φορολογείτε ο τζόγος.

Σίγουρα η Αριστερά θα καταλάβει το δίκαιο αίτημα μας

 

 

Σπίτι δεν θέλω, έχω σταμπάρει μία ταμία όμως που ευχαρίστως θα της έκανα κατάθεση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι , να κατεβουμε στο συνταγμα με αιτημα την φορολογηση του τζογου με 80 %

ωστε να πηγαινουν τα κερδη υπερ της απόσβεση του κρατικου χρέους και  οχι στα λαμογια τους τζογαδορους  ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ανεβάσουν τον ΦΠΑ στο 20%, να βάλουν 5-6 φόρους ακόμη για ακίνητα και αυτοκίνητα αλλά όχι τον τζόγο ρε παιδιά

Δεν είναι δίκαιο να φορολογούν τη τύχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τυχη ? και ποιος εισαι εσυ που θελεις να εχεις καλη τυχη σε αυτη την χωρα  εννω οι αλλοι γυρω σου υποφερουν !!!

στο 100% παρακαλω ο φορος στο τζογο .. τα κερδη ολα στο ταμειο του κρατους !!!  ακους εκει τυχη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...