Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

slipknot για εσένα 6 τα χιλιάρικα επειδή έκανες γαμάτο ποστ πολύ το διασκέδασα!!! :P

 

Όχι ότι θέλω να φανώ αχάριστος, αλλά 6k δε φτάνουν ούτε για πρωινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιζεις γενικα τυχερα παιχνιδια;; εχεις πιασει ποτε καποιο μεγαλο ποσο πανω απο πεντε-δεκα χιλιαδες ευρω;; απο απλη περιεργια σε ρωταω μην νομιζεις τιποτα περιεργο...ετσι κουβεντα να γινεται...

 

Μόνο στοίχημα παίζω και έχω κερδίζει αρκετές φορές ποσά ανάμεσα στα 1.000 και 2.000 ευρώ...βάζοντας όμως και 300-600 ευρω όχι με 5-10 ευρώ δελτία.

 

Παιχνίδια με νουμερα δεν παίζω γιατί οι πιθανότητες είναι τραγικές!!(όταν λεω δεν παίζω εννοώ σε μια μόνιμη βάση..θα παίξω είτε στο εξωτερικό που ζω είτε τώρα που είμαι ελλάδα κάνα τζόκερ τώρα που έχει φτάσει σε τέτοια ύψη).

 

Εννοείτε ποτέ ΚΙΝΟ που είναι η μεγαλύτερη κλοπή του αιώνα!!

 

ΥΓ Το καλύτερο παιχνίδι σε πιθανότητες του ΟΠΑΠ που δεν το παίζει καθόλου ο κόσμος και δεν το ξέρει σχεδόν κανεις..είναι το extra 5. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια οκ οποτε ολα νορμαλ και υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να πιασω το τζοκερ την μεγαλη κατηγορια 5+1 μια χαρα!!!


Μόνο στοίχημα παίζουν και έχω κερδίζει αρκετές φορές ποσά ανάμεσα στα 1.000 και 2.000 ευρώ...παιχνίδια με νουμερα δεν παίζω γιατί οι πιθανότητες είναι τραγικές!!(όταν λεω δεν παίζω εννοώ σε μια μόνιμη βάση..θα παίξω είτε στο εξωτερικό που ζω είτε τώρα που είμαι ελλάδα κάνα τζόκερ τώρα που έχει φτάσει σε τέτοια ύψη).

 

Εννοείτε ποτέ ΚΙΝΟ που είναι η μεγαλύτερη κλοπή του αιώνα!!

 

ΥΓ Το καλύτερο παιχνίδι σε πιθανότητες του ΟΠΑΠ που δεν το παίζει καθόλου ο κόσμος και δεν το ξέρει σχεδόν κανεις..είναι το extra 5. 

καλα εννοειτε το κινο εχει την μεγαλυτερη γκανιοτα που θα βρεις σε παιχνιδι ποτε!!!κοντα στο 30% η μεγαλυτερη κομπινα να σου περνουν τα χρηματα ανα 5 λεπτα. καλα στοιχημα και εγω εχω πιασει αρκετα και μεγαλα ποσα γενικα ξερω οτι δεν εχεις και μεγαλες πιθανοτητες να το πιασεις αν παιζεις και ολη σου την ζωη.απλα ακουν το μεγαλο ποσο (εν το μεταξυ εχει και φορο 20% ) και παιζουν ολοι λες και εχεις τις φοβερες πιθανοτητες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα σπιτι για μενα, δυο τρια διαμερισματα να τα νοικιαζω να αυγατιζει το χρημα, μερικα χιλιαρικα στους δικους μου να ξεχρεωσουν οτι χρωστανε και μετα ταξιδιαααααααααααααααααα. 

 

αλλα δεν παιζω ποτε λοττο και τετοια γιατι το θεωρω πεταμενα λεφτα γιατι δεν θα κερδισω ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια οκ οποτε ολα νορμαλ και υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να πιασω το τζοκερ την μεγαλη κατηγορια 5+1 μια χαρα!!!

καλα εννοειτε το κινο εχει την μεγαλυτερη γκανιοτα που θα βρεις σε παιχνιδι ποτε!!!κοντα στο 30% η μεγαλυτερη κομπινα να σου περνουν τα χρηματα ανα 5 λεπτα. καλα στοιχημα και εγω εχω πιασει αρκετα και μεγαλα ποσα.απλα οσο αφορα το τζοκερ και λοττο εκατσα και εγραψα ολο αυτο το μηνυμα και ειδα και εκεινο το blog και γενικα ξερω οτι δεν εχεις και μεγαλες πιθανοτητες να το πιασεις αν παιζεις και ολη σου την ζωη.απλα ακουν το μεγαλο ποσο (εν το μεταξυ εχει και φορο 20% ) και παιζουν ολοι λες και εχεις τις φοβερες πιθανοτητες...

 

Δεν το παίζει ο κόσμος επειδή νομίζει ότι έχει πολλές πιθανότητες...το παίζουν για το όνειρο..για την ελπίδα..για αυτό το "Και αν σου κάτσει". Γιατί μέσω ενός τζόκερ μπορεί να ονειρευτεί...αυτό κάνει το τζόκερ..όλοι μας όταν πήγαμε χτες και παίξαμε 1-2-3 ευρώ δελτία..την στιγμή που φεύγαμε σκεφτόμασταν το τι θα κάνουμε άμα κερδίσουμε..το πόσο ωραία θα είναι η ζωή μετά...αυτό πουλάει το τζόκερ...αυτή την ελπίδα...αυτή την σκέψη στην άκρη του μυαλού.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το παίζει ο κόσμος επειδή νομίζει ότι έχει πολλές πιθανότητες...το παίζουν για το όνειρο..για την ελπίζα..για αυτό το "Και αν σου κάτσει".

βεβαια οπως λες και εγω συμφωνω σε αυτο παιζουν για το ονειρο....πρεπει να εχει καπου να ελπιζει και ο κοσμος....και επειδη φυγαμε απο το τοπικ αν επιανα ποτε ενα τοσο μεγαλο ποσο θα το χαλαγα σε ταξιδια σε ολο τον κοσμο αμαξια και μερικα ψιλα σε συγγενεις..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα απαντήσω με κάτι που είδα τελευταία σε ένα πρακτορείο. Ένα μηχάνημα το οποίο πάιρνει εικόνα από κάποιο server του οπαπ και δείχνει στην προηγούμενη κλήρωση του ΚΙΝΟ τι παίχτηκε καθώς και πόσοι τυχεροί έπιασαν 8άρια , 7άρια , 6άρια κ.ο.κ . Στην προηγούμενη κλήρωση που δεν έχουν περάσει 5 λεπτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα απαντήσω με κάτι που είδα τελευταία σε ένα πρακτορείο. Ένα μηχάνημα το οποίο πάιρνει εικόνα από κάποιο server του οπαπ και δείχνει στην προηγούμενη κλήρωση του ΚΙΝΟ τι παίχτηκε καθώς και πόσοι τυχεροί έπιασαν 8άρια , 7άρια , 6άρια κ.ο.κ . Στην προηγούμενη κλήρωση που δεν έχουν περάσει 5 λεπτά..

αυτο γινοταν μεχρι πριν 2-3 μηνες αν εμπαινες και στο σιτε του οπαπ και παταγες στο κινο στην κατηγορια κληρωσεις και αποτελεσματα...σου ελεγε επιτοπου στην κληρωση ποσοι επιασαν απο 1 νουμερο μεχρι 12 και τα ποσα και τα παντα ολα αναλυτικα.και μετα το διεγραψαν να μην μπορεις να δεις....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν κέρδιζα τζακποτ θα έκανα τα εξής:

 

#1 ένα σπίτι στην Αθήνα για να μη πληρώνω ενοίκιο. (κατά προτίμηση μονοκατοικία,ας είναι και παλιά,θα τη γέμιζα όμως και ηλιακά στην οροφή για να μη πληρώνω ΔΕΗ αλλά να με πληρώνει!)

 

#2 ένα αμαξάκι με 4 καθίσματα. όχι απαραίτητα ακριβής μάρκας,απλά να γλιτώσω επιτέλους το τρόλλευ που βρωμάει απλυσίλα.

 

#3 Θα επένδυα κάποια χρήματα στο να ανοίξω ένα μικρό video game development studio αφοσιωμένο στα 'core' PC games. (fps - rpg κτλπ) Έχω τόσες ιδέες για games και παν χαμένες... Θα αναλάμβανα προσωπικά το ρόλο του story writer / gameplay designer.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο γινοταν μεχρι πριν 2-3 μηνες αν εμπαινες και στο σιτε του οπαπ και παταγες στο κινο στην κατηγορια κληρωσεις και αποτελεσματα...σου ελεγε επιτοπου στην κληρωση ποσοι επιασαν απο 1 νουμερο μεχρι 12 και τα ποσα και τα παντα ολα αναλυτικα.και μετα το διεγραψαν να μην μπορεις να δεις....

 

 

Εγώ θα απαντήσω με κάτι που είδα τελευταία σε ένα πρακτορείο. Ένα μηχάνημα το οποίο πάιρνει εικόνα από κάποιο server του οπαπ και δείχνει στην προηγούμενη κλήρωση του ΚΙΝΟ τι παίχτηκε καθώς και πόσοι τυχεροί έπιασαν 8άρια , 7άρια , 6άρια κ.ο.κ . Στην προηγούμενη κλήρωση που δεν έχουν περάσει 5 λεπτά..

 

Άμα ζητήσεις από τον πράκτορα την διανομή της τελευταίας κλήρωσης σου την βγάζει σε ένα χαρτάκι στην στιγμή...σιγά το πράγμα. Μην ψάχνεται στησίματα και συνομοσίες ρε...τα μαθηματικά είναι τόσο τρομακτικά υπέρ τους που δεν χρειάζεται να στηθεί το παραμικρό.

 

Είναι σαν να πάμε να παίξουμε εγώ και συ κορώνα γράμματα και να σας λέω εγώ κάθε φορά που θα έρχεται γράμματα θα μου δίνεις ένα ευρώ...άμα έρθει κορώνα 20 φορές συνεχόμενα θα σας δίνω εγώ από 100 ευρώ! Θα κάτσω ποτέ να στήσω το κέρμα και να το κάνω να πέφτει γράμματα? Το χρειάζομαι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο:

 

Το κινο ειναι σιγουρο οτι οι αριθμοι βγαινουν στημενα, αναλογα με το ποιοι αριθμοι παιχτηκαν περισσοτερο τα συγκεκριμενα 5 λεπτα πχ, σε ολη την Ελλαδα.

 

Το τζοκερ θα μπορουσε να ειναι στημενο?

Θα μπορουσαν πχ να βαλουν μαγνητακια ή βαρίδια μεσα στα αριθμημενα μπαλακια, και οπως τρεμοπαιζουν και χορομπηδουν μεσα στο συνολο, να ειναι αυτα που θα εχουν τις περισσοτερες πιθανοτητες να περασουν την εξοδο της ρουλετας. Ελπιζω να καταλαβαινετε πως το εννοω.

 

Οταν παμε και παιζουμε τζοκερ, οι αριθμοι μας καταχορουνται απο τη μηχανη του προπατζη, και μεσω δικτυου καταχωρουνται στα κεντρικα (κεντρικους υπολογιστες). Μεσα σε 3-4 μερες που εχουν παιξει οι Ελληνες τα δελτια τους, το κομπιουτερ (το κεντρικο) ξερει ποιοι αριθμοι παιχθηκαν περισσοτερο, οπως συμβαινει και στο κινο,  Ε, δεν ειναι εφικτο με καποιους τροπους να κατευθυνουν επιθυμητα μπαλακια προς την εξοδο;..

Ξεπέρασες και τον Έριχ φον Ντένικεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στοίχημα παίζω και έχω κερδίζει αρκετές φορές ποσά ανάμεσα στα 1.000 και 2.000 ευρώ...βάζοντας όμως και 300-600 ευρω όχι με 5-10 ευρώ δελτία.

 

Αν θες να ρισκάρεις τόσα χρήματα καλή φάση, μπορείς να κερδίσεις πολλά, εγώ δεν θα έδινα τόσα χρήματα για στοίχημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες να ρισκάρεις τόσα χρήματα καλή φάση, μπορείς να κερδίσεις πολλά, εγώ δεν θα έδινα τόσα χρήματα για στοίχημα.

 

Καλά δεν δίνω λεφτά που θα μου λείψουν προς θεού...παίζω κάνα 2-3 στοιχήματα τον μήνα σε αυτά τα ποσά σε δυάδες με απόδοση 1,5...αν κερδίσω παίζω τα κέρδη και έτσι πάω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...