Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα αγόραζα ένα Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec σε Bayside Blue με Volk TE37 18άρες, GReddy TRUST Ti εξάτμιση και αρκετά άλλα καλούδια :D

 

Aπαραιτητα χρυσες ζαντες και καρμπον καπω (ετσι νομιζω το ειχα το δικο μου (στο nfs))!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αγόραζα ένα Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec σε Bayside Blue με Volk TE37 18άρες, GReddy TRUST Ti εξάτμιση και αρκετά άλλα καλούδια :D

 

Λευκο GTR και εφυγε για βελτιωση Αμερικη στην AMS....ποιος θα το συντηρει στην Ελλαδα (μηχανικος) ειναι αλλο θεμα  :-D

 

Θα εφτιαχνα μια πιστα για παρτι μου να το λιωνω καθε μερα!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπαραιτητα χρυσες ζαντες και καρμπον καπω (ετσι νομιζω το ειχα το δικο μου (στο nfs))!

Δεν ξέρω ρε'συ μου ακούγεται πολύ καγκούρικο..

 

Λευκο GTR και εφυγε για βελτιωση Αμερικη στην AMS....ποιος θα το συντηρει στην Ελλαδα (μηχανικος) ειναι αλλο θεμα  :-D

 

Θα εφτιαχνα μια πιστα για παρτι μου να το λιωνω καθε μερα!!

Καλή ιδέα αλλά μου τη σπάει που το GT-R (r35) είναι τόσο "αυτοματοποιημένο". Αυτόματο κιβώτιο,αυτόματη μετάδωση ροπής στους τροχούς,αυτόματο launch control,αυτόματο στρίψιμο στις πίσω ρόδες...αυτόματο,αυτόματο..δεν αντέχω :(

Προτιμώ ακόμη και Porsche Boxster (χειροκίνητο σασμάν,όχι tiptronic και μ@@)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς ενα πολύ μικρό μερίδιο απο αυτά θα τα χάλαγα σε διακοπές σε διαφορα μέρη του πλανήτη (200.000 ευρω πες)
Θα έπαιρνα ένα καλο αμάξι (όχι τραγικα ακριβό καμια bmw κανα volvo κτλ)
Ενα μεγάλο μέρος επενδύσεις. Θα άνοιγα κάποιο ή κάποια μαγαζία. όχι γιατι με 6 εκατομύρια δεν σου φτάνουν να ζήσεις. Μια χαρα σου φτάνουν πλουσιοπάροχα και συ και η επομενη γενιά (τα παιδία σου) απλά μαρέσει να είμαι δημιουργικός να απασχολούμαι με κάτι οπότε το να κάθομαι και να μην κάνω τίποτα με τρελαίνει οπότε θα προσπαθίσω να πετύχω σαν επιχειρηματίας. Ε τα υπόλοιπα τράπεζα και κλειστά να τοκίζονται  (φυσικά μερικά χιλιαρικα εκτός για να τρώμε :P)
Φυσικα και θα βγαζα έξω τους φίλους μου να τα κάνουμε πουτανα ενα βράδυ . 

Θα δώριζα και ένα σεβαστό ποσό σε άπορα άτομα ή σε κάποια οργάνωση κτλ . 

Ε μαμηστε το το θέμα είναι τόσα πολλά που δεν ξέρεις τι να πρωτοκάνεις με αυτά τα λεφτά.   :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ζούσα τη ζωη του bruce wayne λίγο κυνήγι εγκλήματος λίγο στολή μπατμαν χάλαρα πράγματα και τα σαββατοκυριακα θα ντυνω το σαμαρα(free wifi edition) catwoman και θα τον γλεντουσα αυτά τα ολιγα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.opap.gr/web/guest/joker-draw-results

 

Ειδου αυτο ειναι το μεγαλυτερο ΤΖΟΚΕΡ και το κερδισαν 3 ατομα , ο ενας ηταν στο πρακτορειο μου.Καλη σας τυχη ! ( κοιταξτε ομως ποσες στηλες παιχτηκαν, πολυ σημαντικο αυτο )

 

Δεν την βγαζει , δειχνει την τελευταια αλλα η κληρωση ειναι η 1071 στις 15-4-2010

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.opap.gr/web/guest/joker-draw-results

 

Ειδου αυτο ειναι το μεγαλυτερο ΤΖΟΚΕΡ και το κερδισαν 3 ατομα , ο ενας ηταν στο πρακτορειο μου.Καλη σας τυχη ! ( κοιταξτε ομως ποσες στηλες παιχτηκαν, πολυ σημαντικο αυτο )

 

Δεν την βγαζει , δειχνει την τελευταια αλλα η κληρωση ειναι η 1071 στις 15-4-2010

 

Άμα σου άφησε κάτω από πενηντάρικο είναι γύφτος! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως είμαι ο μόνος που δε συγκινουμαι απο τζοκερ ακομα και 100 μυρια να φτασει το τζακ ποτ? Αν μου εδινε 3 ευρω δωρο ο οπαπ θα επαιζα κανα στοιχημα και ουτε μισο ευρω για το τζοκερ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα παίξω τα 4,5,8,13,14 και τζόκερ το 9.

 

Εσείς που λέτε ότι στήνουν την κλήρωση του Τζόκερ πρέπει να ήσασταν λίγο πλακωμένοι με τα μαθηματικά στο σχολείο...

 

Γιατί?

 

Άμα ο άνθρωπος θέλει να δει συνομωσία δεν πα να του πετάξεις στα μούτρα τα πιο ψυχρά και στυγνά μαθηματικά...αυτός θα δει στημένο από πίσω!!

 

Αν παιχτούν οοοοοοοοοοοολοι οι πιθανοί συνδιασμοί του τζόκερ..που είναι 24.435.180 στήλες..το 4+1 θα το πιάσουν μόνο 200 άτομα!!! Το 4+1!!!!!!!!!!!!! Και δεν παίζονται ούτε 4 μύρια στήλες τις περισσότερες φορές!!

Και σεις λέτε ότι χρειάζεται και να το στήσουν κιόλας!!!!ΕΛΕΟΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!

 

Σε ένα παιχνίδι που οι πιθανότητες ενός παίκτη για να πιάσει με μια στήλη κέρδος 1,5 ευρώ είναι 2,9% ο άλλος πιστεύει ότι χρειάζεται να τον στήσουν και από πάνω  για να χάσει!!

 

 

 

Βοήθησε μας παναγία μου!!!!(είμαι και άθεος φανταστείτε!!!)

 

Δεν είπαμε πως οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος τους σε τεράστιο βαθμό και πως δεν έχουν ανάγκη να το στήνουν για να μην βγουν χαμένοι, αλλα γιατί να μην το στήνουν κιόλας ενίοτε (όταν τα λεφτά είναι πολλά π.χ.) και τα κέρδη να μην πηγαίνουν σε κάποιον απλό πολίτη αλλά σε κάποιον από την κλίκα εκεί μέσα?

Είναι πολλά τα λεφτά για να μην υπάρχει καχυποψία και ο αδιαφανής τρόπος της κλήρωσης την μεγαλώνει περισσότερο.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Λοιπόν ως προς το τι θα έκανα:

 

Δεν θα έλεγα τίποτα σε κανέναν, εντελώς κανέναν όμως, και θα θάμπωνα όλο τον κόσμο με την "επαγγελματική μου επιτυχία".

Θα ψάρωναν όλοι με το πόσο γαμάτος είμαι τελικά.

Με τα λεφτά αυτά που θα "έχω βγάλει με τις ικανότητες μου" θα βοηθούσα χωρίς να το καταλάβουν κοντινά μου άτομα που συμπαθώ και δεν είναι μαλάκες, και θα έσπαγα πλάκα με τους υπόλοιπους μαλάκες. Θα διαμόρφωνα δηλαδή κρυφά τις συνθήκες που θα ήθελα στην ζωή καθενός απ τον κοινωνικό μου περίγυρο. Τρελή διασκέδαση.

 

Το ξέρω πως έχω πρόβλημα :-D  :-D  :-D 

Επεξ/σία από funbreaker
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιατί?

 

 

Δεν είπαμε πως οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος τους σε τεράστιο βαθμό και πως δεν έχουν ανάγκη να το στήνουν για να μην βγουν χαμένοι, αλλα γιατί να μην το στήνουν κιόλας ενίοτε (όταν τα λεφτά είναι πολλά π.χ.) και τα κέρδη να μην πηγαίνουν σε κάποιον απλό πολίτη αλλά σε κάποιον από την κλίκα εκεί μέσα?

Είναι πολλά τα λεφτά για να μην υπάρχει καχυποψία και ο αδιαφανής τρόπος της κλήρωσης την μεγαλώνει περισσότερο.

 

Εγώ πιστεύω γίνεται το άλλο. Πιάνουν τον άλλον και του λένε "Πάρε 500.000€ και πες ότι πήρες 6 εκατομ." και το λήγουν εκεί το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως λεγανε κοινη την ταινια που εστησαν τη κληρωση του τζοκερ στην αμερικη και τελικά εμπλεξαν σε μια ολοκληρη σειρα απο αναποδιες...επαιζε και η φοιβη θυμαμαι απο φιλαρακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κερδιζα τοσα χρηματα ... σιγουρα θα βοηθουσα τα αδερφια μου και καποιους φιλους μου που η ζωη ηταν πραγματικα αδικη. Θα αγοραζα το αγαπημενο μου αυτοκινητο  (scirocco gtd 2.0diesel) θα αγοραζα ενα εξοχικο 100τμ στην Σιθωνια στο δευτερο ποδι χαλκιδικης και ενα φουσκωτο 10μ για ψαρεματα και βολτες... Θα εβαζα καποια χρηματα στο εξωτερικο σε εγγυημενης αποδοσης προγραμμα και θα ζουσα ανετα απο τους τοκους χωρις να σπαταλαω το κεφαλαιο. Σιγουρα δεν θα εργαζομουν και θα εκανα πολλα πολλα ταξιδια για 5-6 χρονια και αργοτερα θα αραζα στο εξοχικο με την γυναικα μου και θα προσπαθουσα να κανω 4-5 παιδια.

Ονειρο που θα γινοταν πραγματικοτητα επισης θα ηταν να δωσω χρηματα σε 20 νεους ανθρωπους επιστημονες που θα ειχαν ιδεες και λυσεις για το συστημα υγειας της χωρας μας και θα τους βοηθουσα να το υλοποιησουν ωστε να μεινει και κατι σε αυτον τον τοπο. Δεν ξερω τι θα εκανα με τοσα χρηματα. Σιγουρα θα ανοιγα μια φοβερη ψαροταβερνα οπως την εχω φανταστει η οποια θα ηταν απολυτα προσιτη και με φρεσκο ψαρι.

 

Παντως γενικα η ζωη ολων μας θα ηταν ανετη και πολυ αξιοπρεπης αν στην Ελλαδα υπηρχε μεσος μισθος 1600 ευρω. Νουμερο απολυτως εφικτο για την οικονομια μας... αλλα θα επρεπε πολλα να αλλαξουν πρωτα στους πολιτες που ειναι τα μεγαλυτερα λαμογια και κλεφτες της γης αυτης και μετα της λειτουργιας του κρατους. Οποιος εχει επαφη με ελευθερα επαγγελματα, λογιστες και α.ε. καταλαβαινει τι λεω. Ο Ελληνας ειναι ο πιο αδιστακτος και πιο απανθρωπος εργοδοτης της ευρωπης... με μεγαλη διαφορα του αρεσει η φοροδιαφυγη και περιμενει τα παντα απο το κρατος δωρεαν. Μεγαλη συζητηση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδου αυτο ειναι το μεγαλυτερο ΤΖΟΚΕΡ και το κερδισαν 3 ατομα , ο ενας ηταν στο πρακτορειο μου.Καλη σας τυχη ! ( κοιταξτε ομως ποσες στηλες παιχτηκαν, πολυ σημαντικο αυτο )

 

Πόσα χρήματα πήρε ο καθένας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...